Outdoor uzgoj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.07.2008
1
0
0
38
LJudi, tek sam se danas prijavio na forum ali sam cesto bio gost.. Imam pitanje..
Prije 5 mjeseci slucajno sam ubacio u vodu jedno tripozno sjeme i to sjeme je danas poprilicno veliki zbun.. Eh sad.. Biljka je sigurno zenka toliko znam, ali ne znam nista sto se tice njenog cvjetanja.. Ona je uzgajana napolju i prelijepo izgleda, samo mozete li mi reci mogu li kako ubrzati vrijeme cvjetanja, i sta trebam uraditi da potaknem isto...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
poz brate vidim da se stanje nije poboljasalo mada se mieni cini bolje al kako ti kazes...
mislim da ce biti to dobre biljke i ako imaju taj nepoznat problem zao mi je zbog tvog truda al sta ces
drzim palceve da idu na bolje pozz i drzizi se.. inace i meni je biljka te visine ko sto su tvoje al nemam takav problem tj. imala je na pocetku al ja sam to nekako zaustavio trudio sam se pa je stalo neznam ni sam kako (gnojivom . ispiranjem, cak sam i zemlju sa nekom metalnom sipkom busio itd..)

tako da nemoj se skenjavati ove godine kako bude a delje ce biti bolje znam trud pare al jebes to vazno da si ti naucio puno toga bar se nadam pozz brate......
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Veliki pozdrav svima!!! javljam se nakon dužeg vremena jer sam naravno kao što možete predpostaviti pao... pa sam bio u pritvoru 20 dana a odvjetnik mi je uspio riješiti do još koje vrijeme provedem doma prije suđenja...puno mu hvala!!!... al eto jeb ga desilo se...nažalost... sad mi ostaje min. 3 godine robije!!!hehe

Ma de šalim se bio sam na moru..juće došo!! pa tako da nisam mogao na forum.... ubiti jesam ali sam se htio odmoriti od svega i ganjati curke...:)
sad sam bio na sajtu pa me doćekala strahota.... nešto mi je 2 biljke iztetošilo.... neka životinja...zec tako nešto... ali nije ju jelo već je ostrilo nokte... i poderalo je stalo koje je deblje od palca više od pola... maćka nije jer je to daleko od naselja i jako je velika šikara tamo a i to je moralo biti nešto veće i jaće od mace... neznam oćeli biljke preživjeti... ali ču moliti Boga
ostale 3 drže dobro... sušenje se nastavlja ali još su žive.. i krenule su cvijetati.. sve u svemu bilo bi mi dovoljno da iz snjih sveukupno izvučem 200 g suhog samo da preživim godinu...a ja se nadam da će sigurno biti i više.. pozz
 
14.08.2007
1
0
0
39
necr im biti nista...koliko je meni puta nesto grickalo lisce pa kad alo podraste u visinu vise nista ne gricka...i moje 2 biljcice su bile izgrizane i nekako jadne jer ih nisam ni polivala 3 nedelje mislila sam da im je kraj..ali nije..sad su mnogo bolje..mama poliva kada ja nisam u mogucnosti :) hi hi hi :) malo ih pomazim, poljubim, i super su...svaka biljka voli malo paznje i ljubavi,ona to oseca i bolje raste...a reci mi jesi li ti video moje 3 biljcice? juce sam stavila veeelike slike ali nesto ne mogu da ih nadjem....:( na email mi je stiglo da si ti odgovorio na temu...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Kako ova tema nebi propala evo idem napraviti update i lagano privesti svemu kraj....kao što neki znate prošo sam kroz sito i rešeto ove godine u vezi biljaka... prvo bolest sušenja listova i usporavanja rasta biljka a onda još i zećevi ili neznam koji nametnici pojeli sve biljke dokle su mogli dokućit i savit biljke tako da je meni praktićki ostalo ništa tj. malo i pritom su ih uništili strugajući stabljike noktima...
Berba se je odvila uspješno... prije 3 dana i sada se granje suši...
urod je dosta siromašan ali štaje tuje!!..
evo slika...

Smoke report je za 10tak dana!!
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Fino fino.. nekuzim sta se na zeceve zalis.. pa nije to lose ispalo.. u divljini uvjek treba racunati na collateral damage :)
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
kak nije loše??... od 5, tj. od 3 jer su (2 totalno uništene)
neznam oće sveukupno bit 60g suhog
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pazi bro da ne dobiješ negativne bodove zbog ponavljanja jednog te istog po par tema... i to još prodaja odma drito u sridu, a 4 posta..polako, opušteno... otvorio fino temu o šišmišijem gnojivu, pa nek se malo popriča o tome, prezentira po forumu, da ga ljudi osjete...a onda možda netko i iskoristi mogućnost da uzme preko tebe :icon_wink: :eyebrows: :cool44:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
eto ga napokon stigo smoke report...
ova je pljuga dovoljna za 3

Vutra je fenomenalna! za rad nemam rijeći..
kroz tebe prolazi neka pozitivna energija osjetiš cirkulaciju...:evilking:

U društvu je ko stvorena za zajebanciju, smijanje, provale, cuganje subotom u gradu i dobar provod.. bez rijeći sam i svima kojima sam dao da probaju bez rijeći su..!:b_bow:

sve u svemu zadovoljan sam... al samo da je još malo jaća... ovih 8.5 THC-a mi je malkice slabo... al ok.. nisam vago urod al okom procjenjujem 50tak grama sveukupno.. više sreće drugi put
Lijep pozdrav i cujemo se sljedeće sezone!!
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
uh pa dugo ti nisam pogledao topic...pa dobro nije tako lose ispalo ajde....istina steta sto nije bolje ali sta ces....i to sto kaze zonom...koliko god da je tvoje je i boli te dik...ti imas svoje i to je to...
vidio si sta se desilo meni i zonomu...to ti treba bit primjer da budes sretan s tim sto imas...hehe
bolje ista nego nista ;)
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ev ovako... da vam ispričam svoju priču zadnjih 4mj.. pošto je ovdje sve mrtvo..:)
Za ovu godinu u planu sam imao posaditi sjemenke od Durbana koje sam uzgojio prošle godine.. sve je fino krenulo.. skroz dok mi stara nije našla moju novorođenčad.i pomislite što je učinila s njima....:( tužno je to... evo slika


Nakraju nisam imao izbora nego naručit nešto... nakon dugo razmišljanja odlučio sam se za naručivanje Bubble Gum-a od Serious seed-a 11 kom..

Evo gnojivo koje koristim od prošle godine..


cijena nije bila ni najmanje nabrijana.. oko 650kn sa poštarinom. k tome još su standardne... nisu feminizirane.. jako puno sam se dvoumio oču neču.. pa sam nakraju ipak naručio.. stavio sam ih na klijanje.. izašle su svih 11 kom. držao sam ih dok neporastu 5-10 cm i onda ih presadio na sajt.. nakon nekoliko dana nakon presađivanja pao je led i pokosio svih 11 ljepotica.. ja sam naravno pao u šok... teški šok dok sam gledo kak vani led pada 10tak min bez prestanka... otišao sutadan i vidio da je sve pokosio i poravno... odustao od uzgoja.. bacio pare u vjetar. nastavlja se nesreča od prošlih sezona.. u prvoj opljačkan, u drugoj mi nešto pojelo biljke..dobio 60tak grama suhog, 3 sezona led sve pokosio..
nakon mjesec dana odlučih otić tamo da vidim kakvo je stanje.. tj. sranje... i ugodno se iznenadih.. ostale su 4 žive onako ljepo razvijene... i odlučio se malo pobrinuti za njih.. ev slika uslikana krajem 6 mj..


u to vrijeme me je napala opet ona stara bolest od prošle godine.. sušenje dolnjih listova za koje niko živ na forumu nije znao o cemu se radi... ugl svi su govorili da sam pregnojio.. bla bla.. i kak sam odljepio kad mi se je to opet pojavilo kaže mi Lucid Dream da postavim pitanje na ic.mag. nisam dobivo nikakav odgovor tjedan dana i onda se pojavila budala i rekla da joj nedostaje N.. i ja naravno grunem duplu dozu gnojiva na biljke kad ono prestalo.. i nastavile normalno rast.. odlazim na more.. i kad se vratio biljke osušene skroz do pola nije bilo ni jednog lista.. stavih gnojiva... padne kiša drugi dan... dođem tjedan dana kasnije.. stavim opet normalnu dozu... kiša opet sutra padne i sve ispere.. kad sam odljepio..jer su se biljke nastavile sušit... sljedeći put kad sam došo na sajt stavio duplu od propisanog... i biljke se fantastično razvile... došo opet za tjedan dana i stavim duplu dozu došo opet nakon tjedan dana i opet duplu dozu... u 3 tjedna su narasle više od metar.. danas posjetio sajt.. od 4 lijepe biljoze ostale mi 2 ženske. i opet bacio duplu dozu za rast... evo slika

tako sam na kraju od 11 komada ostao na dvije... jbg... ali sam shvatio da u outdooru kad su biljke malo razvijenije može komotno stavit svaki tjedan dupla doza HESI-a TNT i dupla doza vitamina... barem sam stekao novo iskustvo..
sljedeći put dolazi novi update i stavljam pola doze za cvijetanje..
pozz...