Outdoor uzgoj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Malo kasnim sa ovom temom ali ne i sa sadnjom...ovako..

Uzgajam Durban Poison. 5 feminiziranih biljaka.
na klijanje stavljene na samom kraju 3 mj.
Sjemenke i paketić u kojima sam dobio sjemenke:

te gnojiva, zemlja i vitamini koje koristim:

Ovo je slika dok još nisu proklijale i dos su još vrlo male:

Ovdje imam sliku samo 1 biljke dok su bile stare nekih tjedan do ipo dana:

Jedno grupno slikanje stare 2-3 tjedna:

te slika stara 3-4 tjedna(tj. dan prije presađivanja):
..
i to je to u ovom postu... pozz
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Lijepo je to...

A ne znam stvarno za durban poison,znam dolazi od različitih stvaralaca,al negdje sam i vidio da su baš više sativa dominantne,a negdje da su pomalo i indica,a opet ove tvoje mi nekako malo više vuku na indicu mada treba još malo pričekat da se dobro vidi....
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Evo mali update današnjeg posjeta sajta..
:watchplant: br. 1:

:watchplant: br. 2:

:watchplant: br. 3:

:watchplant: br. 4:

:watchplant: br. 5:


sada su nekih tjedan ipo dana na sajtu pa su ih jadne napali skakavci :sadbanana: i počeli papat listove.te sam ih danas prskao sa prirodnim pesticidom.. nisam stavio ni papriku ni detrđent... već samo luk jer se nije još niko nastanio na njih.. a za tjedan dana možda malo više planiram prvo gnojenje...
lijep pozdrav do sljedećeg update-a :matrix: :wave:

nisam ih još kamufliro.. nisam našo vremena... ali bit će..
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ja sam uzeo durban od nirvane i totalno je drugaciji od tvog.Moj je prava sativa.Bice slika za par dana pa ces videti.
 
20.06.2007
17
3
1
34
Undercover, ja mislim da slobodno možeš počet sa gnojenjem (pomalo)! Za sad mi se čini sve uredu (malo su ti listovi doljnji počeli žutit) al ok!! samo ih zaljevaj redovito (kolko možeš) i sretno!!!
peace :maryjane:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Mislim da je to zbog prijenosa... jer imam 45 min pješke do sajta pa dok sam nosio u torbi bikle su se mrdale i naslanjele na torbu pa su svi listovi popadali dole(posavijali se)... onak ko da će se osušit.. al sve u svemu zdrave su... a možda im ćak i fali hrane jer žućenje dolnjih listova pokazuje da imaju nedostatak nutrianata.. ali nevjerujem jer je zemlja friška pa je vjerojatno od transporta...

Da napravim još jedan update... danas sam kupio hidrogen(H2O2) pa ću krenuti poljevati s njim da bi se korjem bolje razvio i dezinficiro zemlju...
Evo link za one koji neznaju o čemu govorim...http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/745-h2o2.html?highlight=h2o2
i slika kako to izgleda:

pozz
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
brijem da ti vani bas i ne treba hidrogen.
osim ako ne mislis na dezinfekciju zemlje. inace se h2o2 stavlja kod
problema s prezalijevanjem, sto vani nije lako postic (moze se) jer
zemlja upije visak vode.

edit: citam opet i vidim da brijes na dezinfekciju.. moj bed.. too much:bong7bp:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
mora da se isplati ali u kojoj mjeri neznam... al zaboli me jer ipak 100 ml hidrogena košta 6-7kn a bićica mi izdura mjesec dana.. tak da ono.. neškodi
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
e pa bas skodi
ubija korisne bakterije u tlu koje pomazu biljci da lakse dodje do odredjenih nutrijenata.

U indoor uzgoju moze bit veoma korisna stvar, ali u outdooru je besmisleno totalno, osim ako zemlja nije veoma losa i biljka zato ne dobiva kisik.
 

KaraJack

Aktivan Član
@UNDERCOVER

H202 nije baš potreban, tek je potreban kada biljka ne dobiva zraka i korijen blokira ali i tu ti ne mogu niš konkretno reć vezano za H202 jer to nikad jos nisam koristio ili kratko rečeno još nisam imao frku da to uporabim.

Ali o navedeno šta je elephantor rekao o tome sam čuo jako dosta te da to ipak treba neko iskustvo ili događaj da bi se okusilo kako i di napreduje.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ako je zemlja dobra,nema baš potrebe za H2O2 vani,jedino kad ispireš na kraju bi mogo par puta dodat...:family1:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ok hvala na informacijama...sutra će bit update!!

Edit:E ovako... biljke sam presadio prije 2 i nešto tjedna... mješo sam kupovnu sa obićnom zemljom 60:40.. dali bi mogao krenuti gnojiti sa 3 puta manjom dozom od propisane? Hesi TNT gnoivo i koliko puta da gnojim i koristim vitamine mjesečno kako bih izvuko maximum. sada su visoke nekih 30 i nešto cm.
pozz
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Evo ga...Stigo novi update!!!!....
Danas sam prvi put gnojio i koristio vitamine...
Doza:25ml na 5l vode-pola od propisane doze
i jedna kapljica vitamina na 4.5l-kako piše na uputstvima...

evo slike:
baš su lijepe :banana_dred:
:watchplant: br. 1:

:watchplant: br. 2:

Ovu sam usporedio sa visinom boce da bi dobili nekakvu predođbu(40 i nešto cm)... takve su sve +-2 cm.
:watchplant: br. 3:

:watchplant: br. 4:

:watchplant: br. 5:

Uspostavio sam da nakraju biljka nije imala dovoljno N (Azot) pa su krenuli žutjet listovi...
da nisu zbog naslanjanja na torbu...

Nije mi jasna jedna stvar...zašto su tako guste(zbijeni listovi) a 100% sativa je???

E sad molio bih nekog da mi kaže jeli će biti previše biljki ako 1 tjedno budem bacao tu istu dozu kao danas? kasnije kad bude veća vjerojatno ne al za sad neznam.. ja bi bolje tako nego da svaki 2 tjedan grunem pravu dozu.. jer biljka odjednom odma dobije puno hrane... a to mi se nećini kao bolja opcija...pozz