Outdoor uzgoj :))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.07.2011
4
0
0
44
16372673.jpg
16372673.jpg
dje ste ludjaci, prije 3-3.5 mjeseca sam posadio nasu domacu vutricu, i sad je ona vec poprilicno narasla, ubacio sam par slika i volio bih da mi neko kaze da li je ona spremna za berbu, i ako nije kada ce.

( Pojedine dlacice su promijenile boje iz bijele u zutu na vrhu, medjutim vrh biljke je ostao bijel).



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/fu2rm.jpg/]

[/URL]


 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Strpljenje je majka...
Vidis i sam kako su beli pistili...ima ona jos dosta zivota pred njom,ne zuri se nigde...
Ne znam da li si je gnojio ali ako nisi ubaci joj neko gnojivo za cvetanja...

Enjoy
 
31.07.2011
4
0
0
44
Nisam nista, samo sam ubacio humus, i ostavio da majka priroda odradi svoje, nedavno sam je obrezao tako da hedovi dobiju vise svjetlosti...a otprilike koliko ona jos ima tog zivota pred sobom? sat? dva :p ili mjesec dana? :)))
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ako hoces bolje i deblje hedove ubaci joj gnojivo za cvetanje obavezno...
A ima jos mesec,dva zivota pred sobom...to je relativno pitanje,videces po pistilima...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
jako dobro...ima ljudi koji su posadili outdoor pa nemaju još vakve hedove...ako sadiš outdoor moja preporuka ti je da ne koristiš kemijska gnojiva več organska, tipa kokošja, golublja i svinjska SUHA govanca...bit ce ti dugoročnijeg inteziteta na biljke što znači da nećeš svako malo trčat i gnojiti več pospeš po vrhu zemlje (ne pretjerano) i svakim zaljevanjem će se određeni elementi upijat zajedno sa vodom do korjena biljek a ona dalje to sve u sebe ubrizgavat...
 
31.07.2011
4
0
0
44
Tropico je napisao(la):
jako dobro...ima ljudi koji su posadili outdoor pa nemaju još vakve hedove...ako sadiš outdoor moja preporuka ti je da ne koristiš kemijska gnojiva več organska, tipa kokošja, golublja i svinjska SUHA govanca...bit ce ti dugoročnijeg inteziteta na biljke što znači da nećeš svako malo trčat i gnojiti več pospeš po vrhu zemlje (ne pretjerano) i svakim zaljevanjem će se određeni elementi upijat zajedno sa vodom do korjena biljek a ona dalje to sve u sebe ubrizgavat...

Hvala! probacu onda ovu vrstu gnojiva, pa cemo da vidimo sta ce biti...kroz mjesec dana cu postovati nove slike da vidimo sta sam napravio :)