Outdoor Zimi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Svaka čast ljudima koji su uvijek spremni pomoći drugima tu na vutri ali mislim da nije u redu da se ovako sprda s čovjekom. Kažete mu zašto mu ideja nije dobra, ukratko mu objasnite ili pokušajte pomoć... Uglavnom, čovjek je rekao glupost, ali sad kad sam ovo sve išao čitat izgleda ko da ljudi jedva čekaju da ismiju nekoga, nemojte biti takvi... Malo se našaliti je u redu, ali neki članovi pretjeruju. To je moje mišljenje samo.
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Triptank sa jedne strane se slazem sa tobom ali sa druge ovo treba da bude ozbiljan forum koji se bavi ozbiljnom temom, ne pricamo o skupljanju slicica, neko informisanje, obrazovanje, i malo dublje razmisljanje se prosto namece kao obavezno, ljudi se mnogo zalecu sa otvaranjem tema na cije pitanje vec postoje odgovori i jos kad se dodaju besmislice nastane sprdacina od jedne ozbiljne stvari... :) Moje misljenje naravno, a posebno ljudi koji su puno godina na forumu i nagledali su se stotine ovakvih slucajeva..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Kažete mu zašto mu ideja nije dobra, ukratko mu objasnite ili pokušajte pomoć...
ja sam rekao sta sam imao bez ikakvih preterivanja :) samo, sta si mu ti u celoj prici objasnio. jel ovaj post nacin da mu nekako pomognes. i slazem se da je rekao glupost, prosto se pitam koliko godina ima. a sam razlog je jos veca glupost, i na to sam mu odgovorio ;) tema je na yardu s razlogom, sto trosite energiju ovde
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Istina je da ima milijun bespotrebnih tema, ali kad 5-6 ljudi brutalno ismije čovjeka koji nije upućen, to mi se takodjer čini bespotrebno. Power nisam rekao da si ga ti isfuro, niti meni osobno ne smeta što su ga ljudi ismijali, ali po meni to ruši ugled foruma. Nemojte me odmah napast, ja samo kažem da ružno izgleda
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Na forumu je obrađeno 99,9% tema, samo treba čitati. Da je pokretač ove teme samo pročitao par osnovnih tema, uvidio bi sam da je pitanje koje je postavio u najmanju ruku glupo. Zimi svjetla nema, tj. ima nekih 8 sati koje se nemože mjeriti sa ljetnim suncem(govorim o svijetlu a ne C). Tako da ta ideja pada na prvoj stepenici, a da ne kažem da na forumu je već bilo takvih rasprava...

Edit @Triptank ljudi su ga s razlogom "brutalno" ismijali jer je lijen da malo čita..,.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Naduvo sam se pa mi žao čovjeka... :) opušten sam ja no frks, stariji članovi su vjerovatno svjesni da mnogi ljudi ovakva zezanja na forumu shvaćaju ozbiljno i budu uvrijedjeni. A šta da mu pomognem... Evo prijatelju sezona za out tek počinje, na otoku si pa možeš uskoro posadit, pročitaj vodič za vanjski uzgoj i kreni u avanturu. Ako ne možeš sada, čekaj slijedeću sezonu i informiraj se do tada, po zimi se ne sadi na balkanu, možda oko ekvatora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ali neeeee,pa on hoće pod zemljom i po zimi.
Nije se izjasnio na kojem otočju bi to radio,nije pojasnio ama baš ništa i dobio je nakon samo 3 minute od otvaranja ove bezvezne teme odgovor od mene,...jasan,konkretan i jako razumljiv.
Nastavio je i dalje sa idejama o kopanju rupa pa sam mu predložio da iskopa veću rupu i namontira vjetrenjaču poviš nje.
Po meni je to jedino realno rješenje ovog njegovog problema.
A da je kojim slučajem pročitao malo forum...uvidio bi i sam da to što pita i piše... totalno bez ikakve veze.
Tako da se ovo njegovo piskaranje svodi samo na jedno poštensko trolanje ovog foruma.

Dobro da nije smislio da posadi nekako ispod morske površine :)
Temu sam prebacio u smeće tako da je slobodno udaranje u istoj svakojakih gluposti. Što i sam koristim :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.