Outdoor Zimi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2015
25
11
3
32
Pozdrav svima zanima me ima li ko kakav prijedlog moze li se zimi uzgajati marihuana na vanjskom zemljištu.
Rszlog je jednostavan: ako je neko zakasnio sa growanjem u prolječe ili je došao do sjemenki krajem prolječa kad prolazi sezona sadnje.
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Moze na karibima ili portugalu.....ili kaliforniji....moze, moze.

Brate da li si realan da postavis ovakvo pitanje?
 
03.05.2015
25
11
3
32
Znam da nemoze samo tako prirodno da uspije. Ali sigurno ima neki alternativni nacin, recimo: iskopat rupu metar puta metar i na nji stavit staklo od prozora te unutra ufurat neko svijetlo.
Svijetlo bi odrzavalo donekle temperaturu a za zrak ufuras neke cijevi.
Ja inace zivim na jednom otoku koji je dosta topal i zimi.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ja ne bi išao ispod 2 x 2 m i 2 dubine a ako ima vjetra na otoku napravio bi veeeeeeeeeliku vjetrenjaču poviš biljki,da mi proizvodi struju za uređaje.
Dronom bi vozio vodu,zalijevao i nadgledao .
Pod pretpostavkom da je otok na Jadranu :D
 
03.05.2015
25
11
3
32
zar nije lakse onda boks slozit i posadit ??


Pa jeste lakse je slozit box ali ako ga nemas gdje drzat nije bas cool.
A nebi bilo bas normalno uci u sumu a na sred livade growbox.
Tako da ako neko ima neku ideju a da je normalna i bez dronova i vjetrenjaca neka napise.
Mali podzemni staklenik je vrlo jednostavno napravit kao i plastenik samo plastika nije dobar izolator.
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Buraz koliko ja kontam ti bi da napravis grow box na otvorenom.....? Pa to je sumljivo.....nema smisla....
Izmedju ostalog zima je prosla.
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
možeš iskopat malo atomsko sklonište i ugurat growbox ili staklenik, a miševi nek ti trče na kolutevima i proizvode struju
 
03.05.2015
25
11
3
32
Buraz koliko ja kontam ti bi da napravis grow box na otvorenom.....? Pa to je sumljivo.....nema smisla....
Izmedju ostalog zima je prosla.


Recimo da, Da zelio bi da nspravim growbox ali vani u nekoj sumi samo bi ga jako infiltriro da se nemoze skuzit.
Recimo ispod zemlje.
Znam jebena mjesta za sadnju kad se dojde tamo zimi bude pre dobro nije previse zaraslo ni nista ali u ovo doba jablja se zajeban problem: Zmije ima ih pun ***** prosle godine sam se jedno 20 puta iscimo zbog njih.
Ima tako predivnih mjesta za sadnju ali put do njih je kroz jebenu sikaru i kamenjare pa to pravi mali problem
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Treba probati outdoor u indooru ili indoor u outdooru, to još nitko nije :D.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Tako da ako neko ima neku ideju a da je normalna i bez dronova i vjetrenjaca neka napise.
Mali podzemni staklenik je vrlo jednostavno napravit kao i plastenik samo plastika nije dobar izolator.
Dok puštaš ovakve filmove biljku nećeš uzgojiti ni out ni indoor. ...čuj: ako je neko zakasnio out...ccc otvaraš ovako idiotsku temu a out tek treba da krene. Meni na pamet padne hiljadu gluposti dnevno. Šta bi bilo kada bi zbog svake te gluposti otvarao temu...:razvaljen::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako je neko zakasnio sa growanjem u prolječe ili je došao do sjemenki krajem prolječa kad prolazi sezona sadnje.
prolece je taman krenulo i nije problem ako biljku posadis do kraja narednog meseca, ako hoces nizu mozes saditi i tokom VI meseca. kakva zima i kopanje boxa u zemlji, jesi ti pri sebi, kako ces da obezbedis adekvatnu temperaturu, ventilaciju i struju za lampu i vent... ako mislis da ce da raste u nekoj rupi pod staklom na dnevnoj svetlosti tokom zime bez grejanja i neke ventilacije... hehe, probaj pa javi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.