Outdor First Time -2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2011
18
1
0
35
Prvo djubrivo koje sam koristio bilo je za vegetaciju NPK 8.4.4 , a ovo drugo je i za vegetaciju i za cvetanje.
Poslusao sam vas i upravo sam zavrsio LST(ako je to sto sam uradio) na jednoj najvecoj biljci.

Da li je dobro ili sam pogreno uradio?
 
04.04.2011
18
1
0
35
LucidDream je napisao(la):
Upravo tako. Isto ćeš uraditi sa novim vrhovima koji budu izlazili. Za kratko-žbun. Srećno ;)
Dok sam ih vezivao skapirao sam zasto ste pricali da su izduzene. Oni izdanci i jesu predugi i samo na vrhovima ima listove(tu ce verovatno biti hedovi?) a ispod na grani su tek poceli da se razvijaju novi listici i znaci oni nisu primali dovoljno svetlosti?
Hvala na pomoci sutra im ajos dosta posla. I tako kada pocnu novi da izlaze i njih davezem?
 
04.04.2011
18
1
0
35
Pozdrav,
Na skoro svim biljkama sam uradio LST,osim na 3, jer sam smatrao da nema potrebe a i voleo bih da vidim kakve su kada porastu .
Uklonio sam i pojedine pojedene listove ali bas bukvalno pojedene ostao im je samo kostur. Interesuje me dali mogu i po nekoliko onih velikih listova da se skinu?hoce li to stetiti biljci?
E sada i krtice su u pitanju zadnje vreme bas nesto mnogo vole da se muvaju oko biljaka, cak se i ne plase jer danas je jedna izbacivala zemlju dok sam bio na pola metara od nje. dali ostecuje koren? za sada nema promena na biljcicama. e da 1 mi se slomila ili vise napukla jer sam je previse zategao ipak mislim da ce nastaviti normalno da raste.



LST White widow
https://forums.vutra.org/[URL=http:...3/img0017m.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with Uploaded with ImageShack.us
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Oštećuje korijen mamu joj *****, meni je izbacila van biljku, kad sam to vidio popizdio sam -.-...imaju one neke fore s bocama sto pomazu pa si to malo proguglaj ;)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
bemu picku matejnu kak je to moguće !!!
2mo5pow.gif
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
stvarno mi je žao! znam kako ti je, i meni je tako bilo kada je moje sasjeklo, ali na sreću nije skroz... moje su se jedva oporavile...