Outdor First Time -2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2011
18
1
0
35
Pozdrav svima,

Ovoj je moj prvi outdor i resio sam da ovaj dnevnik podelim sa vama i ako mi zatreba neka pomoc lakse cu je naci.


Evo ovako:

4x
Spliff GOLD Bubblegum 99.9% female seeds
10x Special Kush #1 - Royal Queen Seed Feminised
1x White Widow Feminised


Svo seme je islo direkt u saksije 22.04

pocelo je da se pojavljuje 24-04

ovako je izgledalo 25-04

Sve je to bilo unutra pod 1 stednom lampom cfl a60 720lumena warm white

Zatim je sve to otislo vani pod plastenik 30-04


i krenulo je lepo da napreduje


4-5.

https://forums.vutra.org/[URL=http:...enic.net/images/jliyqhm3is7pskamkyt_thumb.jpg

10-5




13-5




15-5




19-5




25-5




A ovo je presadjeno na sajt 28-5




Od pocetka tj. od ukupno 15 semenki ostalo mi je 1x white widow, 3x bubblegum, 5x kush. ovo sto se nije primilo je moja greska prckao sam po semenkama:icon_cry: .
toliko za sada uskoro ce biti jos slika....
 
04.04.2011
18
1
0
35
danas sam bio na sajtu, malene lepo napreduju i svaki put me lepo iznenade. sutra cu ubaciti slike. ostale su mi jos 2 za presaditi, uspecu ih ugurati negde izmedju ostalih nadam se...


evo slika:04.06.
kush#1


bgum .zuti listovi mislim da su od previse vode,sada je nadam se ok

a ovo je ona zakrzljala 9(vise nije)


white widow


 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoTrippin

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
super mestasce,kao da gledam amd-sko dvoriste , po biljkama deluje dovoljno osuncano...nadam se da je dovoljno sigurno za grow. Drzim ti palceve,samo udri!
 
04.04.2011
18
1
0
35
Evo mali update:

bgum
viewer.php


kush#1


whitewidow


 
04.04.2011
18
1
0
35
zaboravih da kazem da ima problema sa nekakvim gusenicama:popworm: koje saviju sklupcaju list i kao sa nekakvom paucinom:icon_neutral:,ima li nekog leka za to a i za neke male skakavce sve su listove izbusili.


ovaj filmic je snimljen 31.05. koliko male su tada bile:
[video]http://imageshack.us/clip/my-videos/219/kuk.mp4/[/video]
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Dosta su se izduzile...izgleda da nema bas puno sunca...probaj im napraviti malo bolji pogled na sunceko... ;)

Sto se nametnika tice probaj prvo s organikom...pesticid napravljen od koprive...a dok se to priprema, mozes pokusati i sa kombinacijom mljevene crvene paprike i cesnjaka...naravno, u vodenoj otopini... =)
 
04.04.2011
18
1
0
35
Sekach je napisao(la):
Dosta su se izduzile...izgleda da nema bas puno sunca...probaj im napraviti malo bolji pogled na sunceko... ;)

Najveca je oko 1.10m pa sve do oko 40cm. a sto se sunca tice, dnevno dobijaju 8-10h sunceve svetlosti. Zar je to malo?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
predobre su biljke... stvarno su lijepe, kad bi bar moje bile približno takve.... sretno i pratim!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Bubblegum je napisao(la):
Najveca je oko 1.10m pa sve do oko 40cm. a sto se sunca tice, dnevno dobijaju 8-10h sunceve svetlosti. Zar je to malo?

To je sve samo ne malo. Ali biljke ti ne izgledaju tako. Ja vidim isto što i Sekač,izdužene biljoze a ne žbunove. Ovo nije kritika,već samo ono što se može zaključiti na osnovu izgleda.
Btw,misliš li na 8-10 sati direktne svetlosti?
 
04.04.2011
18
1
0
35
LucidDream je napisao(la):
To je sve samo ne malo. Ali biljke ti ne izgledaju tako. Ja vidim isto što i Sekač,izdužene biljoze a ne žbunove. Ovo nije kritika,već samo ono što se može zaključiti na osnovu izgleda.
Btw,misliš li na 8-10 sati direktne svetlosti?
Dali ima veze i od sorte? bubblegum raste 1.35m+ , a kush moze i do 3m. mozda na slikama i nije bas pravo stanje izgleda kao sto je uzivo,ima dosta onih grancica sa strane i one jesu izduzene.ne razumem se u to , napolju su oko mesec ipo dana, imaju fore da se razvijaju jos 2-3meseca.
I da imaju 8-10h direktne sunceve svetlosti,osim u slucajevima kada se desi da neki oblak sakrije sunce.

===Special Kush #1====
Height:300 cm
Effect: Physical
T.H.C. Content: 12-16%
Genetic background: Indica
Flowering time: 7-8 weeks
Yield: ± 500 grams
Harvest month: end september
The special Kush #1 has a short flowering period of 7 to 8 weeks which makes it also suitable for starting growers without experience.

The Special Kush #1 is the newest indica strain from Royal Queen Seeds. The seeds are on the market since the beginning of 2010 and have a low price which makes them the cheapest feminized cannabis seeds on the market.
The special Kush #1 has a short flowering period of 7 to 8 weeks which makes it also suitable for starting growers without experience. This special kush #1 is an real indica which grows compact with dark green leafs.
=======================================================================================
Bubblegum is one of the most popular varieties worldwide. Bubblegum seeds are originally from America. It was taken to Holland and refined many times. It is an F1 hybrid with a super aroma and has a taste truly resembling Bubblegum. Stoned Indica high. Bubblegum seeds unique genetics produce a very popular and satisfying strain.
INDOOR / OUTDOOR Indoor/can be grown outdoor
TYPE: Indica / Sativa (55/45)
PLANT HEIGHT: Short, 75-100cm indoor / 135cm+ outdoor
FLOWERING TIME 8/9 Weeks
HARVEST: Oct when outdoor
YIELD : 650g
=======================================================================================
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Opušteno...Nema ovde nikakvog problema. Rastu sasvim lepo. Niko nije rekao da su male,već da su više izdužene nego žbunaste,a to je obično proizvod kretanja biljke ka izvoru svetlosti u slučaju nedostatka svetlosti.
Gledam ove slike i vidim da su slikane preko dana,ali nigde ne vidim da direktni zraci padaju na biljke. Više mi se čini da su okružene drvećem,da su u hladovini. Možda i grešim.
U svakom slučaju,biljke ti sjajno izgledaju,u to budi siguran. Mogu da ti preporučim da uradiš neku metodu za žbunanje,tipa lst,možda topping...čisto da povećaš količinski urod:
TRENIRANJE KANABISA (SCrOG, SoG, FIM, LST, HST....) by Data & SiD
 
04.04.2011
18
1
0
35
sve je ok. kada sam slikao bilo je vec 19.00h zato na slici i nema sunca :) sunce ih greje u intervalu od 8-10h ujutru pa sve do 18h - 18.30h jedan deo biljaka dobije pre suncevu svetlost dok ostale malo kasnije, tako da one sto su imale prvu svetlost prve je i gube. e sad koristio sam tecna djubriva9 neznam kako se zovu uglavnom je za kucno cvece i NPK je na jednom 8.6.6 a na ovom drugom 10.8.8. tako nekako nisam siguran.) za cvece sto preko lista sto preko zalivanja mozda je i tu problem?
planirao sam lst da uradim ali da jos malo vise narastu
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Upravo tako,čekanje je besmisleno. Ja radim LST od samog starta,od prvih desetak cm.
Za djubriva ne znam. Pretpostavljam da su pomogla. Nadam se da si prethodno utvrdio da su za vege fazu...

EDIT: DR.GROW Ako ti se lajka,lajkaj. Ne moraš da napišeš post o tome. Možda ćeš da razmisliš malo kad ti zavuču pokoji poenčić.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist