ovaj lik je zasluzio svoju temu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2007
0
1
0
37
lik je fakat lud ima svoju kolekciju bongova i zize i boli ga za sve po cijele dane pusi nema zenu djecu .......al najjace mi je kad lik usred pricanja kaze kao pricekajte da si spalim nekaj i potegne ko iz .....ke ima plucaaaa
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
lik bas boooolesno udara... ono za nevjerovat... i to kolko toga on popusi i sve dobre stvari i ono normalan skoro... perverzija... al ono kontam da previse pusi (mada bi i ja toko udaro da mogu hehe)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nisam nikad vidia da je neko veći hit udria bez da se zakašlje,
još laganini drži u sebi... :mrtva_banana:....biži ća..
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma to je sve stvar navike...da imas kile i kile bolesne marihuane kroz mjesec dva bi dimio ko jebeni vulkan...a tek kroz godinu dvije :)))))

al RESPECT liku...thats life :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma nema goreg nego kad tolerancija udari po skunku... samo pušiš, valjda tolko sprži mozak da treba 5 puta više... sa domajom nisam baš to primijetio tako brzo (govorim kad posoljena po gram-gram ipo), većinom 2 tjedna ista diže i baca na smijalice i euforije...ali jaki skunk...uf..prvi dan krštenje, a onda je navikavanje tijela na jak dim... u amstu sam prvi dan bio razmontiran od 1 i pol pljuge, doslovno se nisam ustajo 4 sata sa stolice, a nakon toga, toliko sam pušio da sam i frendu već dosađivao... ono, po 10tak pljugi dnevno, u svakoj po pol mgra... zajebane su te jake sorte kad se puše intenzivno i svakodnevno... kad bi mogo birat što bi svaki dan, sativicu neku od 5-6% thc-a bi uvijek prije nego nekog opakog hibrida (hibrid bi rađe na neredovitijoj bazi)...

Čovjek već u godinama a vjerujem kako svakodnevni pušač...puši jake stvari, brijem masu i na bong i pajpove...zajebano tolko desetaka godina kurit...zajebi brate, s takvim količinama, 70% bi jeo a 30% pušio...pobrat rak zbog vutre u 60tima bi bilo baš jadno:/ A i te jake sorte, kad ih još pušiš masu god svaki dan..štajaznam... viđao sam neke ljude kojima to i nije baš fino ispalo (nije sad ovo bedak za vu, već za prekomjerno korištenje koje se itekako može dogodit, zajebi, spali današnje mulce masovnu, kud ne i nakon 20tak god renja)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Podrzavam u potpunosti sta kaze doors.Lepse je meni kad popusim dobar skunk nego njemu 10 puta.Taj se toliko navikao da mu je to sad normalno,rad verovatno slabo i oseti.Je..s to.

AL RESPECT ZA GROW I OPREMU
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
doors_of_perception je napisao(la):
ma nema goreg nego kad tolerancija udari po skunku... samo pušiš, valjda tolko sprži mozak da treba 5 puta više... sa domajom nisam baš to primijetio tako brzo (govorim kad posoljena po gram-gram ipo), većinom 2 tjedna ista diže i baca na smijalice i euforije...ali jaki skunk...uf..prvi dan krštenje, a onda je navikavanje tijela na jak dim... u amstu sam prvi dan bio razmontiran od 1 i pol pljuge, doslovno se nisam ustajo 4 sata sa stolice, a nakon toga, toliko sam pušio da sam i frendu već dosađivao... ono, po 10tak pljugi dnevno, u svakoj po pol mgra... zajebane su te jake sorte kad se puše intenzivno i svakodnevno... kad bi mogo birat što bi svaki dan, sativicu neku od 5-6% thc-a bi uvijek prije nego nekog opakog hibrida (hibrid bi rađe na neredovitijoj bazi)...

Čovjek već u godinama a vjerujem kako svakodnevni pušač...puši jake stvari, brijem masu i na bong i pajpove...zajebano tolko desetaka godina kurit...zajebi brate, s takvim količinama, 70% bi jeo a 30% pušio...pobrat rak zbog vutre u 60tima bi bilo baš jadno:/ A i te jake sorte, kad ih još pušiš masu god svaki dan..štajaznam... viđao sam neke ljude kojima to i nije baš fino ispalo (nije sad ovo bedak za vu, već za prekomjerno korištenje koje se itekako može dogodit, zajebi, spali današnje mulce masovnu, kud ne i nakon 20tak god renja)


Tu se slazemo doors.ne mozes pushit svaki dan highgrade vutru bilo koju sortu i ostat cijeli u glavu a bogami i fizicki...zato neka lagana sativa ili indika s ne mnogo thc i mozesh sto godina.zato ja u zadnje vrijeme ne kupujem vutru,uglavnom kupish stvari od kojih se razglavim i nisam nizashta.zato neki hashberry cu da uzmem sledece sezone ili neshto jos laganije...i bonaca:banana_rasta: