OVISNOST O VUTRA.ORG/FORUM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ja sam bio ovisan o WoW-u i warcraft 3 tocnije o DoTa allstars...al otkako citam frum nista me to vise ne zanima ahahah xD..prejeben forum(u dobrom smislu)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
chase.gif

svi se molimo za tvoje ozdravljenje
122fs329172.gif
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
I ja sam zavistan o forum...nije nista strasno...ali svaki dan moram da dodjem po najmanje 10 puta...
dnevno blejim 3-4 sata mozda... XD
sta da radim kad je tolko dobar...
 
13.12.2008
1
0
0
37
slayem se sa weedom yakon je vutra i ja sam vutroholicar moro sam dva acc a napravit koliko volim ovaj forum pusica heheheh..... vutra je zakon...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja sam prezavisan bar 30 puta posetim forum ... na dan... imam internet skoro dzabe preplacijem ga na semestar neka sica 24h dnevno .. samo sto moram da izadjem stalno jel bi visio po mnogo sati ..
malo kad se desi da imam one zelene listove ... posecujem forum i posecivacu ga do kraja zivota to sam siguran ...
pozdrav za drustvo iz zelengrada i kulture..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
REkoh bi da sam i ja...ofisan. ima masu zanimljivih stvari i za mene koji sam tu od pocetka. Medjutim ima gluparija bas dosta. Postovi tipa bas mi je fino i tako hodam pre neki dan i eto bas mi je fino bilo. Zato smo i otvorili brutal offtopic :)

Cak smo razmisljali na budu mali kazneni poeni za odgovore na bitna pitanja koji nista ne pomazu i koji su od 2 rijeci sa deset tackica. Bilo je situacija dje ljudi odgovaraju na pitanje dje ima HPS sijalica u Cacku?

neki bi odgovorili sa: joj stvarno ne znam


cccc heheh lol
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
sto se tiče ovisnosti o forumu mislim da je nema no tu sam od 0-24 zasto jer uvijek imam nesto za dodat ili ispravit a fala bogu nadjem vremena i pod poslom i doma za sve to . kad nemam sto vise za raditi ili pricati sa nekim na shout-u gasim :D
ali vidim da ima ovdje dosta ljudi koji su jer stvarno nemaju sto da rade i dosadno im je
moja poruka im je pocnite pisat nesto i krenite sa misli u djela :D napravite nesto korisno za nas forum/community ...`
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
ima nešto u toj svojvašoj priči ali nebi rekao da je to ovisnost nego spajanje dobrog sa korisnim .
ima mnoštvo stvari koje se mogu proučiti i naučiti i ne samo o vutri nego o svakojakim stvarima
OVAKO FORUM JE ZAKON jer nema nekog bespotrebnog razglabanja i pričanja o glupostima i koliko sam ja skužio ekipa ste (smo) kulturna ok
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
jesan ljudi jesan navučen ka papak:spliff:(na for. mislim jer osim dripaca i dece ima stvarno realnih,"normalnih" i prvenstveno konpetentnih ljudi za razne diskusije:blah:...;) al JA SAM SE PREKJUČER ZALJUBIO :facesjump::bis::smileysex:do jajaja ali to mi samo podiglo toleranciju na VU.ORG tj. u par dana sam onako prpošan najeban posto više nego u 5mj. a ionako uz popis poroka ovo je samo jedna od zanemarivih natuknica...:violent018:p O Z D R A V !!!!!!!!!!!!:love001::thankyou:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Prvo sta radim svako jutro:1.palim komp
2.logiram se na msn
3.palim muziku
4.posjetim forum.
:bis:
Obavezno to radim i pijem kavu lagano...
U cijelom danu logiram se na forum bar 10 puta...obožavam doć i čitat i gledat slikice vaših biljkica.
Forum je....nemog trenutno složit rečenicu kolko je dobar:icon_razz: