OVISNOST O VUTRA.ORG/FORUM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
veæ 2dana visim na ovom forumu, ne javljam se na telefon, izbjegavam hranu, i ostale bioloske potrebe, cak ni ne fumam vec par tjedana, žena mi prigovara...., mislim postao sam teški ovisnik aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa helpmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
šta da radim? kako da se odviknem kad je ovdi tako dobrooooooooooooooo!neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ništa, traži struènu pomoæ, nedaj se!!! nedaj da ti votra.org/forum uništi život! :D :D :D budi jak :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
neznalica je napisao(la):
opusti se covece i vodi normalan zivot....forum ko i svaki drugi forum...


s time se ne bih bas slozio...ja sam clan zilion foruma i ovaj ima posebnu atmosferu jer ima dosta ljudi koji naduvani posjecuju forum i time ga prave zanimljivijim...i ne samo to vec ljudi koji piche ganju su mnogo laksi za komunicirat i lakse se otvaraju...mnogo nasih foruma se svode na ko ima vecu glavu...inace rijetko posjecujem nase forume...ima bas dosta glupozoida

@kanehbosem
a sto se tiche zavisnosti pa nemoj pretjerivat ima dosta clanova koji zapnu na pocetku i kasnije se olade znaci umjereno :)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Vutragenjo je napisao(la):
neznalica je napisao(la):
opusti se covece i vodi normalan zivot....forum ko i svaki drugi forum...


s time se ne bih bas slozio...ja sam clan zilion foruma i ovaj ima posebnu atmosferu jer ima dosta ljudi koji naduvani posjecuju forum i time ga prave zanimljivijim...i ne samo to vec ljudi koji piche ganju su mnogo laksi za komunicirat i lakse se otvaraju...mnogo nasih foruma se svode na ko ima vecu glavu...inace rijetko posjecujem nase forume...ima bas dosta glupozoida

)

Pa jedino ako si ocekivao da mu kazem "NEMA TI BRATE POMOCI BICES ZAROBLJEN DO KRAJA ZIVOTA NA NJEMU"

Vutragenjo brate ...covek ima problem sa OVIM forumom a ti ocekujes da mu ja pricam kako je on dobar sjajan i da ne postoji nista slicno ovom forumu...

Pa jel treba covek da upropasti zivot zbog foruma ??

Nisam siguran da ce forum propasti zbog jednog coveka ali njegov zivot i obaveze moze4 narusiti jedan forum.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa dobro mozda je covek to onako,vise figurativno mislio...Ali u krajnjem slucaju bar je legalan porok. :lol: Svi smo mi pomalo zavisni. :wink: I ja sam imao perioda kad po ceo dan visim na forumu,onda malo olabavim,pa onda opet...Ma nista strasno.Bolje na forumu nego na ruletu. :lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Moj savet ti je da odredis vreme kada ces da posecujes forum. Ja sam tako morao i svakog dana od 21:00 - 22:00 posetim forum. Osim ako ne nadjem vremena preko dana kao sad u 16:28.

pozz
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma ja sam se sam mal zajebavo vezi ovisnosti,
sori ak nsam bio jasan :roll:
mislim sve se svodi na pitanje prioriteta
a ja sam eto imo sreæu da se mal navuèem na ovaj "prioritet"
osim toga, kad smo veæ poèeli spiku o tome,
složio bih se sa vutragenjom da nije baš ovak na svakom forumu,
osjeti se neka mala razlika,mislim kak bi to reko e da,nema toliko preseravanja, vreðanja i tako tih niskih vrijednosti...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ti kanehbosem si malo...a ... jesi... :D

Nisam ni ja pricao da li je ovaj forum dobar ili ne vec sam tebi hteo da kazem da je forum forum a zivot zivot a ti vices VUK a VUKA nema...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
neznalica je napisao(la):
....forum ko i svaki drugi forum...

:eek:_ne: :lupkanje: nema nigdi ovakvog foruma.... ode je predobro, ekipa je zakon!!!
---------------------------------------------------


vi ste mislili da kanehbosem govori ozbiljno o ovisnosti??? :lol: :lol: :D :D :)


ja kad sam na netu-obicno sam na vutri i jos ako pogledam nesto i to je to.... vutra :srtze:
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
hehe ljudi , ne vam dobro...ipak smo svi mi pomalo ili pak malo vishe high, ali sto da ne , ako imas vremena da visis visi, al bezveze su bilo kakve prepirke na tu temu...i znate onu staru: fighting over shit over the internet is like competing in special olympics, even if you win youre still retarded... peace ljudi,,,,
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: