ovo je reci udaren covek

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
slushao sam razne rejvere koji kad ih pitash kako je bilo,prichu pochinju "au nashmrljali se bilo nam do jaja!!"FUCK THAT!! pravom rejveru ne treba nishta sem muzike da padne u trans,jebesh to kad on ne ide na festival bez praha i bombonica...
po mom skromnom mishljenju,te rejv zhurke mi i nisu neki merak..nekako mi je svo to haotichno mlataranje glavom,hladno i bezosecajno,nekako u duhu mrachnosti,ako mogu tako da opishem..al to je sad vec stvar ukusa..
zhao mi je samo shto nisam bio 69 u americi u vudstoku,mislim da je to najveci propust mog zhivota koji tad nisam ni imao..XD
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
TotalUnderground je napisao(la):
zhao mi je samo shto nisam bio 69 u americi u vudstoku,mislim da je to najveci propust mog zhivota koji tad nisam ni imao..XD

Ma prijatelju možeš ti imat svoj vudstok kad god zaželiš:hippy::

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\:happy031:/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
:b_jump::banana_rasta::b_hop::b_cyclops::b_woot::banana_dred::tovarenje_banana::bananabang::b_bow:
...
 
27.05.2009
2
0
0
43
Džidžadžojac je napisao(la):
Ti bre čoveče ne znaš ni šta je techno, kladim se da se ložiš na skazija, gms, bizzara i ostale fegete.

I lik sa klipa je prso, šta kačite ove imbecile.

kakve veze imaju nabrojani sa techno-m? oni su psy i goa trance pravac, a ta dva nisu nimalo slicna, cak naprotiv, a jedino zajednicko im je sto su elektronska muzika.

Bio sam bezbroj puta na takvim manifestacijama, sto drogiran, sto cist ko suza i mogu reci da je bolje kad si samo na red bull-u, nema depresije kad te pusta, a i kad dodjes kuci mozes mirno odmah na spavanje.

evo za one koji bi isli,a ali neznaju kako tamo da se ponasaju :icon_lol:
http://www.youtube.com/watch?v=4SItPGEsjLQ
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
i ja sam ljubio zvucnike... nema nista bolje nego kad jos muziku osjetis na kozi i da bude tako jaka da ti isprazni mozak svih misli..nirvana...