ovo je reci udaren covek

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
Ne znam da li su mi manje jasni ljudi koji slusaju ovakve stvari, ili "muzika" za koju moras da budes na jakoj hemiji da bi ti bilo iole dobro... xD
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
mala_crna je napisao(la):
a cuj neki mogu...recimo dok ja mogu svaku vrstu techna slusas..bez da imalo smrknem neceg =))..kuzis
Ti bre čoveče ne znaš ni šta je techno, kladim se da se ložiš na skazija, gms, bizzara i ostale fegete.

I lik sa klipa je prso, šta kačite ove imbecile.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A čovjek vjerojatno pod utjecajem koječega zašao u neki vlastiti svijet, takvi odlasci često izgledaju ovakvi.
Ja znam nekad tak propaljen na partyima bit ali ne baš ovako

Ili se čovjek jednostavno sabio od alkohola ko nakinđurena deva i zabrijo nešt u glavi a gravitacija mu se povećala.

A što se tiče elektronike i droga ono štetna predrasuda.

Ja kad konzumiram droge slušam i death i black metal i razni folklor a i techno i trance i razne elektronike tak da nema tu baš kruva u takvom stajalištu(makar nisam aj neki primjer za mjeru)

A sada omazat tabane vještičjom mašću
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Najbolje je uz glazbu stavljat vrste droga.... hahah ko u crkvi ste... hihihi... E ako slusate zepeline unatraske cuje se pjesma o sotoni sto nas dovodi da sex drugs i rocknroll su davolje djelo i sam elvis je prodao dusu vragu.... hahahahaha.... Ma muzika je bolja uz droge mislim nije bolja ali opet vidi se druga strana muzike svejedno koja je droga... hahaha... Jebo muziku... slusajte ptice i sum vjetra i zamor potoka hahahaha....