Ovo mi je prvi grow , neka vrsta deformacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.03.2014
8
3
3
Imam vise biljaka , jedna od normalnijih

http://i.imgur.com/N4aA9vt.jpg

kod ove vec vidim neke probleme s lišček, dali to može biti od sunda ?? zato sta na ovo prvoj biljci ne vidim nikake defomacije a nalaze se na istom mjestu

http://i.imgur.com/6Z5aelm.jpg
http://i.imgur.com/SxDn4Ef.jpg

I jos nešto me zanima posto mi je prvo grow, kakvim bi ja to gnojivom trebo zaljevat , preko lista ili preko korjena ??
(mislio sam kupit nest za zaljevat, ali nemam bas nekog iskustva s tom biljkom )
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
dal moze bit od sunca,, nemoze, prije do prevelike vlage zemlje, za pocetak najbolje plantela list u vegetaciji, a u cvjetanju plantela cvijet po propisanim dozama, poz

edit: i to se polako moze presadivat u nesto vece
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
Ova prva biljka ti ie slicna mojoj.koja zemlja?koliko je stara .koja sorta?svako koliko je zaljevas ?koliko je na suncu?
 
18.03.2014
8
3
3
a pomalo podseca i na poremeceni ph....imas li uopste ph metar....

nemam ph metar, zemlja je teramagma , al sorte su iste tako da mi nije bas sve jasno kod te , to se događa samo kod listova koji rastu s vrha biljke a ovi koji rastu na kraju listova se normalni ,

ja ionako mislim klonirat biljku i sadit okoli :D

Ova prva biljka ti ie slicna mojoj.koja zemlja?koliko je stara .koja sorta?svako koliko je zaljevas ?koliko je na suncu?

biljke su stare oko 3 tjedna
sorta : auto berry
tako da mi netrebaju muske biljke
a nezz zaljevam ju 2 - 3 puta tjedno , zavisi do vlaznosti zemlje ,
na suncu je oko 12 - 14 sati
 
18.03.2014
8
3
3
znaci s ovom drugom je sve ok ,

ja uglavnom zaljevam preko lista , ono imam malu spricu i spricam ujutro i navecer.
i presadit cu ih u vrecu od zemlje

moram jos 2 kupit :D (kupim dvije razlicite i pomjesam ih)
da i uzeo sam plantela list + cvijet.

nisam bas nest previse pretrazivao u vezi uzgoja, dal trebam jos nest posebno radit da bude kvalitetnija , npr trgat doljenj lisce i slicne stvari , dal mi treba CO ili neki slicne plinovi ??
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Netreba ti nikakav plin haha...nemoras se zamarati sa ph jer imas auto sortu.Nemoj kidati nikakvo lisce i zaljevaj ih preko korijena a ne folijarno(spricanjem) to im nije dovoljno.
Plantela cvijet ...ona ce ti trebati ali tek kada procvjeta ;)
edit:
nemozes klonirati auto sortu ;)
 
18.03.2014
8
3
3
opa cupa je napisao(la):
Netreba ti nikakav plin haha...nemoras se zamarati sa ph jer imas auto sortu.Nemoj kidati nikakvo lisce i zaljevaj ih preko korijena a ne folijarno(spricanjem) to im nije dovoljno.
Plantela cvijet ...ona ce ti trebati ali tek kada procvjeta ;)
edit:


nemozes klonirati auto sortu ;)
whatt , ok sve pet , imam jos 2 sorte pa cu vidit :D
jos me nest zanima, kod ovih obicnih sorata koje nistu auto flower

White Widow Feminized Seeds
nezz kakva je ta , imam par sjemenka , zanima me dal trebam sadit bilje jedna kraj druge i dal treba muske bilje bacat posto nemaju cvijet ??
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
nikako sadit jednu pokraj druge.
svaka ide u svoju posudu ;)

Ako imas fem. WW sto znaci da je feminizirana, nebi smjela imat muske cvijetove ! tak da nemas sta brinut o muskima.
a kod regularnih, kada dodje cvjetanje i kada/ako prepoznas musku.....cap cap maknut ju da ne oprasi zensku ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed