Ovo mi je skola - moj prvi grow HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
Ej JosipaLisac, sve isti imas kao i ja sto se tice opreme, samo sto je moja 400W HPS i MH. Rasvijeta i sistem za zrak je kostalo sve kompletno 250€. sijalice ventilatori crijeva filter sa ugljenom. mislim da je to ok. Hesi paket za svim i svacim 39€ ovdje.
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
volio bi zivit di ti zivis pinkman, sad mi je svejedno, sigurno ce mi se isplatit oprema i da budem imo 300 g, ne moram kupovat, to je oko 3000 evra ovde vrijednosti, i opet mi ostane oprema ;) ja sretan i zadovoljan,, nadam se da ce ti biljoze bit bolje od mojih,,zz
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
jel ima pozutjelog lisca koje otpad, daj neki makro snimak budova stavi...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Dobro lisac kad je to više gotovo ebem mu miša? Izgledaju sočno i moćno :bale . Jel ideš na onu kartu "aha sad je to to" ili glediš povećalom trihome?
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
gledam i trihome ali moram skidat brzo svakako i radi nametnika i radi toga sto moram :) ali nece im puno fait. W.R. bi se vec mogla rezat a Herijuana bi trebala ostat jos 2-3 tjedna al jbg! jos tjedan dana i pod noz
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Uuuu Krasni su to budovi,ja bi to drzo jos 2 tjedna,heh...samo kad bi izdro.Ako ces ih skidat uskoro,kreni ih flushat,prvi tjedan isflushaj sa 3 puta vecom kolicinom vode nego sto je kalic,ako imas kojim slucajem advance nutrient final solution sad ti je vrijeme da ga krenes stavljat,ako nemas nije ni bitno,on ti daje malo slatkoce u okusu i ispre preostale nutrijente iz zemlje,iako onda ti on ostane u budu...Vidio sam kod jednog lika koji je flusho sa finalom,i poslje je napravio watercure i cjela voda je bilja roza,a te je boje i solution.Jbga se je to kemija...
Znaci prvi tjedan flushaj i kad isflushas pusti tjedan dana,ne zaljevaj,za 3 do 4 dana zemlja ce se isusit a preostali par dana do kraja tjedna ce povlacit sve iz sebe...
I to ponovi jos jedanput i bit ce do jaja.
Mozes stavit uv lampu zadnjih 2 tjedna,mislim da svaki dan drzis upaljenu 6min,jer neki ljudi misle i pokusavaju dokazat al ja mislim da je to svakako tako,da biljka pocinje proizvodit THC zbog uvea.Brani se,a i zbog insekata i ostali shema...Tako da svakako to je dobro imat.
I imas jos jednu semu zadnji 2tjedna,zove se splliting,al ne znam bas kako to funkcionira.Navodo uzmes soagu i zategnes oko stabljike biljke na visini od jedno 30 cm,(tamo di je lolipopano),zatim zavezes jos jednu spagu skroz na dnu stabiljke,a i na jednom i drugom mjestu mora bit dobro stegnuto.I onda izmedu ta 2 mjesta uzmes noz i prorezes rupu po duljini ,od spage do spage,znaci da noz prode kroz stabljiku.Onda ih isflusas i one nece tj.splabije ce uzimatvodu iz zemlje pa ce iz listova se hranit i te seme,da ubrzas proces tog zadnjeg sazrijevanja...To je samo teroija,dal funkcionira moras probat,ili ogledaj na netu jel ima sta o tom...
Eto,par mojih savjeta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
hebeno 400w je odlicno za osobne potrebe imas bas onako dovoljno da ne razmisljas i cimas se oko nabavke :)

jos 2tj je iznad mene post i slazem se s time, drzi jos 2tj, skini najzrelije vrhove da imas sta za sada, a ovo pusti jos ako ti nije greda, da sve jednako sazri :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
sutra kad ove izvadim idu u box sa ovom ventilacijom sto je unutra (3 venta) a do tada ce ovako visit,,, imam ovu mrezicu za susenje ,, koliko suhog da ocekivam ;)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
dobro si se ti opskrbio a suhog kolko bude ovisi kak ces susit jel ide za pusenje ili ulje ili oba.......
I ja sam svoj 1WR stavio u mrak na 48h al ga nisam srezao jos to cu sutra pa onda jos 24h u mrak pa tek onda na susenje......trebao bi jos iako je bio 100 dana na svjetlu al nek ide za domovinu, a i druge cu morat zavrsit do 1.8 jel idem na jadran pa nema ko vodit brigu o svemu pa kak bude...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
izvrsno! :b_jump: talentiran si :D ako je ovako dobro proša prvi grow, kako li će tek drugi!! :dada: :respect:

have a lots of fun ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.