Ovo nije vic, ovo je stvarnost!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
haha...koj tip ej...trebao si mu rec nek sadi vrhove bez beda...nek ih zakopava al nek kaze di ih je zakopao pa za par godina kad se nakupi cemo doc mi... :p ma uglavnom...neznam...moguce da se zajebavao...a ono..bo...al izjava je super!! :D :maryjane:
 

rAstA_girL #1

Banned
Banovan
02.03.2008
2
0
0
34
Ma mozda se lik istripowao da iz osusene semenke iz keta moze nesto da mu nikne... ko ce ga znati... Werowatno je preskocio one casowe biologije u osnownoj kad se ucilo kako se sade biljke i iz cega rastu... Ima nas raznih...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
a jadan tip, pazi šta sam ja dobio na pm prije par dana!

"Izvini..
Ne snalazim se ovdje bas naj.Zelela bi da znam nacin sa semenkama jer pokusavam vec nekoliko nacina koje sam nasla na netu al nijedan mi nije pomogao da semenke puste zile.Jel mozes da mi objasnis sta trebam da uradim.Unapred hvala ti.Moja e-mail adresa je:..."
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
hahaha ja ne vjerujem željela bi znati način sa sjemenkama pa to je nešt nevjerojatno kaka su to pitanja stvarno
A što se tiče sjemenki iz keta iliti paketa zašto se nebi moglo uzgojiti od njih anravno da može i to ako nije genetika retardirana skroz bit će sasvim pristojna gudrovina....
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
joj nervira me koliko danas noobova ima na forumu a svi profesionalni pušači trave da vani s bilo kim razgovaraš sve stručnjaci da te glava zaboli kad mu ideš objašnjavati! Ma daj... jednom sam pao u prepirku s tipicom oko toga šta je bolje trava ili alkohol. na kraju je došla do zaključka da je barem na alkoholu svjesna dali je vani noć ili dan. Možda je ovo mali off jer je pitanje o sađenju trave, ali stvarno ovakvih tema ima na bacanje. Njjače je bilo kad je frajer reko da se trava treba zaljevati sirupom protiv kašlja, ma...
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Nije to nista ja kad sam cuo kako je neki lik cuo da je u grad dosla prskana trava,i ko fol cuo da je prskaju benzinom..on svoje mlade biljke zalio benzinom i osusilo mu se za nekoliko dana...koji neuk i seljacina-boze sacuvaj
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ma da ima tih raznoraznih bajica sa svojim teorijama , ja sam jednom prilikom čuo od kao "iskusnog lika i starog manga pušača"(on se tako ponaša) da je skank kad biljku malo obrežeš(dobiješ grmoliku biljku) i malo se više brineš za nju i to je to , to ljudi zovu skank. šta reći tom čovjeku osim : tako je care u pravu si.:balls:

al dobro je imat takve likove oko sebe bar se dobro nasmijem!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa na ulici to i je skank nema to na ulici veze s sortom štajaznam, bitno da je gram 100 kn i da je kvaliteta malo viša od običnih govana koje se prodaju i eto ti skank.
A većina tih iskusnih pušača nikad nije čula za izraze sativa, indica i tako a najjači mi je jedan lik kao riješio dim za 50 kn za frulu koji moj lega nije htio jer je znao da će biti smeće, i zove ti ti taj lik toga moga legu da zapali s njim frulu, i spale ju oni a moj lega kaže pa ovo je smeće uopće ne djeluje a lik na to: "ma to ti je čeka, to moraš čekat da te uhvati" ahahahahh Doslovno je iskoristio riječ čeka ja sam umro kad sam čuo priču
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Shamane pa dobro mu je lik i reko..
Trebas ceka dok te uhvati. Jedini problem je u tome sta se to cekanje protegne sve dok ne zapalis vuvu koja valja nekog k.. :punch:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
to je istina da se malo bolja roba danas prodaje pod skank , al to nije bila poanta moje priče nego da se lik presereva a nema pojma! :thankyou:

inače je to najgora sorta ljudi , kad bi povukao paralelu s kanabisom on bi bio albanka nepravilno osušena(čitaj smrdi) i puna sjemenki :violent018:
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
.on svoje mlade biljke zalio benzinom i osusilo mu se za nekoliko dana..
:signs053::icon_eek::hehe: :facesjump::vb_kez::icon_lol:
Alaa ... ccc ... a stva-aarno, naišla sam i ja na ove što prodaju taj pseudoskunk :bp4l:- dok ima ovakvih što pitaju oćelim narast marihuana ak zakopaju piz, i ovih što 'suše travu benzinom' - biće i 'skunka' kod nas ...:eyebrows:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
khm...
prvi:
"znate da skunk nije trava, to je smjesa umjetno napravljena da izlgeda kao trava...ona je losa i stvara ovisnost, a prirodna trava je dobra.."
do prvog:
"nije budalo, skunk je trava koja se uzgaja u labolatoriju i ista je kao normalna samo je skuplja jer se tesko nabavi"

ali zaista znam kako je biti u slicnom drustvu..
 
29.03.2008
28
1
0
37
libo mene sta je kako se uzgaja
Samo nek raznese vi mnogo razmisljate o nevaznim glupostima
Pusite ba cuj skunk nastao ovako ovaj onako
Sve se to pusi.

Daj da zapalimo ja cu pusit vi pricajte obrazujte me
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
haha, a jesam se iskreveljio na ovoj temi...
meni je jedan lik uletio i rekao da je skank vutra pospricana exerom u tekucem stanju :)