Ovu katastrofu morate vidjeti!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
http://www.odlikasi.hr/Default.aspx?tabid=87&g=posts&m=50854&#50854

I sad bi te neki klinac koji, kako je rey rekao "zeleni koji se drže onoga što èuju u školi i od roditelja i nisu još sposobni sami donijeti neki zakljuèak o tome - stvoriti svoje mišljenje temeljeno na iskustvu" još i poslušao, kao pametno mala zbori. E pa daj ne prièaj ono o èemu ništa ne znaš. Daj ti probaj jedan ex, ono, samo jedan put, koji je inaèe ako se ne varam 80-ak% napravljen od otrova za štakore i sliène životinje pomješan sa još nekim otrovima, što sve skupa djeluje direktno na moždane stanice i može te taj jedan, prvi put ubit, ako imaš sreæe a ako te ne ide, onda imaš šansu ostat na razini petogodišnjaka... a ne mora ti bit ništa. Pa... tko hoæe nek riskira, ja ne bi, hvala.Inaèe fizièka ovisnost o heroinu traje nevjerojatnih 10-15 dana, ukljuèujuæi nevjerojatne bolove i neopisivu želju da se baciš kroz prozor jer je sve to skupa prilièno neizdrživo. Psihièka nestabilnost je glavni problem, al to opet ovisi o osobi (iako èisto sumnjam da bi osoba èvrstog karaktera uopæe poèela sa konzumacijom). Kad bi se veæ morao drogirat s neèim, tu je koka (naravno ako imate cca 750 kn za gram, koji te "drži" oko pola sata ako se ne varam) ali je bar "najzdravija" droga, ako to uopæe mogu reæ za drogu (ozbiljno shvatite one navodnike).A trava... Tko je nije probao? Taj jedan - dva puta koliko znam nije nikoga ubilo, èak i èisti pluæa (ali ima negativan uèinak na mozak) a to da zaglupljuje nakon nekoliko godina pušenja smatram pustim prièama, jer tko je nakon godinu dana redovitog konzumiranja ostao samo na travi pa da može samo i iskljuèivo nju krivit za svoju glupost?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
skupina štreberèiæa uzela digitron pa išla izraèunati šta je to droga....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ti ne poštuješ njih-oni ne poštuju tebe...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Dobro šta deèko više voli cuclati prst i ne biti ovisan o nièemu. Ako ne voli travu njegov problem odnosno odluka, ali duboko sam uvjeren da ne želi pušit travu jer mu je ispran mozak kako je to droga kako su i sami rekli od koje postaješ diler...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Vidim da su se neki èak ukljuèili u raspravu sa tom djecom. Mislim da to uopæe nema smisla na takvim mjestima. U biti mi je baš drago da sada razmišljaju tako, manja je vjerojatnost da æe to probati prerano.

Svi oni æe doæi u fazu (najvjerojatnije na faksu) kada æe se malo bolje educirati i možda eksperimentirati... pa onda shvatiti da vutra nije to što misle... a do onda ih treba pustiti na onoj razini razmišljanja gdje jesu.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma morao sam malo, nije mi vrag dao mira. Nek ukljuèe svoje kotaèiæe malo na edukativnu stranu a ne samo na štrebanje...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Bravo Bloodspilleru, jebo si im kevu...ostadoshe klinci shtreberchici bez komentara :banana_sex: :banana_kauboj: :tuki_blah_tuki: :banana_sex_dance: :eek:ral: :not_nice:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Samo napred, napushi shabane, imash moju podrshku a verujem, i svih ostalih likova na vutra.org... :twisted:
 
27.08.2006
0
15
0
45
:eek:fftopic_ljut: Jes' da je offtopic ali postadoh novajlija... I eve ga moja 51 poruka... A i brate, zasluzhio sam, bio sam najaktivniji na ovom forumu u poslednje vreme, svi se neshto smorili... :D
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Meni je od svega najbolje ovo:

Ja se hocu napusiti.. ajmo svi biti ''kuuul'' i poceti pusiti i pucati se u zile.
weeeee onda ce nas drustvo napokon cjeniti i bit cemo face!!

Bilo bi dobro staviti sve postove o razlièitim izlupavanjima na temu na jedno mesto (a vremenom se nakupilo dosta) koje smo sakupljali na forumu, pa da glasamo koji je najveæi biser.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
blood :D uništio si ih ;)

ma pusti djecu na miru neka vrte svoj film...nije za njih dim....nerazumiju oni to
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nažalost ste ispali i vi katastrofa!!!!!!
 
27.08.2006
0
15
0
45
Pretpostavljam da je kolega SLO-Era hteo da nam ukazhe na to da nije u redu to shto se spushtamo na nivo tih shtreberchica i kao, neshto se prepucavamo sa njima... :idea:
A mozhda i greshim... :?: :!: :?
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
alo momci,pa to su deca...
Jeste da i medju vama ima dece ali malo lakse, dozvolite da neko drugacije misli od vas..
Sem toga velika je razlika, odnosno gledate postvljeno pitanje iz dva ugla tako da necete doci do resenja,sem ako ne padne dogovor o medjusobnom postovanju misljenja a daleko ste da vi budete agrumenti zasto treba pusiti a jos manje da njihovo misljenje i licnost budu argunent zasto ne treba to raditi...

opustite se, misljenje je relativan i subjektivan pojam
 
27.08.2006
0
15
0
45
E jesi nam vala rekao, neznalice... e, svaka ti dala i na vreme dobila... xexexexe :rofl:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.