Owerdoze back

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Eh nez jel me se sjecate, davno je to bilo kad sam sadio po minskim poljima vuvu.Owerdoze se vraca,bilo je problema neki samnom i policijom 2014 onda sam zamolio Venlu i nekog od admina da mi banaju profil.I u pocetku nisu ni htjeli moro sam molit,na kraju sam dobio ban.Policija mi je te godine nasla jos jedan site sto nisam vodio dnevnik na forumu, i bio je upleten jos jedan covjek.Na kraju smo dosli na site i vidli muriju a ostale su flase gnojiva,kanisteri etc..i reko gotovo je,ajmo nazad robija.Medutim nis se nije desilo a ja sam u meduvremenu pobriso sve slike sve profile po forumima.Odradio sam dosad,jedno 20 30 indoorova i 3 4 outoodra,svu evidenciju sam vodio,imam slike od jedno 20 growowa,kuhala se ulja, ubijali rakovi.Pozz bi Imbru i Maria ak su uopce jos tu,i Venlu naravno,Prvo sam bio XsmokemashineX pa trazio da mi mjenjaju ime u Owera i na kraju sam trazio ban,jbga ukenjo se u gace,valjd me se sjecas.i da li postoji ikakva sanca da se vratim na stari profil?Dal ovo spada pod klona jer sam sam trazio ban?Mislim imo sam zesci problema,al za uzvrat imam mase novog znanja,i mase biljaka iza sebe.Pa eto nek bude kako bude,pozz ekipa.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja se isto sjecam, i to pod oba profila, Owerdoze i XsmokemashineX. U to vrijeme sam se tek regao na forum i odmah se bio prijavio za pjevacke zvijezde Vutra radia... :D
(nazalost, dobio sam samo utjesnu nagradu, bio sam nesto kao fol prehladjen, khm,khm) :rofl:

Znaci, povratak otpisanih? Hehehe....
Dobrodosao nazad! :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Immortal Bitch

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Hvala svima na dobrodoslici,zanimame da li se mogu ja vratit na stari profil il da ostanem na ovom,ako cu ostat na ovom onda cu danas pokazat neke indorove,pobacat cu slike u unutarnjem,a dnevink pf nez jel mi se da otvarat vidicemo,bas idem sad hranit djecu.