Ozbiljniji pokusaj na balkonu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Max

12.10.2005
19
8
3
pozdrav opet,ovako radi se o balkonu

zatvoreni balkon ima alu prozore znaci ito je mali mozda plus daje efekt staklenika)koji je vec dva puta nekolko domacica uspio napravit oko 50ak grama po biljki hemfarodita obicno sjeme znaci ima POTENCIJALA ,balkon,
E sad posto ove godine iz zezancije sad ova tri tjedna sto je bilo vruce stavio par sjemenki sa cvjecem kad gle cuda narasla granata mini cudovista i kak imam neke kvalitetne sjemnke mislio sam to odradit na balkonu ali me STRAH sto na balkonu iako je prema suncevoj strani vrlo kratko ima direkt sunca(otocko sunce przi ) sto ce biot problem pri cvatnji jel vegetacija ide.,,,,,,,,

e sad pred dva dana sam presadio iz ove bezvezne zemlje u kvalitetnu pomjesanu prelitom,,(((((ove sto su izrasle u dva tjedna nekih20 cm izduzene malo ali opet)) malo zalio sa bio fish emulsiom kupljenom,,,,,,, biljke su doslovno poludile ,,, na tom malom balkonu,,, vamo mi je kolega postavio pitanje ako mogu na balkonu biljke onda moze i box a problem sto ove godine nemogu box NIKAKO a najgore sto imam sve fuuul box od 600w nebitno to cemo drugi put)))

e sad scime raspolazem od kvalitetnog ; NESTO ,, Blue Mystic AutoFeminised
Swiss Cheese Feminised
White Widow Fem
i ove male domaje

imam prakse vec dosta sa outdorom prije al sam se opeko ali kad kazem opeko onda bas opeko kako se grower moze opec tako da nevolim vec dosta outdor indor slabo to su sve glupi pokusaji na balkonu i nesto unutra ;;MOGO bi nesto stavit vani eventualno jednu dvije ali to ce propast jel nevolim outdor pec-pec :(

E sad trebao bi mi mentor oko ovog mog slucaja najvise sto bi na kraju probo cvatnju odradit u boxu (kazm imam cjeli komplet)((nazalost neznam tocno kako se trazi pa me ispravite)) znam osnove dosta ,,,trebace mi pomoc oko zdjela kolko litara kolko zemlje , scime pomjesat zemlju za cvjecem perlitom magma kuglicam i tako ,,,,ALI NAJVISE CE ME BRINUT KAD BUDE CVATNJA one ce izvegetirat uto sam siguran ,,,,,mozda ako bude prilike ubacit ih da sazrju u box mjesec dana ,,,,,

SAD SU NAJAVILI KISU tako da pocinjem cim kisa prestane ovaj tjedan dotad sve spremit i ako bude srece nac mentora
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
trebas se odluciti da li planiras voditi dnevnik pa da ti se ovde pruzi potrebna pomoc ili ces da ides kod nekog u mentorski kutak, nije praksa i jedno i drugo
 

Max

12.10.2005
19
8
3
mislio sam svakako vodit dnevnik ,,, a ujedno da mentoer pomaze a kad bolje okrerenes vako je bolje vodit dnevnik jel vise ljudi vise iskustva

ajte ljudi da krewnemo nesto imam kvalitetnih sjema ponesto iskustva ali taj balkon ..zao bi mi bilo da od kvalitetnih sjema propadne bezveze ,,,,,,,,a i vjerujem da cemo pomoci mnooogim ljudima sa balkonima ;)


a negdje sam jos i vidio da di je jako sunce cak nije pozeljno da pici po cjeli dan ,a i kad sam outdor sadio vani uvjek bi namjestio da bas neprzi cjeli dan sunce
 

Max

12.10.2005
19
8
3
a moj bugyman to su bile obicne hemfradoitne ((hermo vjerovatno od stresa ako nije genetike) domacice kao sto sam napomenuo,,,, od kojih nije bilo bas nesto vele,,, a kako sad ipak bi se htjeo malo stavit pa bi probo ovako AKO JE MOGUCE i ako je moguce dobit pomoc da kvalitetno uradim ,,,,,,,,,,sve je ljepo objasnjeno,,,znam ja da cu dobit nesto na njemu al ocu da to uradim kako treba,,,
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Max je napisao(la):
SAD SU NAJAVILI KISU tako da pocinjem cim kisa prestane ovaj tjedan dotad sve spremit i ako bude srece nac mentora
kakve veze ima kisa sa zastakljenim balkonom... a to sto si dobio hermije je verovatno brljavo seme, vidim imas brendirano pa ne bi trebalo biti tih problema. mene jedino zanima koja je tu temp. kad otopli, mozes li to regulisati i da li generalno bude direktnog sunca ili ne, biljka mora imati direkt sunca
 

Max

12.10.2005
19
8
3
hehehe kolega ovako me jedan gospon slicno ispitivo samo mi je jedna ruka bila vezana za stolicu a sad je za tastaturu hehehhe salim se ;)..... KISA ima veze stim jel tad nece bit suncano pa bas nije pametno da stavim da klija po kisnom vremenu bez sunca,,,,, moja logika

a taj balkon zatvoreni kao polu green houuse sa samo doosta manje direktnog sunca,,,,ali napominjem da je suncana strana cjeli dan i da cjeli dan pici sunce nebi valjalo to je sigurno jel bi sve sprzilo,,, direktnog sunca bude par sati dok prodje preko balkona i zadje isto lupa sunce ko ludo ali nije direktno ,, tu cu vjerovatno morat dosta vezivat grane(LST) DA IH SUNCE OBILAZI STO VISE to direktno,,,,,,, problem ce bit cvjetanje kad najvise bude trebalo sunca i najintezivnije,,,,,,
ali kako outdor NEZELIM mozda budem probo ali to otpisivam odma,,
OSDTAJE jedino ova solucija BALKON e sad kako imam fuul grownbox palo mi je napamet da barem na nekolko il jednoj velikoj odradim cvjetanje neznam dali je to moguce znam da se moze vegetirat pa izbacit vanka,,,,,
Ali eto uglavnom svakako krecem s ovim balkonom pa sad nadam se da cu dobit kolko tolko pomoci ,,,da prvo krenemo kolko zemlje odredjene trebaju ,,itd,,
edit da bude visoka temp ali se moze regulirati bez problema rastvori se propuh nist sttrasno ,,,direktnog sunca bude nekoliko sati
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
KISA ima veze stim jel tad nece bit suncano pa bas nije pametno da stavim da klija po kisnom vremenu bez sunca
Pa klijaj unutra ako je kiša, nečeš na kiši ostaviti tek posađeno ako si pametan. Mislim ne kužim zašto dramiš bezveze?

da prvo krenemo kolko zemlje odredjene trebaju ,,itd,,
Čitaj forum sve ti piše po kategorijama, i koja zemlja je dobra i koliko zemlje za biljku...
Ako si odradio dva grova kakve veze ima šta su bili hemafroditi princip je isti samo imaš sad sjeme bolje.

PS. Ne piši velika slova(caps lock) nema potrebe(deranje) i umara nam oči :icon_mrgreen:
 
03.01.2014
10
2
3
daj se ti prvo odluci sto tocno hoces jer koliko ja vidim ni sam ne znas sta bi....zast komplicirat...posadi na tom balkonu nek lijepo rastu a poslije ih stavis u taj box na 12/12 i dobit ces cvatnju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
kompliciras momak previse, s balkana si, sunce je nemoze sprzit, 7 sati direktnog sunca je obvezno, isfuraj to na balkonu do kraja, a preko zime kad nemas mogucnost outdoora odradi u boxu (moj savjet) SRETNO :)
 

Max

12.10.2005
19
8
3
MALI UPDATE pirje slikA....ma jeben je balkon sunce mu njegovo pa sam malo zakompliociro,,,,,,,,, i nastavilo se malkice komplicirat,,,
Sunca ce bit i previse hehehe
e sad stavio sam
3 auto Mystica u potove od nekih 7-10 litara
3 blue fem chesa u potove oko 12-15 litara fem
jednu fem White Widow 12-15 litara
i jedan galaxy android za koji neznam sta je jeli musko zensko auto ,,i ja ga stavio pod auto dobio ga na poklon sa ovom ekipom
zemlja obicna cvjecna pomjesana s nesto perlita
e sad kako balkon nije nesto ogroman i ogranicen je na visinu pogled os susjeda itd znaci biljka moze bit sigurna do 170 CM dalje nesmje jelč ce bit sigurnost ugrozena :)
100%germinacija i sve vec nikle iz zemlje ,,, znaci za auto pocelo je vec odbrojavanje,, oni me nezabrinjavaju previse ali sa ova 3 chesa i WW mislim da ce bit problema jel ipak je ovo tek 4 mjesec i ako budu rasle kako treba do 9 mjeseca bi one mogle bit oooogromne tako da planiram odma na LST i toping i sva moguca savijanja kidanja smanjivanja tako da kad budu slike znace se bolje.....


e sad di sam malo zakompliciro ,,,bice mi zeznuto toliko dugo drzat ove normalne u tim malim pitarima tako da ih mislim prije cvjetanja((naravno ako do tog dodje) presadit pitar u pitar,,,,,,, mislim ih hranit samo bio gnojivima ,, i uzeo sam mjerac ph vlage i svjetlosti fora stvarcica al samo mi trebala za mjerenje PH ali DObra je ima sondu i za mjerenje vlage ,,,ali kolko sam skonto u pitarima moze bit zeznut ph prije neg u zemlji of topic ,,,,do slika se cujemo
e da jos jedno pitanjce imam jos dva autosa jel bolje pricekat jos mjesec dana jace sunce pa ih stavit ???to mi se cini pametnije
Ps:tiranic kad skupis vise od 10 postova ondda pocni drugim solit pamet,,,
 
26.02.2013
42
20
8
Hahaha.. pa kud ces jos ta 2 autosa nagurat? sad nije problem, al kasnije kad narastu, od toliko komada, nece ti sve imat dovoljno direktnog sunca (ako sam dobro zamislio tvoj balkon :D ) a bogami, imat ces i poprilicnu guzvu na balkonu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Max

Max

12.10.2005
19
8
3
Mickey Mouse
ali kad volim growat a vanka vise nesmjem,ono nadnaravni strah,,,, jel sam rokno vani sa 14 Durban P. i 6 Swis Mis(od 30 sjemnki tocnno 20 zenki 2ije nisu proklijale kolko se sjecam ostalo muski odlican omjer za regular sjeme((od svog nabavljaca uvjek imam dobru germinaciju (N)) polovicom 6 mjeseca,kad sam rokno na sajtu 22.6 nijedan durban nije bio ispod 2 metra posadio ih u 3 mjesecu u plasteniku napravljenom na sajtu od prijasnjih growowa(kolki bi bili u 9OM mjesecu joooooj braco mila a Swis ko Swis ogrmni grmovi,,AHHHHHHHHHH zasto ovo spominjem spoominjem da vide ljudi kad vani radis da nista ama bas nista nemres predvidjet i bit siguran,,,,, ja sam imo sajt apsolutno nepristupacan osim s jednog mjesta i koji ide okolo skrooooz nebitno ali fakt nepristupacno 9 growowa uspjesno odradjeno(nikad strah od pljacke il slucajnih prolaznika), cjev od vodovoda sam miniro jos pred 13ak g kad smo ko klinci u blizini ttog sajta imali poligon za vjezbanje ((druga prica :)))) tako da sam imo direkt vodu koja je kapala dovoljno dobro da napuni kanister od 20 litara preko noci,,, na tom mjestu sam odradio 9 uspjesnih growowa i ono bi bio 10 jubilarni (grHRghr$%Z&DSD??!?CG) e da i kako sam pao na tako heben dobro cuvanom mjestu,,,,, TAKO sto su neki "experti" odlucili da preko mog sajta se razvedu elektricni stupovi ((jel tu nece nikom smetat pa daa nepristupacan teren kome pobogu gore moze smetat elektricni stup) :sad2:meni!!!!!!!!!!! doso na sajt s vodom kad imam sta vidit vamo di su mi bila dva najveca durbana oko 2,5 m kraj njih TOCNO kraj njih iskopana rupa za stup i DUGE cjevi, pa stvarno kolki moras bit peh da ti se to dogodi,......................UF SOOOORY LJUDI na oftopicu al moro sam se izjadat,, i da neki mozda se malo nasmiju ironiji sudbine jel ja se otad nemogu prestat smijat ironiji,,,

E sad me nesto zanima glupo da otvaram temu kad ovdje mogu pitat dog nepadnu slike ,,, na tom sajtu sam stvarno uradio i uradio growa(9 uspjesnih godina) kako je sajt u zabiti zemlja se nije mogla donjet osim jedne vrece od 10 litara za pikiranje sjemenki u plasteniku(improvizirani plastenik odlicna stvarcica)) E sad kako ovdje vidim da se masu njih zamara o kvaliteti zemlje vani itd,itd i ja sam se isto zamaro al ja kako sam u krskom morskom predjelu di je sve sama makija i kamenjar ja sam skupljo humus ispod niskog raslinja mjeso gfa sa crvenicom komadicima kamencica za neku vrstu drenaze i sakom umjetnnok gnojiva i taj miks bi punio u ŠKRIPOVE STJENA gdje bi na dno stavio najlon koji bi mrvicu mrvicu probusio da visak vode lagano istece u stjenu di bi opet ta voda po meni vlazila stjeniu pa bi vlaga ostajala malo duze (neka moja teorija a mozda ovaj nacin nekome i pomogne ko zzivi u slicnom okruzenju a growa wani)) i nikad ama bas nikad nisam imo problema nekih vecih da su bioljke masovno odumirale ,,,svake godine par bi ih uginulo al naspram kolicine stablji to je neznatno,,,, jedini su problem bili skakavci i mravi koji bi dosli kad bi zalio jedino sto sam koristio od neke kemije za prskanje je bio PLAVI KAMEN il kako ga ko gdje zove galica i slicno))
SORY na oftopicu al eto malo da ispricam zasto mi se zgadilo GERILA OUTDOR ,,, Lp,,


pitanje kad je najbolje u mom slucaju krenut sa topingom i treniranjem biljke,,,, posto je balkon druga pravila donjeo skroz znaci da od biljke napravim grmic da ostala banda moze imat svoj komfort zone
HVALA na citanju pisem opert
 

Max

12.10.2005
19
8
3
fuj sugavo vrjeme,,me zadesilo,,,,,ovako,,,,,,sve sjemenke sam stavio 1.4 kad su proklijale zatrpo sam ih na oko pola centimetra pod zemlju e sad neke su izvirile nakon 3 dana neke nakon 5 ali uglavnom 100%germinacija do kraja,,, malo me zeznulo vrjeme taman izasle iz zemlje kad je trebalo da ih sunce pogura nije mi bitno za ove ostale nego mi bitno za AUTOSE,,(iako autosi si evo 15 dana kako si iizvirlili iz zemlje tek drugi par listova izaso ali verujem da cim sunce bubne da ce oni svoj zalet uvatit)),,, nisam nista posebno slikavo jel su male,,osim ove dvije domaje s kojima se igram oko 2 mjeseca(kad je bilo ono jako sunce tad si je uzela zaleta),,,LST,HST sve moguce treninge,,4 puta presadjivane da bi na kraju ova mala procvjetala sad od cega je procvjetala nije mi jasno dali je moguce da je procvjetala od stresa??? jel kazem 4 puta je presadjivana mucena do bola,,,

ovako malo sam zezno ne pretjerano ali onako,,,e ovako u premalene pitare sam posadio znam sve oko presadjivanja ali radi balkona i to bi predstavljalo problem jos ako budem radio LST i ostala vezanja jel mislim odma mrezu u startu stavit na dno biljke i samo je vezivat i tad na presadjivanju bi bilo nemoguce bilo bi moguce ali tesko preesadit onako vezanu))dali postoji nacin da ostanu do KRAJA u ovim pitarima daim usporavam rast korjena.... ,znam da nece izrast ogromne ali da im usporavam rast korjenja i slicno,,,,pitari su oko10ak litara ,,za autose manji,,,,,a u jednu sa,m zezno stavio sam dva sjemena jel sam mislio da ovo jedno nece uspjet kad obadva uspjela i sad u jednom manjem pitaru imam autosa i android galaxy...

Ps:slike su stare 4-5 dana ali kako nije bilo nest sunca pretjerano nisu ni previse narasliosim ova tri autosa koji se bogami ko programirani dizu svi ko jedan ,,,i jedino sto je ova mala domaja u punom cvatu :respect: i ona druga sto sam je topiro ona je fenomenalna ,,i kako se preko noci prilagodi p to je cudo


1397996145-1500-x-1125px-021.JPG

1397996145-1500-x-1125px-022.JPG
1397996145-1500-x-1125px-023.JPG
1397996146-1200-x-1600px-025.JPG
1397996146-1500-x-1125px-027.JPG
1397996146-1500-x-1125px-028.JPG
auto
1397996713-1500-x-1125px-027.JPG

chese
1397996713-1500-x-1125px-028.JPG

chese malo sporiji
bilo je 3-4 ove domaje al sam ih iscupo to jest izmucio ,,ove da nisu trenirane cupkane mucene presadjivane nezelim ni mislit kolke bi bile
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI