P: HPS400W + ostalo vezano za indoor (Zg)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2008
2
0
0
41
Unaprijed isprika ako sam u krivi odjeljak postavio temu, iako mislim da nisam jerbo vidim da je ekipa vec prodavala...

Dakle, prodajem sljedeci pribor za uzgoj talijanskih rajčica:


1x Philips SON-T Agro 400w + odgovarajuća prigušnica,starter, grlo
1x Timer
4x Tegle od nekih 6-7l
3-4x venta od PC-a
1x adapter za ventove (sa promjenjivom voltazom)
1x thermometar

ostalo: plantellino gnojivo za vegetaciju i za cvjetanje, lanci za reflektor, kablovi za ventilatore, 2.5kvadratni kabel za lampu duzine 3 i 4m, reflektor od lima sklepan u kucnoj radinosti.... Mogu i pofotkat ako netko zeli

Pribor je odradio jedan grow i to na zalost ne do kraja, prodajem ga iskljucivo u kompletu
sve skupa za 600kn.

Ponude i pitanja na PM.

:vb_wave:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e vidis da ja nisam svoje stvari tak brzopleto uzeo (oso u trg i odma sve narucio) sad sam mogo proc skoro duplo jeftinije s tobom...jbg... bas kontam da se isplati tako nesto plovno uzet novu zarulju kupit i picit s time... st mislis kolko ova ostala oprema izdrzi godina (nekakav prosjek) jel znam da hps bi se trebo svake 2god mjenjati...
 
24.09.2008
2
0
0
41
Sta ja znam koliko izdrzi, mislim da sam tu na forumu procitao oko 4 growa, nije da crkne poslije toga nego jednostavno daje manje lumena... Nek ti netko kompetentniji objasni ili prozuji po forumu da ne odemo u OT. Poz
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sad baš gledo, i mene zanimalo, vijek trajanja 400w od philipsa...piše 12000 radnih rati (uz 5% slabljenja)...to kad se izračuna (12 tj rasta vu, 2+10), ispadne 1092 sata po growu, ilitiga sveukupno 11growova... nemam blage, al da ih je i 8-10 je dobra stvar koja traje...

Eh da si ovu temu otvorio za nekih 2mj...600kuna fina cijena... :thankyou: