Pa ajmo ljudi..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
popravit forum da nam ljudi ne pitaju svaki drugi dan zasto ne vide svoje postove..

Znam da je mene mucila 2 dana ista stvar dok mi nije receno o cemu se radi, ali skoro sam odustao od foruma prije toga.. novi clanovi nam masovno odustaju od pracenja ovog foruma i to radi glupe sitnice..
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ja sam isto imao problema,nešto sam prčkao po postvakama profila,i meni sad funkcionira sasvim normalno
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ako se problem primjeti, popraviti ce se. U slucaju da je netko sebi nesto 'razdrkao' po user cp ili mu je vBulletin previse kompliciran, jebiga, sto mi tu mozemo. Forum radi 100% ispravno. Eventualni problemi su se mogli javiti dok smo se 'selili' na novi server, a sad kad su DNSovi 'sjeli' mislim da ni oko toga nebi trebalo biti pizdarija. Svi ostali problemi direktno su vezani za informaticku nepismenost ili lijenost korisnika (moze i kombinacija).
Ako vam nesto nije jasno ili trebate pomoc kod rjesavanja specificnog problema, napisite tocno sto vas muci i rado cemo pomoci.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
b r a i n c h i p je napisao(la):
Ako se problem primjeti, popraviti ce se. U slucaju da je netko sebi nesto 'razdrkao' po user cp ili mu je vBulletin previse kompliciran, jebiga, sto mi tu mozemo. Forum radi 100% ispravno. Eventualni problemi su se mogli javiti dok smo se 'selili' na novi server, a sad kad su DNSovi 'sjeli' mislim da ni oko toga nebi trebalo biti pizdarija. Svi ostali problemi direktno su vezani za informaticku nepismenost ili lijenost korisnika (moze i kombinacija).
Ako vam nesto nije jasno ili trebate pomoc kod rjesavanja specificnog problema, napisite tocno sto vas muci i rado cemo pomoci.


Sorry al ovo je bullshit..

Prilikom registracije novi clan ima vec u tom trenu zbrkane postavke na "Thread display post" . Default opcija je "threaded" ili "hybrid" ne sjecam se tocno sta od to dvoje ali uglavnom je krivo i ne radi velikom broju ljudi. Mozda cak i svima koji koriste firefox.
Ako se taj mode prebaci u "linear - oldest first" sve sljaka bez beda.

Ponavljam da sam taj problem imao i ja, i moja 2 frenda koja su se registrirala naknadno. Svi koristimo firefox i tu nemozete govorit o nekim izoliranim slucajevima. Sta se tice moje informaticke pismenosti vjeruj mi da je ona na razini obzirom da sam se bavio web dizajnom aktivno, a frend koji nije takodjer mogao skuzit je zavrsio FER i radi kao programer.. ali to nebi trebalo niti biti u pitanju..
Stvar je u tome da dolazi puno ljudi koji se samo zele registrirat i sudjelovat u forumu bez da moraju rjesavat misterije prije toga i biti vBulletin/PC guru.

Jel zbilja toliko komplicirano postavit default postavku foruma na "linear - oldest first" ??
Ako jos uvjek smatrate da je lakse svakome clanu pojedinacno objasnjavat zasto ne vide svoje i tudje postove onda mislim da se radi o vasoj ljenosti i nepismenosti, a ne o istoj u novih clanova.

Shvatite ovo kao dobronamjernu sugestiju :vb_kez:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Trebalo bi to namjestiti
Bude to većini novih korisnika baš sam nedavno objašnjavo preko msn-a jednom zašt ne vidi postove
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
trebalo bi da radi sade....ovo je treci put da pokusavam naci jebenu opciju...meni je ok na mom test registrovanom korisniku eto nek neko proba da se registruje pa nek javi da ne bude da vas lazem.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Prilikom registracije novi clan ima vec u tom trenu zbrkane postavke na "Thread display post". Default opcija je "threaded" ili "hybrid"...
Sto se tice "linear - oldest first" to je Vutragenjo vec odavno podesio na default (barem kaze da je podesio:)) mozda je zbrkotina nastala selidbom na novi server po vec ne znam koji put.
Probajte sad opet novi account, sve po defaultu radi na firefox, IE i opera...

Ljudi se stvarno trude srediti te probleme oko foruma, i nisu lijeni... Evo samo da ogradim Genja i ostale od sebe koji nazivam neke korisnike 'nepismenima' ali kakvih je slucajeva bilo... uff... salju te direktno u 'rodni kraj' dok im pokusavas pomoci na shoutboxu, ili carevi sa 20 postova u dva dana svih 20 su otvorene teme, pa te opet, dok im pokusas pristojno objasniti, 'steraju'... Takve stvari ti lagano pomaknu prag tolerancije. Ispricavam se za eventualnu uvredu elephant0ru ili nekome od ekipe koja je stvarno iskusila probleme sa forumom, i pozivam da nam ih pomognu zajednicki rjesiti na pametan nacin :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Meni je sve ok trenutno a i prije je bilo i drago mi je kad se ljudi cimaju da mi kazu da nesto ne valja jer nikako drugacije ne mogu saznati. Tako da mi slobodno postajte kad nesto nije u redu i bolje nego slati mi pm-ove zato sto se na forumu mogu javit jos ljudi sa istim problemom.


Nismo odavno imali downtime veci od 2-3 minuta sto je super. Nadamo se da ce tako i ostati.