Pad sa travom (svjedok na sudu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
@Tyson12345

Sta te boli patka ko je kriv sto si se nasao u takvoj situaciji. Mlad si, citav zivot je pred tobom i nemoj da ti ga upropasti novo zivotno iskustvo.
Okreni se istini (ako je naucis sada bices mirniji u buducem zivotu) reci kako je bilo pa taman ispastao.
Svako od nas ti moze praviti neku svoju konstrukciju i vidjenje pa i savjetovati, ali to nije tvoje rjesenje. Znas sta se desilo, to reci sudiji i kako bude, na odluku ne mozes uticati. Bar ces vidjeti ko je bio na tvojoj strani, bez nekog muljanja, vec na istini i taj ce ti biti pravi prijatelj u buducnosti.
Zivot je skola momce, ako sad naucis prepisivati nikada neces biti svoj covjek, uvijek ces ostati necija kopija i zato ne gledaj cijenu skolovanja, placaj odmah da se "dugovi" ne nagomilaju.

Zrtvovati sebe zbog nekog drugog na ovako banalnoj stvari je idiotluk, da izvinete svi. Ako sam drug, onda ti nikada necu natovariti svoj teret, da ispastas zbog mene, ako nisam - ko me yebe kad sam fukara!
Objasnio covjek. Bome si papa, nema sta:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana
11.10.2018
0
27
13
73
@Papa Romeo
Prije svega,potpisujem ti svaku rijec i svaka ti cast!Na sudu sam ja i rekao cijelu istinu cije je,uz to taj 'prijatelj'je premješten na stolicu kada su oni ušli,a ja sam ostao sam na tom kauču i meni je zbog toga pisana prijava jer sam najblizi tome.Stavljen sam pred zid i nisam imao izbora koga da drukam jer nemam pojma cije je to bilo,pitao sam ih da kazu cije je svak je sutio kao zaliven,naravno u toj situaciji sam bio najmlađi i najvise sam bio isprepadan,sta bih vjerojatno i ljudi stariji od mene bili isprepadani u takvoj situaciji,naucio sam dosta stvari iz ovoga i poceo sam jednostavno rezati neke ljude iz svog zivota za koje vidim da nisu dobri za mene,kada ti je lijepo u zivotu i bajno oni su svi tu,a kada ti se desi sranje u zivotu onda svi pobjegnu od tebe pa ti se tako ni na ulici ne jave..ne pada mi na pamet vise u ovakve situacije upadat,kada pusim,pusim kod kuce ili u ekipi kad smo na vikendici,svak je od vas tu prosao to vucaranje po ulici i u nekom prostoru gdje se pusi i svaki put je bio rizik hoce li panduri uletjeti..
 
Poslednja izmena od urednika:

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Ja samo kazem kako je kod mene u mome selu. Ako se vec druzis sa ekipom( kakva god da je) i ako vam drotovi nadju u vasoj okolini nesto. Cutis i nepotpisujes nista. Ako si vec potpisao onda teraj do kraja. Mslm to je sad sve diskutabilno jako. Ja licno nebih imao srca da uperim prstom cije je, izmedju ostalog mogao je da trazi dnk analizu. To nije drukanje
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Svjestan sam toga jer se u mom selu zbog takvih stvari postupalo puno gore ali situacija je takva da decku nije bio sam niti je to bilo njegovo. Da je bio sam i da su bas kod njega nasli pa da je druko i isprico pricicu sta i kako jer je popusio foru od spektora onda da, mogli bi se reci.. Ovako je decko doveo istinu na vidjelo, a taj njegov "prijatelj" uffff pa ne da bi ga zvali gore nego cinkaros nego nebi mu vise nikad palo na pamet da se obrati nekome..
Sve u svemu drago mi je sto je pravda pobijedila :thumb:
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
nisi ti nikoga cinkao, samo si se borio za sebe.
imho postoje dvije vrste ljudi, covjek i necovjek i to je izbor svakoga od nas. svi mi znamo sto je dobro a sto je zlo, ili mozda bolje sto je ispravno a sto nije. a postoji jos nesto sto se zove savjest. mislim da svatko ima pravo braniti se kad je napadnut, a kako ce to uciniti njemu je na savjest.
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
sve je to lepo kako si ti zamislio da ce biti , ali i mali perica isto tako razmilja. tvoja prica je jedna strana medalje, procitaj drugu stranu iste medalje.
i mora sam na sudu cinkat..sve u svemu pravda je tu i sada pametnije
ima jedna vrsta nepisane pravde i zove se ulicna pravda, kad se sudjenje zavrsi dobices nadimak koji ces nositi do kraja zivota. bilo bi ti pametnije da si razgovarao sa vlasniko(po prici vidim da je menjao imena, to znaci da ga plavci imaju za nesto, verovatno robija), i da si se sa njim dogovorijo da uzmes to na sebe a on ce ti platiti kaznu, jer tebi nepreti nikakav zatvor. veci COVEK bi ispao da si ovako postupio i ceo kraj bi te gledao kao kralja jer nisi cinkario. cinkare niko nece da voli, neces imati gde da kupis wu, bices izopsten iz ekipa svih varilaca u tvom kraju, onda ces da odlucis da promenis kraj i ekipu ali cvrc milojka i tamo je neko vec doneo pricu o tebi. SAVET: napravi dogovor sa vlasnikom ili se seli negde gde te niko ne poznaje npr, planeta Nibiru. valjda si shvatio da ce te svi zvati: cinker, pevac, pacov...itd nedaj boze ako nekad zavrsis u tvorza, tamo cinkeri mnogo lose prolaze. sikanjiranja psihicka i fizicka nisam spominjao. ovo nije crtani film, ovde svaki potez ostavlja posledice..
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
sve je to lepo kako si ti zamislio da ce biti , ali i mali perica isto tako razmilja. tvoja prica je jedna strana medalje, procitaj drugu stranu iste medalje.
ima jedna vrsta nepisane pravde i zove se ulicna pravda, kad se sudjenje zavrsi dobices nadimak koji ces nositi do kraja zivota. bilo bi ti pametnije da si razgovarao sa vlasniko(po prici vidim da je menjao imena, to znaci da ga plavci imaju za nesto, verovatno robija), i da si se sa njim dogovorijo da uzmes to na sebe a on ce ti platiti kaznu, jer tebi nepreti nikakav zatvor. veci COVEK bi ispao da si ovako postupio i ceo kraj bi te gledao kao kralja jer nisi cinkario. cinkare niko nece da voli, neces imati gde da kupis wu, bices izopsten iz ekipa svih varilaca u tvom kraju, onda ces da odlucis da promenis kraj i ekipu ali cvrc milojka i tamo je neko vec doneo pricu o tebi. SAVET: napravi dogovor sa vlasnikom ili se seli negde gde te niko ne poznaje npr, planeta Nibiru. valjda si shvatio da ce te svi zvati: cinker, pevac, pacov...itd nedaj boze ako nekad zavrsis u tvorza, tamo cinkeri mnogo lose prolaze. sikanjiranja psihicka i fizicka nisam spominjao. ovo nije crtani film, ovde svaki potez ostavlja posledice..
molim te mi razjasni jedno, ti kazes da bih ja trebao biti kaznjen, ili bilo tko drugi, zbog neceg sto nisam napravio zbog toga sto ce selo pricati o meni? ili da netko drugi ne bi odgovarao za ono sto je napravio? to ne kuzim i vjerovatno ces mi tesko to razjasniti ili me uvjeriti da je to sto ti kazes ispravno, tako da se povlacim iz daljnje rasprave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and jopezg

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
dogovoris se sa tuzilastvom (do sad nisi nista radio, imas cist dosije) koliko da uplatis u neki humanitarni fond i to ti se nece voditi u dosijeu. gore sam ti napisao da je to druga strana medalje, imas jos jednu mogucnost da kazes da to nije tvoje i pozoves 2 svedoka koja ce da potvrde tvoju pricu. kad vas plavci pitaju cija je to vutra, slobodno kazite : vi nosite uniformu i to je vas posao da radite. STOP CINKARENJU