Pad sa travom (svjedok na sudu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.10.2018
0
27
13
73
Pozdrav ekipa
Prije 9 mjeseci krim policija nam je uletjela u društvenu prostoriju i pronađeno je 19 grama u jastuku gdje smo bili,policajac je pripisao meni jer sam najblizi tome bio,dok tip cije je bilo nije preuzeo na sebe nego se pravio lud da nista ne zna,jos ga je policajac premjestio,a sjedio je pored mene kada su ušli..otisli smo u postaju i pisana je meni prijava da je to moje kao sto sam vec naveo jer sam najblizi tome bio cca 1 metar od mene?!?buduci da sam bio isprepadan i u stanju šoka potpisao sam prijavu..
Nas je 4 bilo u prostoriji i posto taj 'prijatelj' ne zeli reci na sudu da je njegovo,dobila su ostala dvojica poziv za sud da svjedoce i naravno svjedocit ce za mene i reci cije je bilo,jer nemam apsolutno nikakve veze sa tom travom.
Sada me zanima,kolike su mi šanse da me sud oslobodi krivnje,buduci da ce prijatelji svjedociti u moju korist?

P.S Ne znam jesam li pogodio podforum gdje se ovakve stvari pisu,ako sam pogrijesio ispricavam se.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Slušaj,ako će ekipa svjedočiti u tvoju korist u smislu da će "uprit prstom u krivca", onda si sigurno oslobođen,a prijava ide "prijatelju". Na zalost nije prijatelj,da je rekao bi da je njegovo ako su tebi već prišli..nekom moraju,ili vlasniku objekta ili ovako na ovaj nacin kao šta se tebi dogodilo..ja bi inače uvijek preuzeo svoje, puno njih tvrdi isto ali kad zagusti uglavnom su miševi, ..sud,svjedočenje,drukanje,"ekipa",jedan protiv drugoga svjedoči na sudu.. to je najgore iz cijele priče,vjeruj.. ja bi radije preuzeo na sebe tih 18g ako je u jednom komadu sve,nego dopustio da dođe do takve situacije..ali opet,.. imas pravo
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Malo je prijatelja,kao sto vidis.Da ste bili pametniji i pravili se ludi nebi nista nikom bilo jel nije nadjeno kod nikog.Vjerovatno tu prostoriju koriste i drugi ljudi,znaci moze bit od vas 20,nebi ti trebalo bit nista,reci da su te isprepadali,galama ,dreka, strah i sto kaze Tema1 ak ce ekipa svjedocit za tebe bit ce to ok,a i ak nece vjerujem da si mladji malo pa bus dobil neku opomenu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
"Malo je prijatelja", ljudi zaboravljaju da se danas svi mi olako razbacuje i pojmovima "prijatelj", "volim te" i sl. Moje zivotno iskustvo opravdava onu staru kinesku" tko ima jednog prijatelja sretan je čovjek, tko ima 2 bogat je, tko ima 3 budala je.. svatko treba promisliti koliko iskreno ima ljudi na koje se moze osloniti u svakom trenutku i tek tada shvatiš koliko je bogatstvo kad imas samo jednu osobu koja je uvijek tu..ali nije ovo tema prijateljstva nego kad se vec koristi pojam određeni nisam izdržao da ne napišem ovo.. ta izreka stvarno drži svaku kap. ako je vec takav da je bio spreman mirno gledati kako ti ispaštas zbog njega,ako je prijatelj stvarno onda to ne bi dopustio. Ovako će mu ići stavak 2 ili 3, jer vas je častio ,a to se kažnjava nekad i gore nego dilanje. Ti očekivaj neku prekršajnu kaznu,novčanu najvjerovatnije, za konzumaciju i zlouporabu opojnih droga.jbg, sretno::sudija::
 

Fahro420

Aktivan Član
02.06.2016
108
379
63
32
Tu mozes biti dobar ako ovi tvoji svjedoce u tvoju korist ako ne,ne gine ti 3mj tvorza pa cak i vise zavisi od presude
 
11.10.2018
0
27
13
73
Slušaj,ako će ekipa svjedočiti u tvoju korist u smislu da će "uprit prstom u krivca", onda si sigurno oslobođen,a prijava ide "prijatelju". Na zalost nije prijatelj,da je rekao bi da je njegovo ako su tebi već prišli..nekom moraju,ili vlasniku objekta ili ovako na ovaj nacin kao šta se tebi dogodilo..ja bi inače uvijek preuzeo svoje, puno njih tvrdi isto ali kad zagusti uglavnom su miševi, ..sud,svjedočenje,drukanje,"ekipa",jedan protiv drugoga svjedoči na sudu.. to je najgore iz cijele priče,vjeruj.. ja bi radije preuzeo na sebe tih 18g ako je u jednom komadu sve,nego dopustio da dođe do takve situacije..ali opet,.. imas pravo
Naravno da ce upriti prstom u krivca,jedan je vec bio na sudu i rekao cije je i kakva je situacija bila da ja nemam veze sa tim,zapravo sam se tu nasao u pogresno vrijeme,rekao sam na sudu sve kako je bilo i da sam spreman pred medije izaci,jer ne zelim pusit tudju k*tu..nazalost je krivo ovoj dvojici sta nisu rekli da je njegovo,jer jbg ja sam popusio prijavu uz to gdje taj 'prijatelj' se tri puta lažno predstavio dok su nas vozili u postaju,eh sad ne znam sta je on rekao u postaji tu vecer.


Malo je prijatelja,kao sto vidis.Da ste bili pametniji i pravili se ludi nebi nista nikom bilo jel nije nadjeno kod nikog.Vjerovatno tu prostoriju koriste i drugi ljudi,znaci moze bit od vas 20,nebi ti trebalo bit nista,reci da su te isprepadali,galama ,dreka, strah i sto kaze Tema1 ak ce ekipa svjedocit za tebe bit ce to ok,a i ak nece vjerujem da si mladji malo pa bus dobil neku opomenu

Imam 19 godina,uz to nisam nikad kaznjavan,da je to moje bilo rekao bih odmah pisi meni i nema problema,al ne zelim zbog nekog drugog placat kazne i biti obiljezen..
"Malo je prijatelja", ljudi zaboravljaju da se danas svi mi olako razbacuje i pojmovima "prijatelj", "volim te" i sl. Moje zivotno iskustvo opravdava onu staru kinesku" tko ima jednog prijatelja sretan je čovjek, tko ima 2 bogat je, tko ima 3 budala je.. svatko treba promisliti koliko iskreno ima ljudi na koje se moze osloniti u svakom trenutku i tek tada shvatiš koliko je bogatstvo kad imas samo jednu osobu koja je uvijek tu..ali nije ovo tema prijateljstva nego kad se vec koristi pojam određeni nisam izdržao da ne napišem ovo.. ta izreka stvarno drži svaku kap. ako je vec takav da je bio spreman mirno gledati kako ti ispaštas zbog njega,ako je prijatelj stvarno onda to ne bi dopustio. Ovako će mu ići stavak 2 ili 3, jer vas je častio ,a to se kažnjava nekad i gore nego dilanje. Ti očekivaj neku prekršajnu kaznu,novčanu najvjerovatnije, za konzumaciju i zlouporabu opojnih droga.jbg, sretno::sudija::

Da znam,sve sam vidio tu vecer tko su ti pravi prijatelji,a tko ne..
Tu mozes biti dobar ako ovi tvoji svjedoce u tvoju korist ako ne,ne gine ti 3mj tvorza pa cak i vise zavisi od presude

Pisana mi je prekršajna prijava i 5000kn na sta sam se ja zalio,nije to kazneno djelo,ma da dode li mi rijesenje da je to moje necu im platiti nista radije cu odlezati mjesec dana ako treba.

Znaci uglavnom postoji mogucnost da me sud odrijesi krivnje i da li mi je pametno nakon svega toga ganjati dalje to po sudu za dusevne boli itd..ili da stavim dopis u postaju zabranu toj dvojici 'glavnih krimovaca' u gradu da mi prilaze ili me tresu.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Pamet u glavu sam ubuduce,,ne treba ti da ostanes negdje zapisan zbog nekog,neces ni platit mozda,ako i budes bit ce trecina od toga vjerovatno, kukas, nemam ,ne radim ,sam ne budi bahat tam di ne trebas ,tek sam zavrsio skolu il sam jos u njoj ,sve bu to ok
 
11.10.2018
0
27
13
73
Ma novci su najmanji problem u tome svemu,platio bih i 10 000kn samo da nisam evidentiran,pogotovo zbog toga budale..
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Sada me zanima,kolike su mi šanse da me sud oslobodi krivnje,buduci da ce prijatelji svjedociti u moju korist?
Kriv si...cim potpises u policiji si gotov slucaj jer praksa gleda prvo priznanje..sve ostalo ne prolazi..mozes pokusati.Ali sa priznanjem izvlacis uvijet i cao bao
radije cu odlezati mjesec dana ako treba.
Nemoj...
Znaci uglavnom postoji mogucnost da me sud odrijesi krivnje i da li mi je pametno nakon svega toga ganjati dalje to po sudu za dusevne boli itd..
Ne postoji mogucnost i svako ko ti to kaze prica gluposti...samo ces se vise ukopati nego sto jesi...plati to i pokri se usima...cuj..da dusevna bol.:fuck:.A sta bi tek bilo da su vas prebili dobro...tako su prije radili..namlatili te ko svinju al te nisu slali u zatvor,sud...mnogi vise nisu ponovili dijelo nakon takvog "tretmana"..
Ponovo bi to uveo...jednog brkatog "Milu" "od Siska"..pa da vidis kad bijesne samar...a u pozadini vristi muzika...:):D
 
11.10.2018
0
27
13
73
Kriv si...cim potpises u policiji si gotov slucaj jer praksa gleda prvo priznanje..sve ostalo ne prolazi..mozes pokusati.Ali sa priznanjem izvlacis uvijet i cao bao


Nemoj...

Ne postoji mogucnost i svako ko ti to kaze prica gluposti...samo ces se vise ukopati nego sto jesi...plati to i pokri se usima...cuj..da dusevna bol.:fuck:.A sta bi tek bilo da su vas prebili dobro...tako su prije radili..namlatili te ko svinju al te nisu slali u zatvor,sud...mnogi vise nisu ponovili dijelo nakon takvog "tretmana"..
Ponovo bi to uveo...jednog brkatog "Milu" "od Siska"..pa da vidis kad bijesne samar...a u pozadini vristi muzika...:):D

Onda zbog cega sam se zalio sudu?bio sam prisiljen u postaji potpisat prekrsajni nalog..uglavnom skrenuli smo sa teme,isao sam vidjeti koliko mi znace svjedoci na sudu.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Kriv si...cim potpises u policiji si gotov slucaj jer praksa gleda prvo prizn
Haz znas da te poštujem ali s ovim se ne bi slozio, ako će ostali posvjedočit u njegovu korist,a i sam "pravi vlasnik
" Je priznao da je njegovo i to misli potvrditi na sudu,ne znam zašto ga ne bi oslobodili optužbe za posjedovanje?
Potpisujem inače sve što si napisao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Ma glupost, zast ga nebi oslobodili, a i novcane kazne se smanjuju po plateznoj moci, skolarac, samohrani roditelj, zamjena za dobrotvorni rad itd, a ja sam probao brkatog milu i mislim da ni on nije potreban, za nicije djete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FrogKhan

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
a ja sam probao brkatog milu i mislim da ni on nije potreban, za nicije djete.
Jel bolje dobiti dva samara i upozorenje nego se vucarati po sudovima...e drugari moji...samo vi pisajte,nek vam starcima uzmu ustedevine odvjetnici..sve je lako kaod si mlad:mario:::mario::A sta poslje..vodis trebu na Bahame i zavrsis sa vazelinom u guzici ili gol u kadi vode,a tri drota iznad tebe cakaju da ispadnu paketismiley9934smiley9934A sve zbog malo Trave i laznih prijatelja..he,he...samo se vi sudite..ja bi potpisao ne jedan...vec 10 samara;)
Tema;):thumb:

Edit;
A zahebavati se sa murijom i sudom je isto kao da si potpisao samoubojstvo....nikad kraja...
Edit2;
Motam...odo zapaliti Bubbu..kusha:spliff::D:D:thumb:bez prijatelja...:D
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Jedino sto je na tvojoj strani jeste to sto nisi kaznjavan...s obzirom na tvoje iskustvo sa prijateljima, ne bih se ja bas u njih pouzdao;)i 19 grama je poprilicno puno, tako da neka ti je sa srecom...mozda bi mogao proci sa uvjetnom, sto je po mom iskustvu sa murijom i sudom(bilo ga i previse),najrealnije.. potpisao si izjavu i to se pika nazalost...neka ti je sa srecom...drzim ti fige...@hazeri je upravu, prije su bile batine od policije sasvim normalne, pa se onda pricalo...danas te utuku zakonski tako da je bolja koja sljaga nego rjesenje od suda od 3 mjeseca pa na vise lezanja u cetiri zida..sretno u svakom slucaju, bori se kako znas i umijes
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Ak neko treba samarat to cu bit ja, a sa sudom se lako zajebavat dok si djete, bar je meni bilo, svi smo mi imali laznih prijatelja, a ni ti samari mi nisu pomogli da se, vjeruj mi ;),pricate gluposti sa brkatim milom i murjom, samarali zbog gluposti, a 20 g trave im je bilo koda su eskobara ulovili i bar 2 g zatvora ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Planer80

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Ja sam drug govorio o policiji prije 20 godina, ne o miliciji...sad se ne smiju toliko izivljavati i lemati ako ne pruzas otpor, prije je bilo malo zesce...sad se leti sa posla zbog toga, znamo to svi...
 
Poslednja izmena: