Pad sa travom (svjedok na sudu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Iskreno, da se ovo meni dogodilo , preuzeo bi to na sebe bez ikakvog promišljanja i rješio bi stvari onako kako ja znam,ali to sam ja i ne mogu nekom preporucit niti apelirati na savjest. Uglavnom obavio bih to s sto manje susreta s "djeljiteljima pravde", i što manje ljudi miješao,makar neprijatelj. Kakvi svjedoci kakvi bakrači:svadja:::ludak:::rofl:Ovo pišem iz svog iskustva!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
To Tema...my man:thumb::thumb:hebo svjedoke...samar;);)
Ludi mi reko da sam lud sto ovdje pisem @L0oD pa mi bolje da zapalim sto sam smoto i micem se uljevo:D:D
Zdravo becari:thumb::thumb::razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
11.10.2018
0
27
13
73
Iskreno, da se ovo meni dogodilo , preuzeo bi to na sebe bez ikakvog promišljanja i rješio bi stvari onako kako ja znam,ali to sam ja i ne mogu nekom preporucit niti apelirati na savjest. Uglavnom obavio bih to s sto manje susreta s "djeljiteljima pravde", i što manje ljudi miješao,makar neprijatelj. Kakvi svjedoci kakvi bakrači:svadja:::ludak:::rofl:Ovo pišem iz svog iskustva!

Zasto bih preuzeo na sebe ako nemas apsolutno nikakve veze sa tim?!?da je to moje bilo,uzeo bih na sebe bez ikakvih problema zalio se sudu da mi smanji jer ne radim itd...i platio bih 2000kn i nebi se sekirao toliko kao sad,ne zelim za sobom trpit nepravdu cijeli zivot,kriv sam jer sam se tu nasao nazalost.Vjerojatno je to netko od vas osjetio na svojim ledjima gdje je popusio za nesto ni kriv ni duzan...moja je krivica sta sam se tu nalazio..valjda kuzite sta zelim reci:)
 
13.06.2011
39
97
18
41
Dragi Tysone, dacu sebi za pravo da te posavetujem, s'obzirom na poprilicnu razliku u godinama. U svojoj ranoj mladosti sam imao srece pa se nisam nasao u situaciji u kojoj si ti, a ni slicnoj. Uvek sam vodio racuna sa kim se druzim...bla bla bla.. Elem, moj savet ti je da se ne oslanjas na svedocenja "prijatelja" osim ako su ti bas bas prijatelji (to je onaj jedan koji te cini srecnim i drugi koji te cini bogatim). U svakom slucaju, posto si naveo da ti pare nisu problem, savetujem ti da angazujes advokata i to dobrog. Ne znam odakle si, ali u Srbiji postoji nesto sto se zove oportunitet i to ti je dobra sansa da se izvuces bez vecih posledica (zatvor, ili da te stave na listu....) Dakle advokat i on ce znati sta treba da uradi ;-) Srecno
 
11.10.2018
0
27
13
73
Dragi Tysone, dacu sebi za pravo da te posavetujem, s'obzirom na poprilicnu razliku u godinama. U svojoj ranoj mladosti sam imao srece pa se nisam nasao u situaciji u kojoj si ti, a ni slicnoj. Uvek sam vodio racuna sa kim se druzim...bla bla bla.. Elem, moj savet ti je da se ne oslanjas na svedocenja "prijatelja" osim ako su ti bas bas prijatelji (to je onaj jedan koji te cini srecnim i drugi koji te cini bogatim). U svakom slucaju, posto si naveo da ti pare nisu problem, savetujem ti da angazujes advokata i to dobrog. Ne znam odakle si, ali u Srbiji postoji nesto sto se zove oportunitet i to ti je dobra sansa da se izvuces bez vecih posledica (zatvor, ili da te stave na listu....) Dakle advokat i on ce znati sta treba da uradi ;-) Srecno

Svaki savjet je dobro dosao,pa tako i tvoj.Hvala ti na savjetu.
Ne mogu nikako da dobijem zatvor jer mi je pisana prekršajna prijava i 5000kn kazne na sta sam se zalio...Ta dvojica su mi super prijatelji,svaki dan smo u nekom điru,nazalost i njih dvojica su bila isprepadana i nisu htjeli tog treceg conkati,naravno sad je obojici zao sta nisu to rekli u postaji cije je,al sve su svemu ovo mi je dobra životna lekcija i da se napokon naucim pameti,jer sam jos mlad i nadobudan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ma kakvi odvjetnici zbog 20 grama trave.. "Frend" ti je ispo pi**a vjv se usro vise nego ti zato je i sutio. Trebo si rec u muriji da nije tvoje i nek uzmu otiske s vrecice ali jasno je da si se uplasio.. Sto se tice svjedoka moguce je da ce ti proci na sudu i da ce biti odbaceno sve ali ne mora znaciti.. Najbolje odi do tog lika i popricaj s njim ko covjek nek prizna sve lijepo (Daj Boze da hoce).. Ako ne zeli i odbija i ide na to da se izvuce a ti budes kriv, to samo govori o njemu..
Ako nisi nikad bio osudivan i nisi uveden u muriji neces dobit nikakav zatvor, pogotovo ako trava nije bila u paketima, pa cak i da je znam decka koji je s puno vise trave dobio samo novcanu kaznu a trava je bila u paketima. Samo se nemoj brinuti previse, cak i da se ne dokaze da nije tvoje i da dobijes tu kaznu nemoj se brinuti jer znas ds nisi naprsvio nista lose, nisi nikoga ubio niti nastetio okolini i drustvu, a to sto nam je drzava takva kakva je to nek ide njima na dusu. Bitno da je tvoja dusa cista. Eee saad.. Najgore posljedica svega toga moze biti ako se budes htio zaposliti u vojsci ili muriji pa zbog toga ne budes mogo. Necu reci drzavnoj firmi jer znam pun gas ljudi koji su padali i s kemijom a sjede u uredima( korupcija majka balkana).. Sve u svemu bitno da ti znas istinu i da si cist u dusi, lekciju si naucio i od sad oprezno....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27
11.10.2018
0
27
13
73
Ma kakvi odvjetnici zbog 20 grama trave.. "Frend" ti je ispo pi**a vjv se usro vise nego ti zato je i sutio. Trebo si rec u muriji da nije tvoje i nek uzmu otiske s vrecice ali jasno je da si se uplasio.. Sto se tice svjedoka moguce je da ce ti proci na sudu i da ce biti odbaceno sve ali ne mora znaciti.. Najbolje odi do tog lika i popricaj s njim ko covjek nek prizna sve lijepo (Daj Boze da hoce).. Ako ne zeli i odbija i ide na to da se izvuce a ti budes kriv, to samo govori o njemu..
Ako nisi nikad bio osudivan i nisi uveden u muriji neces dobit nikakav zatvor, pogotovo ako trava nije bila u paketima, pa cak i da je znam decka koji je s puno vise trave dobio samo novcanu kaznu a trava je bila u paketima. Samo se nemoj brinuti previse, cak i da se ne dokaze da nije tvoje i da dobijes tu kaznu nemoj se brinuti jer znas ds nisi naprsvio nista lose, nisi nikoga ubio niti nastetio okolini i drustvu, a to sto nam je drzava takva kakva je to nek ide njima na dusu. Bitno da je tvoja dusa cista. Eee saad.. Najgore posljedica svega toga moze biti ako se budes htio zaposliti u vojsci ili muriji pa zbog toga ne budes mogo. Necu reci drzavnoj firmi jer znam pun gas ljudi koji su padali i s kemijom a sjede u uredima( korupcija majka balkana).. Sve u svemu bitno da ti znas istinu i da si cist u dusi, lekciju si naucio i od sad oprezno....

Zatrazio sam ja u postaji da uzmu otiske sa vrećice međutim dobio sam odbijenicu laganu,da se ne ponasam bahato,nisu mi dozvoljeli da pozovem odvijetnika ili nekog od roditelja,nisam to nista rekao na sudu jer naravno moja riječ protiv njihove ne ide.Nazalost popricao sam bio ja sa njim odmah sutradan nakon toga i rekao je da ce preuzeti na sebe to da ja ne ispastam,no nakon par dana me je odjebao i kao da me ne pozna,dok ga je 10ak ljudi pritiskalo da kaze da je njegovo da ne pusim k*tu zbog njega..al problem on ima sa glavom svojom,tako da je takvim ljudima tesko objasniti neke stvari,jer je malo pregorio od trave i jos uz ponesto kemije sta je uzimao,jos je momak sa fazama poput 'vjera u boga',nazalost on se sprda sa vjerom i priča nebuloze,ali onaj od gore sve vidi,sudit ce mu kad tad sam Bog,meni je obraz cist za razliku od njega.
Jos sam bio poslao papire za vojsku u to vrijeme kad me uhvatilo,pozvan sam bio na lijecnicki i pao sam ga tocnije psihotest,zvuci smijesno da,ali nije se bas lako nositi sa tim,kad cim se probudis u glavi ti bude cijeli film toga sto se izdogadalo
Btw...ocuh mu je bivsi nacelnik policije haha
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Zatrazio sam ja u postaji da uzmu otiske sa vrećice međutim dobio sam odbijenicu laganu,da se ne ponasam bahato,nisu mi dozvoljeli da pozovem odvijetnika ili nekog od roditelja,nisam to nista rekao na sudu jer naravno moja riječ protiv njihove ne ide.Nazalost popricao sam bio ja sa njim odmah sutradan nakon toga i rekao je da ce preuzeti na sebe to da ja ne ispastam,no nakon par dana me je odjebao i kao da me ne pozna,dok ga je 10ak ljudi pritiskalo da kaze da je njegovo da ne pusim k*tu zbog njega..al problem on ima sa glavom svojom,tako da je takvim ljudima tesko objasniti neke stvari,jer je malo pregorio od trave i jos uz ponesto kemije sta je uzimao,jos je momak sa fazama poput 'vjera u boga',nazalost on se sprda sa vjerom i priča nebuloze,ali onaj od gore sve vidi,sudit ce mu kad tad sam Bog,meni je obraz cist za razliku od njega.
Jos sam bio poslao papire za vojsku u to vrijeme kad me uhvatilo,pozvan sam bio na lijecnicki i pao sam ga tocnije psihotest,zvuci smijesno da,ali nije se bas lako nositi sa tim,kad cim se probudis u glavi ti bude cijeli film toga sto se izdogadalo
Btw...ocuh mu je bivsi nacelnik policije haha
Govnar i govnari...
Malo malo cujem ovako nesto, dode mi da platim migratnima da dignu smrdljivu vladu u zrak. Treba stvsrno organizirat prosvjed u svim gradovima i srusiti sve to...
Da ne ulazim tu sad u rasprave neke, jos jednom cu ponoviti bitno da si ti cist u dusi pajdo, nisi nanjeo nikome zlo.. ziv ti meni bio a ja ode srolat frulicu pa na ulicu
 
11.10.2018
0
27
13
73
Govnar i govnari...
Malo malo cujem ovako nesto, dode mi da platim migratnima da dignu smrdljivu vladu u zrak. Treba stvsrno organizirat prosvjed u svim gradovima i srusiti sve to...
Da ne ulazim tu sad u rasprave neke, jos jednom cu ponoviti bitno da si ti cist u dusi pajdo, nisi nanjeo nikome zlo.. ziv ti meni bio a ja ode srolat frulicu pa na ulicu

Priključujem se donacijama haha,lijep je osjecaj bit cist u dusi,cijeli zivot gledam na to da koračam cestom cista srca i obraza,uzivaj lagano negdje u prirodu i chill:zvezda:::joint2:
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
,nisam to nista rekao na sudu jer naravno moja riječ protiv njihove ne ide

Ti si danas ustvari prvi put tu koliko mi se cini napisao da si ti na sudu vec bio( sto je kao trebalo bit jasno iz kazne od 5000 kn koje si dobio ?)sto znaci da si kriv i da si osudjen prekrsajno. E sad ja bi bio sretan sa tim i nikakvo obiljezavanje za cjeli zivot tu nece bit jel nisi kazneno terecen, a pogotovo zatvor, jel kolko ja znam nemoze ti se sudit dva puta za isto dijelo (ne bis in idem)
 
11.10.2018
0
27
13
73
Ti si danas ustvari prvi put tu koliko mi se cini napisao da si ti na sudu vec bio( sto je kao trebalo bit jasno iz kazne od 5000 kn koje si dobio ?)sto znaci da si kriv i da si osudjen prekrsajno. E sad ja bi bio sretan sa tim i nikakvo obiljezavanje za cjeli zivot tu nece bit jel nisi kazneno terecen, a pogotovo zatvor, jel kolko ja znam nemoze ti se sudit dva puta za isto dijelo (ne bis in idem)

Meni sud nije dao riješenje da sam osudjer,jer mi je jos to na sudu,prekršaj sam dobio u postaji 5000kn,a ne od suda..
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
@Tyson12345

Sta te boli patka ko je kriv sto si se nasao u takvoj situaciji. Mlad si, citav zivot je pred tobom i nemoj da ti ga upropasti novo zivotno iskustvo.
Okreni se istini (ako je naucis sada bices mirniji u buducem zivotu) reci kako je bilo pa taman ispastao.
Svako od nas ti moze praviti neku svoju konstrukciju i vidjenje pa i savjetovati, ali to nije tvoje rjesenje. Znas sta se desilo, to reci sudiji i kako bude, na odluku ne mozes uticati. Bar ces vidjeti ko je bio na tvojoj strani, bez nekog muljanja, vec na istini i taj ce ti biti pravi prijatelj u buducnosti.
Zivot je skola momce, ako sad naucis prepisivati nikada neces biti svoj covjek, uvijek ces ostati necija kopija i zato ne gledaj cijenu skolovanja, placaj odmah da se "dugovi" ne nagomilaju.

Zrtvovati sebe zbog nekog drugog na ovako banalnoj stvari je idiotluk, da izvinete svi. Ako sam drug, onda ti nikada necu natovariti svoj teret, da ispastas zbog mene, ako nisam - ko me yebe kad sam fukara!
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
Pozdrav ekipa
Prije 9 mjeseci krim policija nam je uletjela u društvenu prostoriju i pronađeno je 19 grama u jastuku gdje smo bili,policajac je pripisao meni jer sam najblizi tome bio,dok tip cije je bilo nije preuzeo na sebe nego se pravio lud da nista ne zna,jos ga je policajac premjestio,a sjedio je pored mene kada su ušli..otisli smo u postaju i pisana je meni prijava da je to moje kao sto sam vec naveo jer sam najblizi tome bio cca 1 metar od mene?!?buduci da sam bio isprepadan i u stanju šoka potpisao sam prijavu..
Nas je 4 bilo u prostoriji i posto taj 'prijatelj' ne zeli reci na sudu da je njegovo,dobila su ostala dvojica poziv za sud da svjedoce i naravno svjedocit ce za mene i reci cije je bilo,jer nemam apsolutno nikakve veze sa tom travom.
Sada me zanima,kolike su mi šanse da me sud oslobodi krivnje,buduci da ce prijatelji svjedociti u moju korist?

P.S Ne znam jesam li pogodio podforum gdje se ovakve stvari pisu,ako sam pogrijesio ispricavam se.
Kao prvo ako misliš da je frka plati odvjetnika koji će ti sve objasnit... Ovo da ćeš drukat bilo koga pa i drukera nije u redu jer si tada isti kao i on a i tvoji prijatelji... Dalje od ovog posta neću ni čitat. Ne mora tu niko najebat al ste mladi i izgleda vam baš to trenutno treba...