Padanje u nesvest

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2009
27
0
0
33
desilo mi se pre neki dan da sam stajao i vario buksnu i odjednom sam pao na 3, 4 sekunde i pred ocim su mi sevali flesevi..posle toga mi je bilo dobro, kao da se nista nije desilo.
zna li neko mozda zbog cega to moze biti?? :sick:
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
a sad moze bit da ti se zavrtilo ak si povuko stvarno dimčinu ogromnu i ak si jos zadrzavo dah malo da ti se napravio odma blackout... kaj se meni desilo ko klincu jer sam uzeo zraka i zadrzavo dah neam pojma zasto zajebavo se i sam se srusil blackout pred ocima :)
 
10.12.2009
9
0
0
33
To se meni desilo kada sam sa rajom isao na vikendicu bilo je trave za bacanje :D A ja sam tada bio neiskusan i uzmem ja lafo sam Joint na prazan stomak to je bilo oko 9 ujutru, kad samo odjednom crno na oci nista ne vidim oci se kolutaju a meni sve crno ja se iz tripovo drama kontam sta mi je, jesam li osljepio a raja je plakala od smijeha koja je to scena bila i onda su mi trebe stavile malo vode iza vrata i odma sam dosao sebi, pouka nikad nemoj pusiti na prazan stomak pogotovo ako si neiskusan ili mjesati sa alkoholom, nikad ne uzimaj vise od onoliko koliko mislis da mozes ispusiti.