Padanje u nesvjest nakon konzumacije marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Sta se sikiriki, pao joj pritisak i zbog toga se pogubila. Dogodi se koji put, jako rjetko. Teško će se to ponovit.
Može slobodno pusit vutru.
Ali zašto se to dogadja? Da li je zbog mesanja alkohola? Ali to sam mnogo pita radila.bilo mi je kao muka ali ovo da se srusim dole i da posle toga imam utisak da sam odspavala nikad dozivela nisam .. Kao u filmu-svi oko mene tresu me a ja kao kroz naglu vidim lica koja mi se unose u lice ali ništa ne čujem i ne mogu da govorim....
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Verovatno imaš malcice viši pritisak koji je još u normali. Najviše je bio krivac alkohol a obarac 2x duvanje vutre. Rijetko se to dogodi. Osjećaj je, ko kada se probode balon. U trenutku malaksalost i slozis se po podu. Znaš a to ne možeš kontrolirati.
 
25.07.2017
4
0
1
32
Pozdrav svima dobri ljudi, mnogo ste mi pomogli dok sam citao ovo i pronasao se u pojedinim slucajevima. Zelim samo napisati svoj detaljnije, pa da mi bilo ko odgovori sta misli. Imao sam dva puta gotovo identicni situaciju, u razmaku od 7-8 mjeseci. U pitanju je light konzumacija piva (3 komada) a potom 2-3 dima. Pa ponovo posle 2 sata mozda 2 dima. I nakon toga osjecam nelagodu, tako mi pone i sledece sto znam je kako zaticem sebe na podu i ustajem odmah i ono kao ne vjerujem sta mi se desava, potom jos dva puta ista stvar. Da li je to isti slucaj kao ovi? Pritisak i tako to? Sta vi mislite?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Zvuci kao da imas nizak tlak pa ti marihuana i pivo jos vise srusi. Desava se. Hidriraj se posteno prije konzumacije i pojedi nesto slano da zadrzis tu vodu pa bi i tlak trebao biti nesto visi. Jesi mjerio kada? Ako ti se cesto zamraci kad naglo ustanes, onda je vjerojatno do tlaka. marihuana napravi isto to samo malo jace :) Nista opasno osim ako ne padnes pa lupis glavom negdje. Al da.... prati tlak i pij tekucine
...nisam doktor, al eto.... moja neka konstatacija. I probaj ne kombinirati alkohol i ganju, obicno ne idu bas zajedno... nije pravilo....
 
25.07.2017
4
0
1
32
Pa sada bas mjerim, s obzirom da imam 26 nije mi bas normalan. Zna da mi se zavrti kada naglo ustanem. A i znam da trava snizava pritisak. Ali bukvalno dvije identicne situacije samo u razmaku od duzeg perioda. Definitivno onda bez tih kombinacina :) hvala puno, super ste. Spasili ste me kada sam se gadno istripovao
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Valjda nije 145 sa 155:D
Salim se.Zahebano je to..kad padnes.Sve je ok dok zube i nos ne polomis.Savjetujem doktora...i da,ostavi cugu po strani,sto kaze Stipe:)
 
25.07.2017
4
0
1
32
Trebao bih imati 139/76 ali to treba vise mjeriti da bi se utvrdilo. Tako da to nije 100%

Slazem se ljudi, sve je to lako. Problem je ako ostanes sam, i gdje ces pasti. Za sada sam samo natukao glavu, to cu da snimim, ali nemam nilakvih problema. Definitivno, alkohol i travu razdvojiti i nikako travu pusiti "usput"..treba se "pripremiti" jesti prije pa cak i u toku dijelovanja. To ja bar mislim
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Uff, mene kava ko prase ispere . A i zna da spusti tlak nakon šta prođe špica :D

:sun2: Žega je i tlak je inace niži kad je vruce, a pogotovo kad se zapali :drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: regularan
25.07.2017
4
0
1
32
Javio sam se neurologu zbog ovoga. Hoce da me snime, da pogledaju. Sve im je receno kao ovdje. Koliko su jadni, samo pare hoce da uzmu. A citam po forumima da se ljudi lijece marihuanom koji imaju epilepsiju i sl. Jer se ovo dosta puta veze za napade, jer se covjek "strese" prije pada.
 
13.02.2017
29
26
13
26
E ovako, procitao sam sve odgovore vezane za ovu temu, ali zeleo bih dodatno da me posavetujete. Naime imao sam operaciju u utorak. Operacija je "sinus pilonidalis", ukucajte na guglu i bice vam jasno. Dali su mi lokalnu anesteziju i posle operacije su mi rekli da ne smem pusiti cigarete taj dan zbog anestezije da se ne bi srusio negde. Rana je negde oko 4/5 cm. Nisam mogao izdrzati da ne zapalim cigaru, nikotin je cudo... Taj dan sam pusio i kad sam ispusio prvih nekoliko cigara posle operacije pocne me hvatati mucnina i tera me da pijem tecnost, ali odem odmah da legnem u krevet, popijem malo soka i bolje mi je. U bolnici 2 dana nakon operacije, u cetvrtak iscimam ortaka da mi donese travu u bolnicu da ispalim koji dzoint jer s se sve smorio, zeleo sam da mi brze prodje vreme, a i kontam da je proslo 2 dana od operacije, pa sto da ne zapalim dzoint.. Pre toga nisam pusio 4 dana vutru. Pusim 2 godine svaki dan bukvalno. Dodje ortak, donese ket, smotam ti ga ja lepo u bolnici i izadjem vani da sprzim buksnu. Taj dan nista nisam jeo, sve mi je dozvoljeno da jedem ali ja nisam hteo da jedem jer su me operisali iznad guzice pa mi je nelagodno bilo da idem u wc. Znaci ja sam u cetvrtak ispalio buksnu a jeo sam zadnji put pre toga u sredu jedno parce hleba i malo pastete. Ispalismo mi buksnu, ortak posao da me otprati do sobe, i kako se penjem gore, osecam da me rana boli mnogo od hodanja, ali rekoh sebi ajde izdrzacu do sobe. Dok sam se penjao uz stepenice osecao sam da mi je lose i pocelo mi se crniti pred ocima, svega se secam. Sve vise i vise mi se crnilo pred ocima dok nisam na kraju video nista, osecam da hodam jedva, drug me drzi ali ja nista ne vidim i rusim se na hodniku bolnice, niko nije to srecom video, posle 10 sekundi se budim, imao sam utisak da spavam i vidim ortaka u panici kako me samara da se probudim iz nesvesti, ja odmah ustajem, pocinje da mi se vraca vid, neke svitke pred ocima vidim, ali osecam da mi je bolje, ortak me smesti u krevet, i tad sam osetio zedj, popio sam malo soka i sve je bilo ok. Sta vi mislite o tome, da li je to zbog operacije, vutre ili?