padobranstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Shto se mene tiche najvetje ispucavanje adrenalina koje sam u zivotu osetio, jedan od najlepshih tripova na svetu. Mnogo gotivim voznju avionom, skakanje, paraglajding, ma sve vezano za letenje i avione.
 
30.05.2010
1
0
0
35
Bavim se aktivno paraglajdingom a i skakao sam nekih 40-tak puta padobranom.....sto se tice adrenalina visina cini svoje u obe vrste a sto se tice filinga 2 minuta slobodnog pada kada se osecas kao bog(ili ptica xD) je neprocenjivo.....Dosta cesto letim high paraglajderom i jednostavno osecaj je kao casa hladnog spritea i buksne posle najboljeg sexa.... :D ovo je najblize nirvani sto mi je palo na pamet :D moja preporuka je probati i jedno i drugo ali sto se tice finansija bolji je paraglajding na duze staze jer dobar paraglajder kosta od 2500 jevreja pa nagore uz obuku koja staje nekih 500 jevreja (100 vise-manje).... Dobra sativa+lepo vreme+na 4000m paraglajderom je neprocenjivo.....jeste malo hladnije ali uz odgovarajucu opremu sve je ok (u opremu spada i sativa :D ) E i da najveci trip je kad vidis Jadransko more iz Istocne Srbije....I jos jedna prednost paraglajdera je jer ti ne treba ni avion i helios vec samo dobro brdo i mozes da letis po 100km u daljinu i nekih 3,4 sata bez prestanka....i jos jedna stvar mozes i sa paraglajderom da imas slobodan pad npr. na Ohridu sa visine od 2300m ja sam imao gasenje paraglajdera tako da sam posle slobodnog pada otvorio rezervu i tako kombinovao :D Ali svima bi preporucio da probaju bar jednom jer je osecaj bogovski(btw ja sam ateista ) :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Elephant ja vozim motore cijeli život na motoru imam sigurno 200 000 km odvoženih,moj otac vozi motore cijeli život on ima i 500 000 km ovoženih,trenutno u garaži imam R1 stari ima hayabusu a imamo i dragstar 1100 ja ti ovdje pred svima otvoreno kažem da ti prića ne drži vodu.
Ništa osobno.


10/03/11 0 views



10/03/11 0 views


 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Brener je napisao(la):
To mi je uz bungee najveca zivotna zelja. Mogu mislit kako te adrenalin pere, mogu samo zamislit :?

i meni je to oduvijek bio životni san, da osjetim taj slobodni pad, barem jednom u životu...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
A vidiš meni je teže bilo se bacit sa banđia nego iz aviona jer kad te pritegne konop dok stojiš na rubu nije ti svejedno jer je konop težak i povlači te, a u avionu sam se samo nekako dogega do ruba i pustia.Skočia sam samo jedan tandem skok sa 2400m vezan za lika i to je bilo super iskustvo i totalno drugačije od biločega ranije, najbliže šta mogu opisat da je osjećaj ko neka mind opening supstanca kad nisi siguran jel sanjaš,doima se nestvarno.Ništa drugo ti u zraku nije bitno i ne razmišljaš o ničemu, svi problemi u životu nestanu i samo budeš ti i nebo.Čak zaboraviš da si vezan za nekog lika u polugej pozi:icon_lol:.

Jako kvalitetno potrošenih 1000kn:sun2:i mislim probat opet kad tad al mi je želja da se skače sa veće visine tako da slobodan pad traje duže i da se skače iznad otoka i morskog obzora u zalazak sunca sa nekom dobrom sativom u mozgu.E ako to uspijem organizirat biću sam sebi malo teži kralj.

Ako netko želi probat tandem prvi put i malo je extremnije nastrojen neka kaže liku da napravi par salta nakon
skoka iz aviona prije nego se stabilizira jer je taj dio najbolji, bar meni.A mogu tek mislit koji je gušt sam skakat.

I još mi je na listi želja bit u tjubu vala, to mora da je zajeban osjećaj bit u
slatkom pičiću nečeg toliko močnog šta te može progutat i ispljunit.


[YOUTUBE]-CoCY0URAz8[/YOUTUBE]

To su stvari zbog kojih ti je drago šta si živ.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
moja najveća želja :) skok s padobranom ali nikako sa frajerom ni nikim...da na najvećem guštu se rajca iza :D ....znam da puno više dođe jer moraš proć pripreme ali gušt je gušt..daj mi reci trippin jel možeš disat u početku.....ili uopće dok neotvoriš padobran?
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Dolars padobran ti se otvara sam prvih par puta tj. mislim 10, zato jer si zakopcan na gurtnu ili sajlu i imas slobodni pad od 2-3 sekunde i skaces s 1000m ;)...Nakon tih 10 puta prelazis na vecu visinu, 2000m i tu je show gdje imas 30 sekundi slobodnog pada :D
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
Ja sam o padobranu dugo razmislja i sad kad sam imao novce nisam isao skocit nego sam ga probecario kreten! sljedeci put kad se dokopam kinte idem sigurno

Sto mislite sto je Joe Kittinger pusio na dugom putu prema gore??

[video=youtube_share;Y08X5jFSCZw]http://youtu.be/Y08X5jFSCZw[/video]