padobranstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
a gledam tu samo neke igre, kladionice i to... jel ima itko tu da je padobranac? ili bi to htio postati?

ja sam skocio 24 puta i to su 24 najbolje stvari u svjetu koje sam ucinio, uz uzgoj, skakanje mi je najjaca droga na svjetu... jebes sve ostalo, takav osjecaj slobode nigdje nisam dozivio... najveci high na svjetu
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
To mi je uz bungee najveca zivotna zelja. Mogu mislit kako te adrenalin pere, mogu samo zamislit :?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pa normalno da je najveci high kad si uistinu visoko! :))

Iskreno sam mislio da bi mi bilo nemoguce skocit sa padobranom, ali prvi put kad sam se vozio u avionu, a nije bilo po noci shvatio sam da izmedju mene i zemlje ima barem 10ak km i zamislio kako imam na ledejima spakiran padobran+pomocni i u tom trenu sam shvatio da bi skocio bez beda..

Cini mi se da je veoma mala vjerovatnost da pogines na taj nacin.. tako da cu se definitivno otisnuti u atmosferu kad za to bude prilika.
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
a sta da vam kazem, svakako mislim da je to jedna od stvari koja ti prosiri horizonte, pa makar to jednom napravio... skroz je dugacije nego sto mislite, gore je drugi svjet, najvise sam skakao sa 2700 m, tj, cca 35, 40 sec slobodnog pada. a u tih 40 sekundi se sami u zraku, nista vas ne drzi, potpuno si slobodan, jedino osjećaš zrak koji je skroz tvrd, imaš osjećaj da bi se mogao odgurnuti od njega i raditi sklekove... a pogled na zemlju... bolesno, kao kad sanjas da letis.
a ko oće skočiti ima dva izbora, tandem skok: dodjes na aerodrom, instruktor ti u 5 min objasni sto trebas raditi, platis, sjednes u avion i skocis... on sve radi a ti uzivas u voznji...

ili odes u skolu, naucis sve o tome, i skocis sam prvi put, najcešće na "gurtnu" iliti komad ajmo reć špage duge cca 2m koja ti nakon sto skocis otvori padobran... i onda lagano napredujes do slobodnog pada kako ucis...

možete skakati stvarno svugdje, u sloveniji imate niz aerodroma, ptuj, novo mesto, cerklje, u hr zagreb, rijeka, osijek, sinj, vrsar ponekad i vjerovatno jos negdje, google it.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Ja sam skakao s bungeeja ali sa 50 metara,znate one skalamerije sto na plaze postavljaju ne moze se vjerovatno pored sa tim velikim visinam.i ako imam frku od visine to je stvarno bio feeling sjajan.preporucujem
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja sam jednom skočio sa skakaone u more prvi put sa 3m:bong7bp:
a onda nakon pola sata s 5metara:drink:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
elephant0r je napisao(la):
Iskreno sam mislio da bi mi bilo nemoguce skocit sa padobranom, ali prvi put kad sam se vozio u avionu, a nije bilo po noci shvatio sam da izmedju mene i zemlje ima barem 10ak km i zamislio kako imam na ledejima spakiran padobran+pomocni i u tom trenu sam shvatio da bi skocio bez beda..

Gore je -50 pa ti skaci :D

Inace, da, skocit padobranom i bungee su mi vrlo visoko na must-do listi, i kao Caspera zanima me cijena.

Inace od takvih ekstremnih stvari sto se visina tice, najdalje sto sam isao je skok u more sa 12 metara (sa natikacama koje su se raspale, bojao sam se da cu ozlijediti stopala bosonog) i mala infiltracija u toplanu u karlovcu i penjanje na dimnjak prije dvije godine, slike
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
@ROX: ma kad skočiš, ako ikad budes imao priliku, doživljaj nećeš moći opisati, imao sam priliku pričati sam sa par ljudi koji su prvi put skočili odmah neposredno poslje skoka i svi su zamuckivali, nisu znali što reć, tako je i meni bilo...

a cijene... e pa nije jeftin sport, nažalost, a najgore je sto cim skocis odmah bi opet... a lova samo odlazi... a kako sad nemam ni para, nisam skocio vec dugo... pa se uz vas prisjećam lijepih trenutaka. znači za tandem skok cca 135eu, + ako oćeš snimatelja oko 40 eu, a ako ides u skolu tečaj sam platio oko 250eu + svaki učenički skok oko 29 eu, kako di. kad dobijes dozvolu (50 skokova) skok sa 4000m 20 eu. pa ti računaj koliko ti treba do dozvole plus putovanja na aerodrome koji su često daleko ako je kod tebe oblačno a skače ti se.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
LOOOL.. ma jebo ja to onda.. samo mlate pare na tebi :(
znam dobro dvojicu vojnih pilota, pa ce me valjda jedan pokupit chopperom i odbacit uvis par km :))

All my friends know the low rider
The low rider is a little higher
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
ganjaPeople je napisao(la):
a gledam tu samo neke igre, kladionice i to... jel ima itko tu da je padobranac? ili bi to htio postati?

ja sam skocio 24 puta i to su 24 najbolje stvari u svjetu koje sam ucinio, uz uzgoj, skakanje mi je najjaca droga na svjetu... jebes sve ostalo, takav osjecaj slobode nigdje nisam dozivio... najveci high na svjetu

Jes' da moze da prodje i kao porok ali meni vise lici na sport :smoke18:

i zato evo teme ovde :D