Pajp

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Gdje mogu u hrvatskoj kupit pajp? Ali pravi indijanski veliki pajp.

Jos ako netko slucajno zna gdje u Osijeku bio bih prezahvalan
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
ovo ti vec izlazi na usi :D ali cinjenica je da je smart shop jedan od rijetkih ducana za takve stvari..a u njemu stvarno ima stvasta..vidio sam i tih indijanskih .Ne mogu rec cijenu jer nisam gledao tako da ne bih htio pogadjat.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Najbolje bi ti bilo to negdi naručit preko neta,jer sumnjam da te velike ima iti jedan dućan izložene (kod nas naravno)..
Ni Smart shop nema to što ti tražiš,ali oni ti mogu naručit čini mi se...:eek:hno:

Ja sam svoju donio iz Grčke,veliku oko 90 cm i na njihovom placu je kupio kod neke babe za 25 E !!!! loooolčina:icon_lol: :icon_lol:
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
Splitsko dite je napisao(la):
Ni Smart shop nema to što ti tražiš,ali oni ti mogu naručit čini mi se...:eek:hno:

correction netočnog navoda..
smart shop ih drzi,bio drug jucer bas ga nazvo danas da pitam iz znatizelje zbog ove teme.
..A ja sam bio prije tjedan dana i bila je jedna smedja sa 4 "cijevi"(za uvlacenje)..
ima ih 2 kolko se ja sjecam
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
ja sam napravio svoj pajp od flasice od Hello soka.Nije nista posebno ali odlicno sluzi.Mrzi me da se jurim da trazim pajp i da tosim pare...ipak je svoje najsigurnije...he he :bis:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nije da nije ali 70kg moras se upristojit i malo razmislit prije nego sto postas nesto. Znaci da ne odgovaris sto prvo pane na mozak...malo sacekas ugrizes se za jezik i razmislis sta je htio pisac reci. Od samog pocetka si poceo sa haoticnim postovima i malo si se popravio sto jes jes ali moraces i bolje...


Prepostavljam da si veoma emotivan, mlad i pun hormona ali mozda ako naucis kako da se ponasas ovdje medju nama mozda ce ti to pomoci da stvoris neki bolji zivot za sebe. Prije nego sto odgovoris zamotaj jedan splif u glavi (zamisljeni joint) onako fino i nemoj ga presovat ociju ti :icon_lol: