Pancakes aka Palacinke!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Volite li da jedete palacinke?

  • Da,obozavam jesti palacinke

    Votes: 3 8,1%
  • Ne,ne svidja mi se ukus palacinka

    Votes: 34 91,9%
  • Nisu nista posebno...ali jedem ih...

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    37

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja kažem palačinkama NE ali me one ne slušaju ;).Sa marmeladom od šipka ili sa nutelom mi je najbolje,stavit malo oraha, posut cimetom:thumb:.Al bilo je i napušenih kombinacija sa vrhnjem,đemom od šljiva,mladim sirom,šećerom,ali isto ne valja pretjerivat s kombinacijama.:rasta1:
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ma palacinke su zakon, obozavam ih jesti, kad malo razmislim pa ne znam nikoga tko ne voli jesti palacinke niti sam cuo jos da netko to ne voli jesti!palacinke su najbolje !!!!!
eating-02.gif
(izgleda ko palacinke bar meni)
 
26.11.2007
9
0
0
34
E palacinke su super stvar ja licno najvise volim sa nutelom mada me retko usere da jedem sa nutelom,kada smo vec kod toga moram malo da se kurcim i da kazem da sam danas jeo.
Jo da palacinke su savrsene kada se covek napusi,sve slatko jeste. :hippy:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
mmmm favorite with Nutella..
ali evo steta nema jaja u kuci :( a bas mi se jedu...
kao sto je pizza univerzalno jelo tako su palacinke univerzalni desert...
ali ako ste vrjedni i ako ih dovoljno spremite mogu proci kao cijelodnevni obrok :D
a i palacinke sa nutellom i komadicima banane...mmmmmmm...

pancake-nutella_2.jpg
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Volim ih, uglavnom ih namastim s previše pekmeza pa mi bude muka nakon druge

Znam ih često jesti tak da stavim u njih kečapa,sira,ajvara, salame i sličnih stvari to mi prejako
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
kao sto bi moja mala sestra rekla, ja jedem palacinke bez nicega lol

nutella je uvijek dobar izbor

ako vam pak s druge strane padne na pamet staviti cedevitu unutra... Nemojte.. Vjerujte mi.. Od cudnijih stvari koje sam stavljao unutra a da je dobro je naravno sladoled, pa onda puding, nije lose ni sa francuskom salatom(ali da su slane, ne slatke) pa onda sa bananom (umotas bananu u palacinku..) itd itd..
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
volim ih sa nicim :))) volim ih sa nutelom, volim ih sa marmeladom od marelice, volim ih sa kiselim paprikama..volem u smjesu staviti jedan vanilin secer, cimeta i ruma i onda mozes same da papas...uh mozda ih danas i napravim :)))