Panika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.11.2016
0
4
3
26
Ljudi molim pomoc 9.11.2016 sam povukao mozda 5-6 dimova marihuane i nakon jedno pola sata uvatila me neka panika sve se pocelo vrtjeti,izgledalo je virtualno,napadi topline,hladnoce i to mi je trajalo mozda cijeli dan dok nisam zaspao i onada kasnije sam imao osjecaj kao da ce se opet vratit,i vratio se 15.11.2016 opet ista stvar samo sto imam osjecaj kako je ovaj put bilo malo slabije,te to mi se dogada u školi neznam sto da radim oce li to prestati znam da marihuana stoji 2 tijedna u krvi molim vas pomoc.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
vika,cika i panika ;)
aj' proći će dok se budeš ženio :)

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
16.11.2016
0
4
3
26
Nisam maloljetan imam 18 dajte kazi te mi oce li ovo stanje proci i otprilike za kolko dugo
 
16.11.2016
0
4
3
26
Znaci to mi je bio prvi put pola sata kasnije uvatila me vrtoglavica,nekako kao da je sve virtualno(prijatelji su mi govorili kao samo si se prepusio),onda mi je malo hladno pa malo vruce,hladan znoj i tako isto tijedan dana kasnije a izmedu ta dva puta osjecao sam se cudno al sam normalno funkconirao i sad me opet lagano vata zanima me oce li proci i sta da radim i PS Oci su mi jos crvene

Oce li proci!!! i kolko brzo i jel mogu sta napravit da mi bude bolje
 
Poslednja izmena od urednika:

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Malo te opralo, proce ne sekiraj se smiley9934 jedi nesto slatko, pij tekucine...
 
16.11.2016
0
4
3
26
A ovo je meni bio prvi put da pusim iz znatizelje,znaci ovo ce me proci kroz kolko otprilike znam da marihuana stoji 2 tijedna u krvi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
A ovo je meni bio prvi put da pusim
povukao mozda 5-6 dimova
prijatelji su mi govorili kao samo si se prepusio
a prijatelji te nisu savetovali da za prvi put uzmes dim il dva. jaki prijatelji, zaebancija im je da gledaju prepusenog i preplasenog pocetnika. procitaj postove koje sam ti stavio na linkovima, nisi jedini koji tako prodje. a sve ce da prodje sto manje budes mislio o tome, znaci nikako ovo:
i onada kasnije sam imao osjecaj kao da ce se opet vratit,i vratio se
ne prizivaj pa se nece vracati, imas jedno iskustvo vise u zivotu i sledeci put uzmi manje. il nemoj ni uzimati ako ti ne odgovara. nema tu mnogo filozofije, jos si mlad, bice vremena za duvku
 
16.11.2016
0
4
3
26
Znaci samo da pustim to na miru ako se dogodi da uopce ne razmisljam o tome ok hvala znaci to ce otici

koju sortu ste kozumirali ?
Pa neznam nisu mi nista rekli samo znam da je mirisalo jako puno i bilo je malo svjetlo zelene boje

Ljudi hvala vam sad znam da ce proci i da nisam jedini samo cu da prestanem da razmisljam o tome i jesti slatko

Jel mozda neko ima savjet da to malo brze prode i to...

Ajme ljudi hvala vam znaci da ne razmisljam o tome i proce sine moj nesto jaki ovih 5 dimova tijedan dana kasnije imam paniku a eto pokusat cu se smirit bog vas blagoslovia i sve zeleno

Jeli normalno to sta traje ovako malo duze traje vec tijedan dana ne non stop nego ponekad (2 puta u tijedan) znam da treba 2 tijedna da izade iz krvi
 
Poslednja izmena od urednika:
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Pored toga svega nemoj pusiti u skoli i mestima gde se ne osecas prijatno kad si napusen, lepo zabodite negde gde se osecate lepo pa neces paniciti :rasta:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Di ja nikad ne naletim na travu koja drzi tjedan dana.. :):zvezda::
Ja mislim da imas nekakve druge "smetnje" koje si nosio u sebi, a mozda je trava bila okidac da isplivaju na povrsinu...
Nemoj vise pusit ak ti ne pase, puno tekucine, trening... ak ne prodje obrati se doktoru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Znači ovako; zapalio si negdje u školskom dvorištu i ušao u učionicu i oprala te panika.
Imaš osjećaj da ti profesor gleda direke u oči :)
Gotovo je !!!
Skužio je da si napušen. Zvat će roditelje,policiju !!!
Srce udara
images
100 na sat !!!
Oči su ti krvave,krv curi iz njih !!!
Samo da me ništa ne pita !!!
Jednom rječju,usro si se od straha jer si duvač-početnik :D
Drugo,ako želiš provjeriti kakav je rad,samo zapališ i odeš na mjesto gdje ne bi smio biti napušen :D
A to je u tvome slučaju škola.
Znači,zašto duvanje u školi ?
Jel' to neka fora ?
Jeli normalno to sta traje ovako malo duze traje vec tijedan dana ne non stop nego ponekad (2 puta u tijedan) znam da treba 2 tijedna da izade iz krvi
Gle,ne paziš pod satom hrvatskog jezika baš :)
Nije 'tijedan' nego se piše 'tjedan'.
A drugi puta,baš ako te nagovore da duvaš prije škole... ukapaj kap,dvije ... Visine kapi u oči ... bit će ti ugodnije.
I fokusiraj se na sebe i na nastavu.
Ovo što pišeš da te 'šora' panika tjedan dana poslije,kako da ti objasnim da pišeš gluposti :D

Postove ću ti malo grupirati i ubuduće koristi opciju 'edit' ako želiš nešto nadodati.
 
16.11.2016
0
4
3
26
Znaci ovako 9.11.2016 sam prvi put pusio marihuanu i pola sata poslje dobio sam napad panike i nakon 4,5 sati sam se smirio i tocno tjedan dana kasnije me uhvatilo opet to jest jucer i jos me sad drzi neznam sta mi jel se trebam zabrinuti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.