Panklav i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.12.2022
0
0
1
123
Pozdrav braco...

Posto imam par dana temperaturu...i bio sam kod doktora,jer mi ne spada temperatura.Rekli su mi da pijem 2 puta dnevno "panklav" od 1000 mg ja msm
Pa me zanima da li smem da pusim/varim tokom te "terapije" kakogod...jer znam da alkohol ne sme da se pije pod tim sranjem

P.S Jos 5 dana pijem taj *****,pa ako ne sme da se vari...nije mi problem sacekacu 5 dana :)))))

HVALA NA ODGOVORU!

A temperatura mi nije velika...satro 37.5,37.6...Pa msm da su mi ga dali...ako ne daj Boze imam neku upali ili tako nes...
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
767
5.416
233
Dalmacija
To je antibiotik na bazi penicilina s kiselinom koja odrzava penicilin aktivnim. (Jer se moze deaktivirat). Znaci udri i bez brige ;)
 
10.12.2022
0
0
1
123
e hvala ti brate moj...znam da je zajeban ako se mesa sa alkoholom,pa zato pitam...
 
06.05.2023
1
3
3
22
Pozdrav braco...

Posto imam par dana temperaturu...i bio sam kod doktora,jer mi ne spada temperatura.Rekli su mi da pijem 2 puta dnevno "panklav" od 1000 mg ja msm
Pa me zanima da li smem da pusim/varim tokom te "terapije" kakogod...jer znam da alkohol ne sme da se pije pod tim sranjem

P.S Jos 5 dana pijem taj *****,pa ako ne sme da se vari...nije mi problem sacekacu 5 dana :)))))

HVALA NA ODGOVORU!

A temperatura mi nije velika...satro 37.5,37.6...Pa msm da su mi ga dali...ako ne daj Boze imam neku upali ili tako ChatGPT Nova App APK...
Važno je slijediti upute liječnika i izbjegavati pušenje ili pušenje dok uzimate antibiotike kao što je Panclav. Pušenje i cigarete mogu oslabiti vaš imunološki sustav i otežati vašem tijelu da se bori protiv infekcija, što može utjecati na učinkovitost antibiotika. Osim toga, pušenje i cigarete također mogu izazvati iritaciju grla i pluća, što može pogoršati simptome i otežati oporavak.

Štoviše, važno je napomenuti da tijekom uzimanja antibiotika kao što je Panclav treba izbjegavati alkohol. Alkohol može utjecati na učinkovitost lijeka i izazvati moguće nuspojave poput mučnine, povraćanja i vrtoglavice. Najbolje je pričekati dok ne završite s antibioticima prije nego ponovno počnete piti alkohol.