Pantaghana - Zinedin Zidan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ja mislim da kaže "dok osobnu drži(policajac),na vatri se pržin(onaj kome rutinski provjeravaju osobnu kartu iz čista mira).

I ovo Kada bi bilo prvi put da me je uitija , ustvari kaže Ka`("kao" po dalmatinski) da bi bilo prvi put da me je uitija,možda si samo propustio razmak.

Ima na kraju

Pantagana živina zajebana
neobrijana a nabrijana i ima gana (Možda misli na Mesića :) dobro on ne nosi gan ali nose njegovi tjelohranitelji pantagane ko i on)

Ostalo je u redu ,a možda ovo gore prvo u vezi osobne i jeste kako Chmaka kaže Dok osobnu držin na vatri se pržin,možda nije kako sam ja skontao uglavnom PRČIN IM MATER pantaganama pa taman potiho u sebi.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Daj ajde ulazite totalno u stvar a tko zna na šta su oni mislili... Možda nisu na ništa.. Uostalom nije bitno o čemu pjevaju nego na šta tebe asocira stvar.
btw. nisam ja to pisao...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ne kuzim oko cega se ovdje vodi rasprava...
Stvar je veoma jasna vec kod drugog slusanja. Govore o pantigani ili ti ga Babylonu (o cemu prica vecina reggae autora). Babylon je vlast, drzava i izvrsna snaga - policija. Tj. svi oni koji ugnjetavaju narod
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ma nisamo ništa raspravljali čisto pokušavamo odgonetnut šta ustvari pjeva u onih par stihova.U biti nije ni bitno ne mjenja se značenje bitno je da mi njima prčimo mater babilonsku:icon_lol:
Uf samo da mi zbog ovoga padne pred ban.