pantera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.02.2008
14
0
0
35
strasiladbk.blog.hr
neznam oce li vam se svidi muzika ali svakao im pogledajte home edition dvd vutre i pica ko u prici
http://www.youtube.com/watch?v=iwvpQhtefYI

panterastickerweedsj7.jpg
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
shto je najgore nije ni thrash neg neki half groove thrash...inache bend koji se nemoze svrstat u nijedan zanr metala...al najblizi thrashu...cowboys from hell i vulgar display of power remek djela...obavezna lektira...dimebag alfa i omega benda...iako je anselmo tochka na i...

eo dimebagove klinike iz '93 http://youtube.com/watch?v=R99RyGMYz48
koji car...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Uff Pantera....isuse...panderaaaaaaaa \m/_

vise ih neslusam ali ono...lekcije koje mi je taj bend pokazao...pre pre su...imaju predobre tekstove,svirka im je bomba totalna...vokal...uffff...di ces boljeg od anselma...

dolazak anselma u bend je sve promjenio..na bolje :)
dok su glam svirali ko neke pickice su svi bili...s anselmom su dobili taj Thrash izgled i stil...najstvar mi vjerovatno Drag the Waters..i dan danas ju volim poslusat...i Medicine Man...pre pre...

steta sta su se raspali ali jebiga...tendencije i droga...sta ces :((
jos i dimebagova smrt....mater ***** onom Nathanu sta ga je ubio...dabog da mu je onaj murjak zabio sacmu u usta i raznio mu pol glave al da je ovaj prezivio...to bi bilo bolje nego smrt.....

i jedan anselmov qoute za kraj:
"There are two universal languages...metal and marijuana."

:)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
He slušam metal mnogo ali trash i heavy jedini pravci koje ne volim baš ali mislim da ima jedna pjesma od pantere koja mi je dobra i to ona "antikrist" ako je ta njihova
 
27.06.2008
10
1
0
48
pantera je zakon !!!!
i velika je steta sta se vise nece ponovit
jer bez dimebaga to nije pantera. RIP
lipo je vidit da ima napusenjaka koji vole metal
zivili!!!

brujeria, jel njihova ona " padre nuesto"(kako li se pise) ??