Pao - molim pomoć !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A vidi ako si priznao to je drugo...ali ako te ti testovi toliko brinu. sto jednostavno se ne pojavis i to je to..kod nas toga nema kad znas da si pozitivan jednostavno oni ni neodu tad i to je to..pa sad ako su u Hrv toliko rigorozni i strogi zakoni onda hebiga..ali neverujem da je to bas tako,ovde pretezno neode i kaze zaboravio sam imao sam porodicnih problema i nisam znao za sebe a ne sud..npr ostavila te devojka,verenica,vanbracna zena zbog te trave koje neces vise da vidis u zivotu a kamolu probas i jedva ti oprostila itd..ako neveruju i zreba dokaz,nadjes neku drugaricu koja ce sve to da kaze i potvrdi i to je to..a kad odes sledeci put cist si i to je to..pa ljudi se jednostavno ne pojave na sud za ozbiljna i teska krivicna dela a ne za ovo sto ti imas..ipak ako bas hoces ici:) onda idi..i srecno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sumasumi

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Jeste, kod pozitivnog testa ti se produžuje "Liječenje" i zakažu ti individualan sastanak sa psihićem pa on ko fol u razgovoru s tobom pokušava doći do razloga zašto se ti i dalje "Drogiraš" iako je on svijestan da to nije droga ali mora odraditi svoje da zaradi plaću. U nekim slučajevima su uz to i sankcije češćeg testiranja pa šalju i do dva puta tjedno na testiranja. Zatvorom se kažnajva samo one koji su na uvjetnoj sa prepisanim "Liječenjem" ali tek nakon dva pozitivna testa za redom.

Napominjem da u RH nisu više toliko riorozni i strogi, ovdje je riječ o slućaju od prije 2 godine dok nije bilo dekriminalizacije i europske unije.

I još jedna bitna stvar je da ne odazivanjem na zakazan rok testiranja bez najave snosi posljedice uhidbenog naloga pa te drugovi u plavom odvedu na to testiranje ma gdje god ti bio, pa ako ti se zadesi da si na radnom mjestu onda ti dođu plavci tamo i odvedu te dok cijela firma i uprava firme bleje kako te odvode kao najvećeg kriminalca a svi krišom šapuću narkoman, narkoman. I onda popušiš otkaz jer te šef pozove u kancelariju nakon dva dana i kaže da mu je žao ali on ne zapošljava kriminalce k tom još i narkomane.

Nemojte uspoređivati zakone, provedbu i sankcije u RH i SRB, dva potpuno drukčija svijeta.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A da koliko vidim drugacije je u Hrv...pa zakoni se razlikuju od drzave do drzave,recimo u Svici ima razlike u zakonu od kantona do kantona nije svuda isto..pa onda idi na test ako je tako,ali bih ti preporucila samo tim psihicima sto ce ti ispirat mozak da to neradis i ta njihova spika,samo kukaj i sto losije pricaj o travi nikako je nemoj hvaliti...neces vise samo ti je napravila problem itd..pricas im sto oni vole da cuju ,a ti posle nastavi po svome..a ovde na forumu imas vise forica za taj test kako da probas ga prevariti,pa pokusaj ,pa mozda nesto i pomogne..:)
 
04.04.2014
267
230
43
Ja bas nesto nisam previse upucen u proceduru, ali ako te budu testirali sva je prilika da ces ti poslednji saznati rezultate, odnosno moraces prvo na "razgovor" pre nego ti budu saopstili jesi li pozitivan ili negativan, a to bi mogao da bude veliki zajeb. Jos jednom podvlacim da nisam siguran oko procedure pa uzmi ovo sto sam napisao s rezervom, ali budi spreman na obe varijante jer nisu ni oni sisali cosak od stola. Srecno!
 
28.03.2009
21
7
3
47
eto došao je i taj dan. pojavio sam se na sudu i dobio uputnicu da se javim na testiranje u roku od 8 dana . dobio sam još malo vremena za čišćenje :bananica
naravno da bum se pojavil tamo zadnji dan :dada nadam se da bum čist nakon 18 dana nepušenja . slijedi report 23. :icon_wink:
LP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
28.03.2009
21
7
3
47
pojavih se na testiranju i ukratko da vam opišem situaciju ;
urin negativan na sve testove. uspio sam se očistiti u 17 dana :) (puno vode i malo ugljikohidrata i ništa više)
zatim je usljedio dosadan i glup razgovor kod psihijatra i naravno govorio sam mu ono što želi čuti ;)
sve u svemu moram se tamo pojavljivati min 3mj. koliko mi je odredio sud.
sljedeći termin još nemam , rekli su mi da ih nazovem za 15-tak dana hahaha lakrdija i trošenje proračunskog novca na gluposti.
što se mene tiče ova tema je završena i nadam se da će nekome smirit živce ko je u sl. situaciji kao i ja
LP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum and Stipe

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
sa puno čaja/vode/pišanja...možeš se očistit za 5-10 dana ;) meni je bilo negativno nakon 3 dana, ali ne bi preporučio :D 2-put sam išao na to jebeno pišanje/odvikavanje, jednom na 3 mj. drugi put na 4 mj..., i da idem još 222 puta, opet ću poslije tog zapalit i nek si nabiju u guzicu to liječenje...jbm ti zakon
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir
28.03.2009
21
7
3
47
nemojte se zavaravati ljudi. kao što sam napisao puno vode i smanjiti unos ugljikohidrata(pio sam oko 4l vode dnevno skroz do testiranja). naravno ovisi i o tjelesnoj građi.
mršaviji ljudi se brže očiste od debljih. metaboliti thc-a se talože u masnim naslagama, a voda je idealna za topljenje mašćobe. nikakvi uvin čajevi , aktivni ugljeni i ostale gluposti ne pomažu.
i još nešto sam zaboravio spomenuti; nitko nije bio u wc-u samnom kad sam pišao tako da ako netko želi varati i to je moguće
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja znam osobe koje su nakon više od mjesec dana apstinencije i čišćenja svim i svačim pale na testiranju. Još jednom napominjem da sve ovisi od osobe do osobe. Ja osobno se očistim za 48 sati dok nekima treba cijeli mjesec istom metodom.
 
28.04.2014
46
15
8
u ovoj državi nevrijedi i ne prolazi ništa,kad državu vode debili koji ovo sve i potiću....najbolje se pomirit s time kako je i dobro....što se prije navikneš bude bolje a i brže prodje, al nevjerujem da češ na odvikavanje radi 0.16....Btw Sretno bro :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja sam iz HR ali od 1.7.2014 godine mjera odvikavanja od kanabisa u ovakvim slučajevima je ukinuta, te je isti produkt dekriminaliziran. Za posjedovanje gram, dva, pet pa i deset dobiješ novčanu kaznu u rasponu 2.000 do 4.000 kuna koju nemoraš platiti ako nemaš mogućnosti nego odrađuješ rad za opće dobro.
Koliko god bijedni bili, mnogo je bolje ovako nego da te netko šamara za par grama trave i ispituje gdje si nabavio. Po ovom zakonu nemaju te pravo ni uhititi.
Evo ljetos sam svjedočio jednom padu bračnog para srednjih godina iz Beograda, pušili su u svom autu na parkingu i najušili su ih neuniformirani štrumfovi.
Pričao sam sa njima nakon toga i globili su ih za 4,4 grama 4.000 kuna. Još su rekli da se turistima odmah izriče kazna te oduzimaju dokumenti za prijelaz granice do podmirenja te kazne, dok našim državljanima u većini slučajeva sudac izriče globu.
ganj@ neznam kako, ali čini mi se da nisi baš u toku :)
 
02.08.2016
3
0
1
33
E pozz ljudi, danas sam pao sa manjom kolicinom marihuane, zanima me kad dolazi pismo iz suda da li u pozivu stoji zbog cega me sud poziva, dakle da li pise, da se odazovem u sud zbog posjedovanja manje kolicine marihuane ili... hvala
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pisati ce ti clanak zakona i broj predmeta tj, clanak 173 stavak 1 po predmetu 09/16.Tako je prije bilo.Uglavnom nece ti slovima pisati na kuverti vec brojevima.U biti dobiti ces samo poziv na sud sa istim clancima bez opisivanja dijela slovima.
 
02.08.2016
3
0
1
33
Ok na kuverti, ali koknretno unutra na papiru isto se nece pominjati tipa marihuana droga i slicno, pitam iz razloga jer mi treba uskoro doci kuci kuverta, tako da kuci svojima mogu reci da nije u pitanju nista strasno tj razlog neki drugi da se moram javiti sudu, nikad ranije nisam imao slicnu situaciju, ne konzumiram cesto, ali eto nesreca, mozda pretjerujem ali j.. hvala na odg.