Pao - molim pomoć !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Vidi ja sam imao slicnih problema prije dvadeset godina kada se za dva grama trave pisala optuznica od dvije strane ali sada su dosla malo liberalnija vremena kada ces dobiti obican papir,poziv na prekrsajni sud sa clankom dijela.Tako da mislim da nece pisati rijec Marihuana na pozivu.Ajd budi dobro!;)
 
02.08.2016
3
0
1
33
Da samo sto sam ja sa drugog dijela planete, tj iz Bosne, gdje vazi drugi zakon na meni je izvrsena krivicna obrada uzeti otisci izjava, kao da sam ubio covjeka, blago receno... ^^
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
A hebemu misa...neznam sta da ti kazem.Pa za malo vutre otisci..pa di to ide?A nista onda,povlacim se.Sretno!
 
19.03.2016
65
69
18
26
Pozdrav ljudi sinoc sam pao sa 0,8 krenuo na dunav da ispalim frulu oni me skinuli golog, medju jaja 0,8 srbija je u pitanju.... Nikad kaznjavan, nikakva dela 20 god imam, sta mogu dobiti od kazne? Kako dalje? Molim vas pomoc hitno
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
To još samo kod nas prljave svinje dozvoljavaju sebi da skidaju ljude zbog kanabisa, i njihovog bonusa koji dobiju za to, prava dresura kerova sa nagrafnim kolacicem, dobices drustveno korisni rad ili da platis kaznu iz par rata, i naravno krivicnu prijavu, uglavnom kukaj da si nezaposlen da si uzeo da probas prvi put i tako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Ja nevjerujem, da te ide skidat? Nek lovi kriminalce, al je papak za takve stvari, pa je dobio stop lizalicu, da izigrava šerifa.
Nažalost, za Srbiju ti neznam, ali nadam se, da če biti blagi.
Da dobiješ rad ili novčanu kaznu, ajde. Ali, skidat nekoga radi frule, sramota!
Za mokrenje kod psihologa nitko ne stoji pored vas, jer od 2003.imaju čašice sa tempomatom, pa vidi temperaturu mokrače. E, sad ljudi ko ljudi i to su provalili. U epruvetu stavi mokraču od nekonzumenta i među noge. Je bizarno, al djeluje!
@Yo GrouJ -na sudu što manje filozofije. Ja sam sa pljugom pao u vojsci. Onda je zakon bio isti kao i u Srbiji. U pitanju je bilo nas četvero i pola pljuge. Mene su prvog uveli, pa sam se morao na sebe, pozvat. Ja sam rekao, da sa tim nemam iskustva. Za vikend kada sam bio doma, sam napravio roštilj. Nekom je ostalo, pa sam ponjeo u vojsku.
Ti moraš nešto pametno, jer ipak si imao još u gačama. Nešto slično mojem, da je ostalo na nekom tulumu, pa si spremio. Samo pusti, da te ispituje. Nemoj o ljeku i sl.jer češ samo zeznut. Drži se jedne, jednostavne priče i nadam se, da če biti sve ok. Mlad si, idi na :da neželiš, da ti to cijeli život, obilježi i sl. Uglavnom, kukaj:)
Kod sudaca ti priznavanje istine puno znači. Iči govorit, da je ostatak za nekoga i sl.samo ti se može zainatit!
Sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ribadow and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
a sve je nažalost moguće, jer su to obične seljačine...mene nisu skidali, nego je napipo 5g...kojih sam istina bog baš tad loše zbuksao tj. nisam ni očekivao pa sam samo tek toliko ubacio u gaće...al je zatim frenda koji je bio sa mnom posjeo u auto, morao se skinut a ova budala lampicom svijetli i traži :lol: kao što kaže ekipa, bit će to ok...nije ni neka količina u pitanju, za tebe je, ne prodaješ i prvi put ti je...samo chill :D
kad najmanje očekuješ...dogodi se:murija:...iz mog iskustva, ako pušiš bilo gdje vani...najgore je kad pomisliš..."e tu je sigurno"...opustiš i odjednom bam :murija:...zato uvijek, gdje god pušili ili nosili vutru treba biti prisutna i doza opreza :djede:
 
Poslednja izmena: