Pao s 4 biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Gle Cvećar meni murija nema šta ući ni u dvorište, a kamoli u kuću, i kad nemam ništa da skrivam nema ulaska za njih. Za mene je osoba koja ih pusti budala, bez uvrede ali tako je. To je moj privatan posjed i ja odlučujem koga ću da pustim a koga neću. Eto u prvom mjesecu su bili dvojica na kapiji da pitaju koliko je ljudi prijavljeno na adresi, ja im reko koliko nas je i imena i prezimena, a oni vele na to da jel mogu ući da popune formulare jer je zima i nezgodn vani. Moj odgovor je bio NEMOŽETE, auto vam je upaljen pa možete u autu to ispuniti. Ljepo su se zahvalili i otišli. Šta da puštam ta njuškala u dvorište, bože sačuvaj, pa nisam pao s kruške.
 
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-Tako je... ja ću ponovo napisati slažem se!!! :)
-Čudan mi je malo trip, znaš, nov sam a svestan sam i činjenice koliko nas ima na sajtu a i još BITNIJE činjenice a to je da se ovde teško stiče drugarstvo-prijateljstvo pa se lagano privikavam a to kako smo došli do one konzervativne teme ''nemam pojma''... xaxaxaa :puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Bulletin

Aktivan Član
21.05.2013
118
383
63
Wonderland
Slažem se u potpunosti sa No Jokeom, njihova priča je da uvijek nekako "ljubazno" probaju unutra i onda po "osnovanoj sumnji" naprave rusvaj. Smrzavaj se vani, i bok. Vidite ja sam imao situaciju dok sam još studirao u jednom manjem gradu u HR, imali smo brucošijadu tu večer, ekipa se skupila, nismo ni bili čak ni toliko glasni ali se u stanu pljugalo na veliko, kad - zvono. Policija. Ja na vrata, 2 pajkana traže osobnu, reko samo malo, da ću zatvorit vrata i otić u sobu po dokumente kad me tip podlakticom gurnuo pod vrat, ušli obojica u stan i stali kada su vidjeli da je u stanu tona ljudi koja ih je vidjela. Pa ne možeš mi u stan a da nisi pozvan!
Poanta priče je da je zakon jedan, ali ga oni stalno krše, kako i svi znate i ponekad se teško u situaciji u trenu snaći. Gle, da smo završili u stanici to su dva murjaka protiv dva studenta. Mali grad, svi se poznaju, možeš se je*at kad svako jutro svi glavonje piju kavu, zajebavaju se i glume bogove. Balkan style.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zgzg1312

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Moj prijedlog za mozak na pasu je sljedeći;
Kad dobiješ poziv od državnog odvjetništava kao osumnjičenik,gdje će ti biti navedeno da moraš imati odvjetnika... napiši molbu da ti se dodijeli odvjetnik po službenoj dužnosti jer kako i sam navodiš... nemaš ti te love za te skupe odvjetničke fore i forice.

I još jednom,sretno ;)

NE sviđa mi se, NE slažem se, NEprikladno
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Imam ja priču iz prve ruke o jednom biseru koji je ispred zgrade pao sa tri zamotana jointa, taman ulazeći u svoj auto sa putnim torbama, jer je išao na more i zamotao si je tri pljuge da ne mora motat po putu. Dakle slučaj čist ko suza, prvi pad, zaposlen, finjak sve, ali ne, frajer si morao uzeti svojeg odvjetnika i na kraju kad je došao na sud (s time da se ovdje radi o starijem slučaju dok je još bio stari zakon) sutkinja ga odere sa 8000 kuna kazne za 3 jebena zamotana jointa (do tada što sam čuo rekord je bio 2000 kuna) i da stvar bude još gora odvjetnik ga odere za još 12000 kuna; dvadeset tisućica za tri pljuge, pa ti uzimaj odvjetnika, prvo će te sutkinja oderat jer vidi da imaš para, a zatim i taj odvjetnik jer vidi da si ustrašeni debil...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Obrazloži zašto NE.
Pogotovo ako imaš priču iz prve ruke ... daj nam da ju čujemo. Da čujemo kako je to platiti odvjetniku par milja eura da ti spasi kožu radi par grama trave ;)
Rekao sam sam sebi kako necu vise ici na ovu stranicu ali niti meni nije jasno zasto je kolegi eastu sve NE.Jer brate odvjetnik kada ugrize ne pusta dok ti potpuno ne iscrpi financije,Jos kada provali da si levat koji ne kuzi (ne zakon) njihove sudske fore i da bi dao sve kako nebi zavrsio u zatvoru(navodno) onda ce ti doslovno oderati kozu.o_O
 
28.03.2012
4
0
1
34
@mozak na pasu

Evo ovako jucer su me uhvatili inspektori ispred kuce i odveli u postaju. Imali su dojavu da sadim marihuanu (sve su znali, a samo jedna osoba je znala sve te informacije osim mene). Uglavnom nasli su mi u kuci aparaturu i jednu malu biljcicu oko 7 cm (klon), i vani 4 biljke visine 50 cm.
To su sve pokupili i vratili me ponovo u postaju. Kad sam ih pitao kako su dosli do mene rekli su da imaju dojavu da dilam. Iskreno niti sam ikad dilao niti mi je to bila zadnja misao koju bi mogao smisliti i nisam nikome prodao ikad nista, a sto je najgore nisam ni ja zapalio pitaj boga koliko dugo jer nemam niti 20 kn u novcaniku. Uglavnom nakon ispitivanja policija je rekla da ce napisati da je bilo za osobnu upotrebu. Travu sam zasadio iskljucivo za svoje potrebe. Naime bio sam na ljecenju od alkoholizma, i tu su mi propisali terapiju, sanvali za spavanje, misari za smirenje i antidepresive. To sam pio jedno vrijeme ali bi me toliko zatuklo da sam bio kao mrtvac. Otisao kod dilera kupio 50 grama trave, i kad sam zapalio skuzio sam da mi tablete uopce vise nisu potrebne, jer sam spavao super, zivci nikad bolje, a depre ni traga.
Sad me zanima kakvu kaznu mogu ocekivati. Priznao sam djelo u potpunosti (za osobnu uporabu) sve dragovoljno predao.
Imam zenu i kcer od 1,5 godinu, te placam-o alimentaciju za njezino dijete iz bivse veze. Oboje smo nezaposleni. Naime imam uvjetnu kaznu radi nasilja u obitelji na godinu dana. Inspektor je rekao da to nema veze jer ne spada u isti kazneni zakon.
Znaci nikad nisam evidentiran kao konzument droga. Kakvu kaznu mogu ocekivati?


Na osnovu onoga sto si ovde napisao moja slobodna procena je da sta god rekao nemozes dobiti zatvorsku kaznu jer ti nisu nasli biljke u fazi cvetanja a kolicinu zabranjene supstance koju sudski vestaci nadju na tim biljkama kako kazes od 50cm je veoma niska i nedovoljna.Ja ti savetujem da nadjes dobrog advokata(odvjetnika)i sve ce to proci sa uslovom.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
lik uzeo odvjetnika za bespla, pa svira klavir umjesto frule (daj Bože da nije)


Ja i ti smo se već sreli u ovakvoj temi..
Moje info idu samo iz prve ruke, priča nije za javnost, al evo skraćenice..Prije 10-tak god (ovdje bih napomenio da zakon nije bio kao danas..)
Nakon upada rije, uzimam istog tog besplatnog (lažljivog) odvjetnika (sljepo vjerujući, šta ću plaćat kad je za djabe), plaćam njegov izlazak 2 milje kuna keša(??), tortura u riji (nisam dobio batine,al sam se naslušo takih priča da bih mogo vikendicu na moru sazidat), boravak u čeliji, ujutro kod suca,( taj bespla odvjetnik od svega što mi je reko je kad izađemo pred suca - zaplači (???wtf????)), poslje drito iza rešetaka, nakon cca 20-ak dana dinstanja (nas 11 u čeliji,10 kreveta.. i ostalo, svi koji su bili unutri, znaju šta i kako..) mjenjam odvjetnika i evo mene moji dobri ljudi na slobodi, osmjeh veći nego sa frulom u labrti..i na kraju odvjetnik mi sredi godinu uvjetno, zaboravih napomenit da nije bilo samo par g dima u igri. E pa evo zašto NE, dakle ja bi rađe da me odere odvjetnik nego sistem da mi uzme par godina života.


mlad si, naučit češ
Joj,hvala ti kolega east!Vec se sada nakon tvoje price osjecam stariji i iskusniji.Hvala hvala....moj naklon.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
east
Ne razumijem kako si morao platiti advokata po službenoj dužnosti :)
Drugo,ako je beznačajno kazneno djelo kao u mozga na pašu ... kakvo zatvaranje u ćelije i te sheme :D
Nije ovo 'isti film' :D
Pa nije čovjek zavaljao 10 kila trave da mora uzeti Čedu Prodanovića da ga brani,hebemu miša u šašu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
17.06.2015
142
137
43
@mozak na pasu



nemozes dobiti zatvorsku kaznu jer ti nisu nasli biljke u fazi cvetanja a kolicinu zabranjene supstance koju sudski vestaci nadju na tim biljkama kako kazes od 50cm je veoma niska i nedovoljna.
liku ne piši gluposti i ako ne znaš materiju ostavi se komentarisanja, jer ovo što si ti napisao je teška besmislica, totalna dezinformacija, neko još treba da povjeruje u ovo pa da najebe. Boli njih racku da li je biljka visoka 5 cm ili 5 metara ili je u fazi "cvijetanja " može ona biti i u fazi pušenja ti se na sudu tretiraš isto. Sad vidim član si od 2012 i prvi post baš na ovoj temi?
.
 
17.06.2015
142
137
43
pokaži mi državu u svijetu koja radi provjeru jačine thc u zapljenjenim biljkama?
hoćeš da znaš koliko ih ima ? 0. NULA. gdje ti živiš u diznilendu možda pa tamo vrijede druga pravila .
i onda se pojaviš ti sa svojim "savjetom" u smislu kao sve opušteno

"nemože vam niko ništa jači smo od sudbine mogu samo da nas mrze dok nam vutru ne provjere. ne mozes dobiti zatvorsku kaznu jer ti nisu nasli vutru u fazi cvetanja sa dovoojno thc eeeeaaaaaaaaaa aman ":banana_rasta::banana123::banana123:

da li je tebi jasno šta znači član zakona o gudri.

Zloupotreba opojnih droga ili nedozvoljena upotreba opojnih droga je uzgoj biljke iz koje se može dobiti opojna droga, posjedovanje sredstva za proizvodnju opojne droge te proizvodnja, promet i posjedovanje opojne droge, psihotropne supstance, biljke ili dijela biljke iz koje se može dobiti opojna droga.
Zabranjen je uzgoj biljke iz koje se može dobiti opojna droga te proizvodnja, promet i posjedovanje opojne droge, psihotropne supstance i biljke iz koje se može dobiti opojna:clap::

I još napišeš da si to prošao:eek: gdje? u diznilendu?
Izgleda da si ti jedan on onih likova koji misle da su neke face zato što su upoznale pravosudni sustav. pa imam jedno iznenađenje za takve
niste nikakve face, face hodaju ulicom slobodni i niko nezna šta rade.
 
Poslednja izmena:

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
east
Ne razumijem kako si morao platiti advokata po službenoj dužnosti :)
Drugo,ako je beznačajno kazneno djelo kao u mozga na pašu ... kakvo zatvaranje u ćelije i te sheme :D
Nije ovo 'isti film' :D
Pa nije čovjek zavaljao 10 kila trave da mora uzeti Čedu Prodanovića da ga brani,hebemu miša u šašu.

Ne razumiješ zato što neznaš kako stvari u državi (RH) funkcioniraju (kako se promjeni stranka/vlast, tako se mjenja i zakon, ti isti zakoni nisu pisani za sirotinju/socijalu, već kako bi krupnijim ribama pogodovali, a odvjetnici/pravnici su plaćeni da razumiju taj zakon/članke i stavke rednih brojeva milion).
Drugo beznačajno kazneno djelo NE POSTOJI, već prekršajno ili kazneno djelo (ako ne razumiješ probaj jedno od ta dva djela počinit, uzet odvjetnika po dužnosti i na sudu se pravdat da je to beznačajno djelo - moj savjet ti je bolje nemoj)
U njegov slučaj neću ulazit jer je on ovdje iznio činjenice samo one koje njemu odgovaraju, medalja/priča ima dvije strane, a rijetki od nas vide i treću stranu.
Ja nisam ni spominjao da bi se odmah trebalo uzimat najskupljeg odvjetnika, već me smeta to što ti i slični tebi savjetuju odvjetnika (lažljivog) po službenoj dužnosti, a TO NETREBA NIKAKO ČINITI, osim ako nemaš drugog izbora.
Dim s tobom
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Na mobu sam pa slučajno stisnuo ne slažem se umjesto slažem se.potpuno si u pravu,čovjek opalio 20 dana istrage i misli da svi drugi ovdje nemaju život,iskustvo,prošlost.ma neću više uopće ovo komentirati.svaka čast power.slobodno izbrišu ovo moje ne slazem se i stavi obrnuto.poz:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed