Pao sam u sloveniji ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Kao i mnogo puta do sad Slovenija je uznapredovala u odnosu na ostatak ex-yu.Nisi pazio,naplatili ti i vozi.Drzava uzela pare,pandur zaradjuje platu.Milina.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Pa realnije za ocekivati je da se dekriminalizira nego potpuno legalizira.
Da se mene pita bio bi presretan kad bi se u Hrvatskoj placala kazna ako te uhvate sa neznam pljugom dvije nego da me tretiraju ko silovatelja i odmah na robiju samnom.
Ili ako te uhvate ako growas do negdje 3 biljke max pa da isto tako platis kaznu i dovidjorno... Nekako mi se cini da je dekriminalizacija jaaako daleko od realnosti dok o legalizacji niti nepomisljam. Sad but true.
 
28.01.2009
45
6
0
41
ljudi!!!!!!!!!!!!!!!! Dve godine uslovne kazne za o,5g.....dobio moj najbolji ortak!!! Navatali ga na terazijama u prolazu,civili,tri pandura......dve godine uslov+troskovi advokata+troskovi suda+bruka u selu:))
pa vi pljujte slovence,al ja bi voleo da je ovde tako......ko hoce nek veruje...ko nece...neka....
 
10.02.2009
3
0
0
57
Iz pouzdanog izvora (znam decka ) za dokazanu prodaju 0,75 gr vutre dobio je godinu dana mardelja, plus advokat, plus kazna, pa ti muljaj nesto u Srbiji.
 
23.02.2009
29
0
0
49
bok!!!
gle nov sam sto se vjerovatno vidi iz prilozenog uleta sa neba pa u rebra ...ali.....jbg...
vid da si on i eto me...
gle imam par pitanja pa ako mi ces rec dal mogu tako il na neku drugu foru!?
 
23.02.2009
29
0
0
49
......aloooo booookiiic.....
jel moze tko malo pomoc da razmijenimo par rijeci nov sam pa nikako da upadnem nekom a neznam kako drukcijemolim....hvalaaa
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa provaj ako možeš,možeš li?
Nađi samo prikladniju temu na forumu,tu si svakako dobrodoša!Pitaj...
-A da nisi pandur-?:icon_lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
za upoznavanje ti najbolji shout...na chatu se svi lako upoznaju:D a i imat ćeš društva, to sigurno:p ili na teme tipa brutal offtopic i slično...ovako, malo teže jer je ipak tema konkretna s naslovom:) za početak ne bi bilo loše ni da se predstaviš na "tko ste i kako ste nas našli" ako već želiš upoznati prije ekipu:) good luck & welcome:)