pao sam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.08.2007
6
0
0
43
dakle pao sam nedavno.
sa jointom u ruci.
iam 17 godina...

s nicim me drugim nisu nasli (ni rizle, ni ganju)...
sad me samo zanima kako ce izgledat to na sudu, i s cim mogu maksimalno proc...
i oce li bit testova?
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
brate mos se opustit bar koliko znam od mojih koji su pali...samo reci da je bilo za osobnu upotrebu...reci da se nece ponovit...i uz malo srece izvuci ces se bez icega...kontam da nece bit nikakvih testova ni nicega...bar je tako u hr...ajde sretno
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja sam prosao kroz mnogo gora sranja i veruj mi ne moras da brines...kazi da je za licnu potrebu i da se kajes jer si hto to da radis,mozda ce ti dati koji vikend-testove i nista drugo...peace & respect
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Baš kao što su ti rekli...jedan joint nije neka panika pogotovo ako ti je prvi put i ako si maloljetnik. Kažeš da je bilo za tvoje potrebe i reci da si tako i kupio već smotan joint. Kad pitaju gdje i od koga smisli nešto pametno i mislim da ne bi trebalo biti neke velike frke. I samo oprezno da se ne ponovi jer ako se ponovi onda je druga priča.
 
28.08.2007
6
0
0
43
nebu vise nema teoretske.
ono imo sam srece da nisam imo apsolutno nista kod sebe... osim toga naravno :p

kaje s dosjeom i tim forama?
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Da li su te priveli? Uzeli ti otiske i slikali te? Neću se pravit previše pametan jer hvala Bogu nisam to iskusio na vlastitoj koži ali mislim da ti za to ne ide dosje.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Postoji dosje i zapisnik. Oboje dođe na isto, iako kao zakonski nije, al kad murija želi znat kako tko diše, isto dođe dal ti piše da si ovo i ovo radi u dosjeu il zapisniku kad nakraju sazna šta želi. U dosje naravno da će ti ić...kažu kako se to briše za 2-4 god al zajebi, ne vidim razlog zašto bi država kontrole činila usluge u svrhu slobode čovjeka kad ga želi imati u šaci i pod budnik okom.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Aaargh... Mrzim ovaj touchpad.... :angrypotsmoka:

Dakle, već sam ovaj post pisao pa je zbog touchpada pobrisan... Geeez.
Naime, ja i frend smo duvali u parkiću i poduvali smo džinovsku pljugu neke domaće sensi vutre. Bili smo fakat, al' ono fakat stoned.
Nakon kaj smo to ubili, krećemo zajedno prema zgradi i ono doletava nam auto, otvaraju se vrata, znače u facu i to. :signs054:
Pitanje dečki imate li kaj kod sebe?! :eek:hno:
(Scena ko iz filma majkemi)
Frend vadi panj i daje drotu. :icon_arrow:
Brijem da nas je druko tip koji je u isto vrijeme pušio u parkiću na drugoj klupici...
Kod mene nisu niš našli i ja sam se izvuk'o. Kasnije zovem buraza, veli da je to 2.5 g i da su mu napisali kao neke dvije prijave.
Na kraju, on je odradio samo 2 (ili 3 nisam ziher) mjeseca pišanja i to je to. Nikakav zatvor, nikakve kazne niti nešto strašno. Osobna upotreba i tak je i završilo.

Nikad ne pušite na javnim mjestima pogotovo ne u parku gdje ima ljudi.:dog_walk2:
Uvijek pušite kod kuće, negdje u šumi ili u dobro isprobanoj buxi zaštićenoj od pogleda!
Ne preporučam duvanje u tramvaju ili nekom drugoj vrsti javnog prijevoza.
Budite pametni.

Peace, Boz:sun2:

pi es : A.C.A.B.:violent018:
 
28.08.2007
6
0
0
43
dobro ja definitvno ne izgledam ko neko koga bi htijela pratiti/tj. znati nes...
uvatile mi s jointom u ruci a ne kako dilam. ili nesto slicno.

pretpostavljam prema tome da necu dobit dosje.
ma bice ok, cuo sam i ljude koji su puno gore prosli: frend pao sa 10 grama pa nis.
 
14.06.2007
23
0
0
49
neznam dali ce ti otvarat dosje posto si mlad ,al ce te murija svaki put kod provjere pretresat ko da si najveci le3rdi sretno
bushwick je napisao(la):
nebu vise nema teoretske.
ono imo sam srece da nisam imo apsolutno nista kod sebe... osim toga naravno :p

kaje s dosjeom i tim forama?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nema nista od panike...kazem vam lepo da nece nista da vam se desi ako ste maloletni...nema potrebe ovaj thread da sirimo vise...admini...peace & respect
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Da razjasnimo jednu stvar:


Problema neće biti u smislu da ćeš najvjerojatnije možda čak i proć bez novčane kazne ako imaš sreće, da neće bit kontroli, prevelikih ispitivanja i pregleda.

Problema će bit u smislu da naravno da ćeš dobit dosje, još najbolje da ne, čovječe božiji pao si sa drogom i to šta je pljuga muriji ništa ne znači. Također svaki put kad budeš išao preko granice bit će strože kontrole, ponekad će te i stavit na stranu da ti pregledaju auto (kad budeš bio punoljetan i vozio). Gledat će te naravno drugačije jer će im fino u kompjuteru pisat da si pao i imat će opravdanu sumnju da tada nešto kod sebe možda i imaš ili da po to ideš. Osim toga, kad budete pandur na ulici pregledavao ili u ekipi, i ako baš želi više saznat od same osobne, pita te dal si ikad kažnjavan i nazove u postaju da provjeri za svakoga, a tako i za tebe, čime će odmah bit obavješten da jesi i to za šta, i eto odmah pitanja, podjebavanja i pregledavanja malo strožih nego za ostale.


Ovo su stvari koje neprekidno imam priliku doživljavat, jer jedan prijatelj mi je pao dok je bio maloljetan i sad gledam šta mu se već 3 god dešava. Također, gledam to i kod drugih koji su padali, al za ovog baš mogu dat ruku u vatru jer s njime izlazim najčešće.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ma mislim da ti nece ni uci u dosije nisi pao sa pola kile,1 pao si s jednim jointom...
ako vec imas dosije nece bit frke ak nije mal deblji..ehehhe...progledat ce ti kroz prste i opet si miran...sretno
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma daj ne brini...pa nisi ni prvi ni zadnji koji je pao...bit ce sve ok...imam tvoje godine i moj frendovi (vrsnjaci) su pali i sa 50 g i sa vise cak pa opet je sve bilo ok...al njih su i ovi usrani iz interventne i prebili i takve gluposti...a nekom drugom su prisluskivali mobitel i takve gluposti...ma uglavnom...nista od toga ako padnes sa jednim jointom...chill out
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Ja podoh sa 3.3g prije jedno 3-4 godine i bilo je totalno sr*nje...


Novcana kazna -> 200 kn...
Testovi -> teoretski 3 mjeseca, ja "polazio" 6 mjeseci... xD

...Mogu samo biti sretan da mi nisu dosje otvorili jer sam unatoc produzenom boravku kod socijalne radnice uspjesno :D zavrsio testiranja...



...A ako ti se posreci, mozes proci bez ICEGA...

Ne znam kakva je situacija danas, ali eto, uvijek postoji nada... ;)
 
19.09.2007
26
0
0
32
Mog su frenda ulovili dok je pripremao, tak neki *****

kad su dosli pajkani bacio je na pod i sad je evidentiran i ide na sud al ce se izvuc jer nije bilo ocevidaca...
isto maloljetnik

on doduse ne zeli priznat ali ak su te uhvatili sam reci da si probao jer ti je neki lik kakti dao, za osobnu upotrebu, ak znaju da si diler (sta pretpostavljam nisi) onda nebi trebalo bit velikih sranja...

aj drž se, prolazi se kroz takve gluposti, to se desi, samo se cuvaj vise drugi put i pazi kam pusis.... i bar neko vrijeme nemoj gluposti radit jer ce te sam u jos vecu frku bacit
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Cekaj, da li je u srbiji jos uvek vazeci taj zakon da konzumacija, sama po sebi nije kaznjiva? Secam se jedne knjizice koju smo dobijali na gradjanskom, i tamo je jasno bilo napisano da u nasim zakonima nije kaznjivo konzumirati drogu (mada ako upalis dz, povuces pa das ortaku, to je vec krivicno delo).
Bushwick, nadam se da je sve dobro proslo....