Pao

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2019
1
0
1
26
Pozdrav maso :D
Pre neki dan su mi nasli oko pola 'tice (2-2.5-3g, izmrvljeno ), verovatno blize dvojci nego trojci... Odmah sam rekao da je za licnu upotrebu, i da mi je prodao neki lik blizu fakulteta (ovo drugo je laz), nasli su mi dok sam isao na nosleep festival i rekao sam da sam planirao to da "koristim" na festivalu... Na pitanje koliko sam imao odgovorio sam da ne znam ali da sam platio 1000 din i da mi je lik dao tako... U izjavi nigde ne pise koliko sam imao, pise jedna pvc kesica. Prvi mi je prekrsaj. Kakva su vasa iskustva sa ovim, please sto detaljnije pisite ako vas ne mrzi, svaka informacija je dragocena... Kada i kako stize poziv za sud, sta ako mi ne uruce jer trenutno ne zivi niko na toj adresi nego smo u drugom gradu, koliko ste dobijali kazne i kako ste se "vadili", da li ste uspeli da smanjite kazne na licu mesta , da li poveruju da je za licnu upotrebu, da li mogu npr da nazovem telefonom sud ili postu da vidim ima li sta za mene, ili mozda licno da proverim povremeno ,... ... ...
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
. Nemožeš otvorit temu, radi jednog pitanja!
Ja bi ti pomogao, ali sam iz Hr.
Postavi pitanje u ovoj temi, šta sam stavio, objasni kao ovdje i dobit ćeš odgovor!
Sretno, drž se...
Evo i ovdje, skična tema!