Par linkova za laku noc :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2005
41
3
0
jebote .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... :bravo:
jos sam ja sad ustao . Ma 'de to ... kako sam se iseko za onaj lavirint ... :rafaelo:
daj mi sad jedan da se smirimm ... :banana_rasta:
 
03.10.2005
41
3
0
pa ne mozes ni da kontas ako nisi otvorio linkove ...
a ako jesi i ne kontas , onda, ili imash slabe reflexe, ili nesto nije u redu sa tvojim mozgom ... :wink:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
auuuuu onaj labirint treba kad si napusen... i ovako mi se tresu ruke pa sam jedva... a kako bi se usrala da sam ono vidila napusena.. heheheehhe
 
23.01.2005
47
1
0
46
jebemti èovjeèe ej...usro sam se ko patak na onom drugom linku mislio sam da èe mi onaj lik iskoèit iz monitora a zvuènike sam još bio pojaèao prije toga da bolje èujem rijeèi hahaha...
 
03.10.2005
41
3
0
E juche sam pustio burazeru i drugaru oba ... AAAAA !!! To se trebalo snimiti ... Jurili me po kuci ! Ma 'de . Josh se udubili u onaj lavirint, pa ima drxti ruka i onda ona sotona shto vrishti ! AAAAAAAAAAAAAA!!!! a tek na jingle bell ... drugar odmax iskljuchio internet i komp. :mrgreen: :twisted: istripovao da ce onaj leek da mu preko monitora udje u sobu ... ma catastropha ... vrishtanje ... ali najjache shto sam i se i ja uplashio po 2. put ! Mozda zato shto smo bili malo (vishe) high :afro: ! :banana_rasta: Da ste ih samo wideli ... :) :bravo_biggreen: