Par pitanja, i da se predstavim..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2009
13
0
0
33
Pozdrav svima, nedavno sam poceo sa pusenjem marihuane.. imao sam duzi period zelju da to probam, ali nisam smeo da se usudim.. jer uglavnom , ustvari ovako.

Ja sam mislio da je zapravo vutra ( marihuana, skank, hashsih sta vec ) I da se ona duva, a da je marihuana nesto tipa kokain heroin itd.. i zato sam imao strah :D dok mi to drug nije sve lepo objasnio, pa sam ja jos posle malo guglao..

Par puta sam pusio, poslednji put me je uhvatilo kako treba :) dok pre nisam nista osecao.. ili do robe, ili nisam znao da pusim.

A sto se tice pitanja.. Imam veliku zelju da zasadim marihuanu, imam mesto, samo me interesuej kako to ide..

Od cega da se zasadi? Od semena koje dobijemo od dilera kada kupimo marihuanu? Ili?
Koliko treba da poraste, koliko puta treba da se zaliva na dan, kad treba da se ubere, kako se pravi posle od te biljke marihana koju pusimo itd..

I sto se tice motanja jointa, jel se za rizlu koristi neki specijalan papir? Jer sam probao , od kartona napravio filter, uzeo caj od nane i u papir, pokusao da napravim joint da vidim uspeval mi, ali nema sanse.. :( ili nisam dobro isekao papir, bio je prevelik ili je do neceg drugog..
Hvala svima : ) Nadam se da ce neko da mi odgovori..:D na ova moja pocetnicka pitanja, ako je vec neko pitao slicna pitanja.. onda mi dajte samo link do tih pitanja.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Dobro nam došao:)
Imaš search tamo gore desno. On zna sve pitaj ga;)
Ak nešto ne zna( i on vari kad tad pa kulira) on, mi ćemo ti reći.
Ti samo reci koliko imaš godina;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pozdrav svima, nedavno sam poceo sa pusenjem marihuane.. imao sam duzi period zelju da to probam, ali nisam smeo da se usudim.. jer uglavnom , ustvari ovako.

Ja sam mislio da je zapravo vutra ( marihuana, skank, hashsih sta vec ) I da se ona duva, a da je marihuana nesto tipa kokain heroin itd.. i zato sam imao strah :D dok mi to drug nije sve lepo objasnio, pa sam ja jos posle malo guglao..

Par puta sam pusio, poslednji put me je uhvatilo kako treba :) dok pre nisam nista osecao.. ili do robe, ili nisam znao da pusim.

A sto se tice pitanja.. Imam veliku zelju da zasadim marihuanu, imam mesto, samo me interesuej kako to ide..

Od cega da se zasadi? Od semena koje dobijemo od dilera kada kupimo marihuanu? Ili?
Koliko treba da poraste, koliko puta treba da se zaliva na dan, kad treba da se ubere, kako se pravi posle od te biljke marihana koju pusimo itd..

I sto se tice motanja jointa, jel se za rizlu koristi neki specijalan papir? Jer sam probao , od kartona napravio filter, uzeo caj od nane i u papir, pokusao da napravim joint da vidim uspeval mi, ali nema sanse.. :( ili nisam dobro isekao papir, bio je prevelik ili je do neceg drugog..
Hvala svima : ) Nadam se da ce neko da mi odgovori..:D na ova moja pocetnicka pitanja, ako je vec neko pitao slicna pitanja.. onda mi dajte samo link do tih pitanja.
Jel ti nas zajebaješ ili si tek krenija u srednju školu?:icon_lol:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ma što si tako direktan!
Moglo je bit zanimljivo prije njegovog nestanka....ajmo se kladit...ja kažem ima 14.
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pozdrav i tebi.

par pitanja? pa ima ih bar 30 :)

previse je to pitanja..

sve sta zelis znat o sadnji, sjemenkama, branju, susenju, motanju, hasisu, skanku, rizlama, filterima, zabama, gljivama, daturi, i ko kolko cura jebe najlakse ces saznati ako odes na google i trazis.

evo ti primjer: upisao sam na google
vutra kako smotati joint
i nađe mi ovo
https://forums.vutra.org/obrazovanje/416-kako-smotati-dobar-joint.html

vutra uzgajanje
i nađe mi ovo
https://forums.vutra.org/uzgajanje/

ako nije jasno nece ni bit..

da he-man sam je priznao
 
22.10.2009
12
0
0
45
B3l1 je napisao(la):
Pozdrav svima, nedavno sam poceo sa pusenjem marihuane.. imao sam duzi period zelju da to probam, ali nisam smeo da se usudim.. jer uglavnom , ustvari ovako.

Ja sam mislio da je zapravo vutra ( marihuana, skank, hashsih sta vec ) I da se ona duva, a da je marihuana nesto tipa kokain heroin itd.. i zato sam imao strah :D dok mi to drug nije sve lepo objasnio, pa sam ja jos posle malo guglao..

Par puta sam pusio, poslednji put me je uhvatilo kako treba :) dok pre nisam nista osecao.. ili do robe, ili nisam znao da pusim.

A sto se tice pitanja.. Imam veliku zelju da zasadim marihuanu, imam mesto, samo me interesuej kako to ide..

Od cega da se zasadi? Od semena koje dobijemo od dilera kada kupimo marihuanu? Ili?
Koliko treba da poraste, koliko puta treba da se zaliva na dan, kad treba da se ubere, kako se pravi posle od te biljke marihana koju pusimo itd..

I sto se tice motanja jointa, jel se za rizlu koristi neki specijalan papir? Jer sam probao , od kartona napravio filter, uzeo caj od nane i u papir, pokusao da napravim joint da vidim uspeval mi, ali nema sanse.. :( ili nisam dobro isekao papir, bio je prevelik ili je do neceg drugog..
Hvala svima : ) Nadam se da ce neko da mi odgovori..:D na ova moja pocetnicka pitanja, ako je vec neko pitao slicna pitanja.. onda mi dajte samo link do tih pitanja.



:) :) :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Idući put uzmi 5 metara onog kladioničarskog papira sa rupicama i od hamera napravi flok i zamotaj kilu čaja od marelice unutra....

Kažu da jednako djeluje