Par pitanja o majci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2008
9
0
1
44
Totalni sam pocetnik, mislim da sam toriju savladao solidno a u praksi cemo tek da vidimo.

jedno pitanje samo da potvrdim ono sto sam procitao, dakle, majka i klonovi mogu da se drze u istom boksu, jel tako ? I da li je bolje drzati majku i klonove pod 24/0 ili 18/6?

I da.. znaci u principu ti treba dva boksa, jedan za majku i klonove za konstantnu vegetaciju i jedan za cvetanje ? :eek:hno:
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
dexterNS je napisao(la):
Totalni sam pocetnik, mislim da sam toriju savladao solidno a u praksi cemo tek da vidimo.

jedno pitanje samo da potvrdim ono sto sam procitao, dakle, majka i klonovi mogu da se drze u istom boksu, jel tako ? I da li je bolje drzati majku i klonove pod 24/0 ili 18/6?

I da.. znaci u principu ti treba dva boksa, jedan za majku i klonove za konstantnu vegetaciju i jedan za cvetanje ? :eek:hno:

Ma ne nisi skapirao

Treba ti minimu tri bokas jedan za majku drugi za klonove a treci za cvetanje i iosh jedan za susinje,al taj ne racunam
 

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
Teglica_Unka je napisao(la):
Ma ne nisi skapirao

Treba ti minimu tri bokas jedan za majku drugi za klonove a treci za cvetanje i iosh jedan za susinje,al taj ne racunam

A sta te sprijecava da majku i klonove drzis u istom boxu?
Samo treba napravit dovoljno male majke.
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
ma daj pa dosta ti je jedan box za sve to...ja imam dvije biljke u jednom pc grow box-u i sve mi ide kak treba...cak i bolje!!!
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Teglica_Unka je napisao(la):
Ma ne nisi skapirao

Treba ti minimu tri bokas jedan za majku drugi za klonove a treci za cvetanje i iosh jedan za susinje,al taj ne racunam
Dali se salis ? U sustini si upravu ato sto se mi dovijamo uspomoc stapa i kanapa to je vec druga prica