Par Pitanja Od Momka Koji Nikada Nije Duvao

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
ako je i policajac,nek i on zapali :)

zgodna pitanja, bas sam se lepo nasmejala, mada neverovatno da ih neko postavlja sa 18,mada ko zna ...

ps. imala sam i ja nekad gomilu pitanja ,al tada nije bilo neta :)
 

cbk

22.09.2009
15
0
0
37
Gledaj to ovako...konoplja je stara biljka i koristi se u razne svrhe hiljadama godina..jedna od sfrha je i psihoaktivno dejstvo..
ne postoji ni jedan zabelezen slucaj smrti zbog konzumiranja iste, tako da je mizerno mala verovatnoca da ce bash tebi neshto da se desi...(i ono sto si cuo po skoli i sve nije bash sve istina koliko je panika, neinformisanost i biznis(vremenom ces skontati))...
ja sam svoje hronicne glavobolje iz detinjstva tim sanirao(osim ako se popije malo vishe piva pa ujutru glava pulsira....xD)
E sad sto se tripova tice postoje razlichiti, a i na svakog razlichito deluje...ja bi ti preporucio neko kul drushtvo i neke ljude koji vole da se shale i sprdaju...tako ces se vrv pokidati od smeha(ali opet kazem zavisi od biljke do biljke...)...ako je dobra dzidza utrnucesh i rasplinucesh se na sve strane...(tipa: ne osecam ni nogice ni kljun ni krilca)..xD
Chula ce ti se pojachati verovatno (zato pribegavam slusanju muzike kad sam sam (preporuka: Jazz, Reggae, mada je sve stvar ukusa)...eventualno neki film(preporuka: Smoked Up, Pineapple Express,How High,)...)
I josh jedna stvar...osecaj je prejebano dobar kad izvuchesh svoju biljchicu...samo se pazi...u srbiji je to josh ilegalno(savet: niko ne zna osim tebe...NIKO!!!)
I josh jedan savet...nikada nemoj da prodajesh dzidzu...greota brate...ulozish ljubav a dobijesh novac???a i nema razloga veruj mi...mada mnoge povuche kinta pa eventualno najebu...a i bicesh izbacen sa foruma ako neko namirishe komercijalu...
marihuana spaja ljude ali kao i bilo shta u zivotu ... ne treba preterivati...obavi sve obaveze koje imash...onda sedi, pozovi curu,ortaka, spurnjaj...ostalo znash...DRUZENJE!!!
Pozdrav juniore, i samo polako...koliko volish marijanu toliko ce i ona tebe...
peace & love
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ajde ljudi oladite se zezanja malo, nek bude drago da se covjek uopce zanima za istine, ne da izraste u dosadnog roditelja koj ce drzat prodike svojoj djeci zbog vutre :)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Brate, gotivno je sto se jos drzis i nisi na bendzosima i pored svih sranja u zivotu...Ono, svaka ti cast, majke mi! Moj je stav samo prirodno, nista hemija...Ali opet, posto nisi nikad vario, ne znam kako ce da dleuje na tebe, to je opet i individualna stvar...Zavisi sta tebi znaci vutra i kako je shvatis... Jedino sto mogu da ti kazem je da ne koristis vutru da bi pobeogao od problema i sranja, posto se je to vrlo cesta pojava...Msm, nemoj pogresno da me shvatis, nisam rekla da ces ti to da radis, samo ti dajem savet za svaki slucaj :)
Sve najbolje! Blazze it, pa javi kako je :banana_rasta:
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ma videcemo.Hvala ti na ovome na pocetku uliva mi samopuzdanje.A sto se tice sranja,jebiga.....ja sada da se drkam na drugim ljudima samo ce mi jos vise i vise problema naneti umesto da uzivam u zivotu.DA,pokusavam da upotrebim travu kao izlaz i situacije,barem da nadjem mir u tih sat dva tri koliko ce me vec drzati...Ima dobrih ljudi,istina je! :)

Sve najbolje i tebi,javljam cim zavrsim :)

EDIT:
ChasedByDevil ako ti kazes tako onda cu tako i uraditi:]
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
I još jedna bitna stvar koja ima velik utjecaj na rad vutre ti je kako bi rekli Amerkanci, "Set and Setting".
Znači stanje svijesti i okruženje, budući da Kanabis spada pod "mood enhancer-e" veoma je bitno što ti se
vrti po glavi i kakva su ti očekivanja. Pa čak i na podsvjesnoj razini neki strahovi i slično.

Zato treba nastojati biti prirodno opušten i na lokaciji na kojoj se osjećaš potpuno sigurno i u miru.

have fun ;)
 
03.10.2011
40
0
0
33
ChasedByDevil
Samo hocu da naucim sto vise!Da znam sta treba da uradim,valjda za to i sluzi forum:]...A zahvalan sam svima tebi Chased najvise :]
 
03.10.2011
40
0
0
33
Jedno me brine to za dilera..Znaci neki lik iz moje skole moze da mi sredi kako da znam da me nece zajbeati kao 7e je ja mislim gram ili kako vec :S.Kako je najbolje da sredim cuku?Msm necu da ako padne da ispadne da sam ga ja druknuo :S
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
DA,pokusavam da upotrebim travu kao izlaz i situacije,barem da nadjem mir u tih sat dva tri koliko ce me vec drzati...
Kakvo je ovo sranje dijete? Oprosti na izrazu, ali tvrdnja ti je ponižavajuča za biljku. Kao da želiš sve frustracije prebaciti na nju. E pa ne ide baš. Kad pušiš trebaš u glavi biti dobar, onda je najbolje...
O ovom zadnjem tvojem postu ne želim raspravu, ne ja nego se ne zamaramo s tim.
 
03.10.2011
40
0
0
33
Brate nemam iskustva.Valjda sve to ide samo..Msm popusim valjda sam treba da znam kako je najbolje da se osecam i da se prilagodim uz biljku.../na neki nacin\...Nisi razumeo svrhu zasto planiram da pocnem da duvam :S ..Planiram da pocnem da duvam da bih se osecao bolje,mislim da je to bolje nego da gutam anti-depresive i lezim u krevetu po ceo dan...Ako sam na bilo koji nacin 'uvredio biljku' ja se iskreno izvinjavam:]..
 
03.10.2011
1
0
0
40
Zdravo svim clanovima... interesuje mi koliko ce mi se psiha promeniti pri prvom konzumiranju Marihuane?
Kako cu reagovati na svet oko mene...Strasno me interesuje..unapred hvala...:b_jump:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kad ne bi postojale individualne razlike jos bih ti i mogao odgovoriti, ovako, javi nam kad probas
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Kad se sjetim svog prvog gensa i usporedim s njegovim (First Time) buducim prvim gensom..mislim, kakva su ovo pitanja..pa ako si toliko procito o vutri sta nigdje nisi naso da te nece ubit i koliko je ta biljka pomogla ljudima?? Tvojih 18 god je propalo u vodu s prvim pitanjem, pa postavio si 8 miliona pitanja za vutru..di ces ti nac muda piknut se u venu..neznam, bolje da vise nista ne napisem!

Bar sam zicer da nie pandur..dete 100%

Odma se ispricavam zbog malo grubosti u postu :p
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ključam.. malo je prevršilo mjeru.. nisam opće vidio koliko ovdje ima nebuloza..

prvo narasti, pusti bradu, brkove, seksaj se, onda zapali joint.. netreba ti još sada.. ipak mislim da nemaš 18..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.