Par Pitanja Od Momka Koji Nikada Nije Duvao

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.10.2011
40
0
0
33
|Ne morate citati,nesto vise o meni|
Pozz svima!Iz Srbije Sam,nebih da stavljam svoje ime:),ako nekoga bas zanima neka me pita poslacu mu PM.A ovako...Ja sam celu noc citao po forumu,gledao,ucio,upoznavao se sa drugim problemima,mogucim i izmisljenim.Ali nigde nisam nasao ono sto me konkretno zanima..Da se vratim na pocetak sto se tice Srbije i Hrvatske -nisam bio u ratu bio sam klinac i nisam kompetetntan da sudelujem u svadji izmedju necega toga,takodje nisam ni nacista a ni rasista i molim da mi se ne prebacuje za to- e sad :)

1.Ako probam Gandzu koje su sanse da predjem na nesto vise?Heroin ili tako ness...

2.Koliko trebam da pravim razliku znaci pusim jedno vece pa ne pusim par nedelja pa jedan dzok pa par nedelja ne pusim itd?

3.Da li cu u tim pauzama [Tih par nedelja] osecati neku zavisnost?Fizicku,psihicku kako god bilo kakvu zavisnost za Marihuanom?

4.Ne zelim bas ness da kupujem od ovih dilera po kraju,ne izgledaju mi prijateljski :S video sam da je lik u Srbiji zasadio svoju gandzu,kako je to moguce?Koliko im sunca treba?Da li moram da ih zalivam?Da li treba neka odabrana zemlja?Da li se prskaju?Koliko im treba da porastu *extra bitno pitanje*: Da li mogu zimi da ih stavim pod neko staklo i zastekujem negde gde ce imati sunca ali tako da ih sneg nece unistiti,da li ce ih to uciniti srecnim?I jos jedno bitno pitanje - od cega se mota u rizle,da li od lista ili od grancice?
Znam da je previse,ali jednostavno je to jedan vrlo bitan korak u mom zivotu!Ja zelim to da probam ali samo gandzu ne zelim nista vise od toga,duboko sam siguran u sebe!Hvala svima koji mi budu odgovarali!
Pozdrav.

P.S. ako nekoga stvarno mrzi da mi odg na pitanje neka mi odg samo na jedno pa neka mi neko drugi odg na drugo itd...:) ne znam gde da nadjem ovakve stvari valjda me razumete i vi ste nekada bili u ovom stadijumu [fazi] .:vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vidi momak, pod 1. je ne, ako ti to neces, pod 2. treba sam da procenis kada ti prija, neko dune samo vikendom a neko svakodnevno, nema nekog pravila (sem kada ti eventualno doktor prepise :), pod 3. ti je isto ne a pod 4. sve mozes naci na forumu ali moras malo investirati u vreme (da pronadjes i procitas)
p.s. pod 4. odgovor na prvo pitanje ti je upravo svrha postojanja ovog foruma

i da, welcome, (i samo citaj forum i prati teme koje te zanimaju)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Što se odgovora na pitanja tiće, kolega je sve rekao :) Ja bih ti još predložio da se upoznaš sa pravilima foruma. Tamo ćeš naći i pravilo koje govori da vjerske, političke i rasprave na nacinalnoj osnovi nisu dopuštene, tako da se ne boj napada :) Ovdje nema neprijatelja, bez obzira na prošlost ;)

https://forums.vutra.org/content/220-Pravilnik-Vutra-Organizacije
 
03.10.2011
40
0
0
33
Forum je divan.Divno ste me primili i zahvalan sam vam na tome:).Sve sam nasao,ostavicu utiske posle mog prvog duvanja,bas me zanima.E da jos nesto posto nisam hteo da stavim ni pravo godiste u profu [ako se uopste i vidi] a takodje nebih da govorim koje sam god [citao sam temu da ne treba nista ostavljati po forumima] da li ja mogu da dobijem neki napad?Nesto na srce,mozak otkud znam.Inace sam pusac pusim duze od 3 godine i ne skodi mi cak mi ni prvi put nije skodilo :).
E jos nesto da li mogu moji da me provale?Msm osim mirisa [dezodorsans to resava] da li se provaljuje po zenicama,ili po rukama ili noktima,zubima nesto slicno bilo sta?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
da li se provaljuje po zenicama,ili po rukama ili noktima,zubima nesto slicno bilo sta?
Ako je trava dobra oči su obično crvene i blago stisnute i bazdiš po travi. Kapi za oči i žvakače i manje se kuži, ako ne lupetaš nepovezane gluposti:))
Dobro je za testiranje samokontrole;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Prijatelju, više si štetiš pušenjem cigareta nego što si možeš naštetiti pušenjem kanabisa. Ja osobno više uopće ne trošim duhan, ali vutre se nisam odrekao. Pušenje je štetno (zamisli, tko bi reko) i to je jedina stvar koja te treba zabrinjavati.
Ako ne želiš brinuti o tome hoće li te netko skužiti, ne pojavljuj se među ljudima nekoliko sati i uživaj sam. Relax man :banana_rasta:
A sad dosta baljezganja,jer nije ovo pitanja i odgovori forum :icon_razz: Ajmo na čitanje :read:
 
03.10.2011
40
0
0
33
Vrhunska stvarcica...
Ako sam dobro razumeo samo jos ove dve stavke i napustam vas idem do grada nesto:
1) Nemam fizicku Zikru?
2) [ovo je na osnovu onoga sto sam procitao na forumu] - Kada od dilera kupim gandzu jednostavno je stavim u saksiju sa humusom i dalje proces radim?
Eto necu vas vise gnjaviti :)

EDIT: Jedno malo smotanije pitanje XD da li se ja secam svega dok me vutra drzi?Znaci sve ono kako sam je popusio gde sam je bacio kako se se osecao sa kim sam pricao itd?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kada od dilera kupim gandzu jednostavno je stavim u saksiju sa humusom i dalje proces radim?
Izvadiš sjemenku iz trave koju si kupio(ako je uopče ima) i posadiš...onako kako piše tu po forumu. Ima unutarnje i vanjsko uzgajanje. prema tome se ravnaš i po tome čitaš ono šta te zanima.
I da, na travi se sječaš svega. Nije to pijanstvo s 2-3 promila. Možda se nečes sječati neke iluzije i misli koja ti se motala po glavi, ali ako nekog pošalješ u picku strininu sječat češ se, možda jer češ dobiti razbijenu arkadu:))
 
03.10.2011
40
0
0
33
Ti si car e..Strava si i forum je strava!Nije kao dosadni ostali forumi koji seru o modi,manekenstvu,stanju u drzavi koja je propala odavno_Ovde mozes nauciti nesto vise o zivotu,i to je za 1 veliki respect!A i ljudi su ljubazni,na forumu o kompovima kada pitam nesto prozivaju me ovde sam postavio milijardu pitanja na svako sam dobio odgovor iako vec to sve pise na forumu [valjda xD] a da ugl respect za forum,respect za tebe :]]
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
:signs046:

Experience is the mother of knowledge

probaj ,nece te ubiti :icon_lol:
 
03.10.2011
40
0
0
33
Zar je to bitno?Kod mene u kraju klinci duvaju sa 12-13 godina moram imati 18 godina da bih se naduvao,cuj...

Sensi Jana hvala ti :]
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bitno je da.. ne za klince s tvojeg kvarta nego za forum, pa molim te odgovori..

p.s. tema premještena
 
03.10.2011
40
0
0
33
Da,imam ..Pre 11 dana sam napunio 18 ....Jel to dovoljno ili da sacekam jos godina dok budem smeo da duvam?
A ako mislis da sam klinac jer pitam sve ovo?Hah pa prvo mi je duvanje,trema ce me pucati ne znam ni sam sta cu trazim savete zelim da sve detaljno saznam razumes?:]
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ne, ja samo pitam, imamo pravila koja moramo poštivati.. a tu smo da se brinemo da nas drugi "neobrazovani" ljudi, roditelji i ostalo pučanstvo nebi gledalo krivo, zato pitam, i zato je zabranjen pristup maloljetnima.. inače sve 5.. ako si odlučio pušit, zapali si, probaj, sve će bit ok.. nemoj se sad pretrgati..

uzmi par dimova, vidi kako će ti biti, ako misliš da trebaš/možeš još, onda uzmi još par.. eto, to je za početak po mom mišljenju to... nemoj cijeli joint popušit odjednom...


p.s. članovi vutra organizacije te ne nagovaraju da pušiš, samo ti govore da probaš ako baš ti to jako želiš!
 
03.10.2011
40
0
0
33
Bas mi je trebalo to :) ...Razmisljao sam da to pitam al sam ga preterao sa pitanjima xD ...Ok uzecu dva - tri dima pa mogao ili ne ugasicu ostavim za sledecu nedelju tako cu ceo dzok da razvlaacim mesec dana :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nema problema, samo pitaj, tu smo da pomognemo i savjetujemo koliko smo to u mogučnosti.. ja bih osobno preporučio to, da ispočetka kreneš lagano, pa vidiš kako ćeš funkcionirati,..

nemoraš cijeli joint razvlačiti mjesec dana :icon_lol: ali ti ćeš najbolje sam vidjeti kako tebi paše.. uživaj, nemoj se bedirat, i nemoj na početku pretjerivati.. vidjet ćeš, sve će bit ok.. po mogučnosti puši sam, nemoj trošiti novac previše na vutru sa ulice, kada budeš spreman, pročitaj si vodiće za unutarnje i vanjsko uzgajanje i uzgoji sam svoje, čisto, prirodno,... sretno ti bilo dalje, uživaj i pazi se ... pamet u glavu prijatel :icon_lol:
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
130
43
34
Cudo da neko sa 18god nije dovoljno obrazovan oko trave, cak sasvim za nepoverovati!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Možda je policajac, došao na posao u 7 i otvorio temu u 7.08:icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.