par pitanja-pc box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2008
9
1
0
40
hvala stari na info..vidiš potrebno je dobre volje ili bar gens prije :)..pročitao bi ja to al posao, žena ovo ono..

respekt
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
savjet koji bi ti dali svi s malo mozga...prvo sjedni pred komp, doslovno prostudiraj to šta pokušavaš radit.... naletit ćeš na 100 problema, a 90% ih sam možeš srediti....samo ak znaš u šta se upuštaš i šta bi te moglo dočekat...

moja preporuka što se tiče PC-a, imaš CHE*ov dnevnik, kopiraj i radi što i on, odradi jedan stealth za probu i uči na greškama....šta stvarno zapne, pitaj, ALI PRIJE TOGA POTRUDI SE SAM POTRAŽIT ODGOVOR....ak stvarno lupiš glavom od zid, ima tu support ekipe s odgovorima....

cya
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
jedino sto bih dodao je... grow u PC boxu, po meni, je isplativ samo ako se uzgaja neka autoflowering sorta.koja u malom prostoru moze izvuci puno.Jer ako ti ,kao jedan pocetnik stavis sjeme iz skunija koji si dobio na cesti, (a skuni raste po metar i pol)na kraju ces dobiti urod od jadnih i cemernih 5-8 grama. buduci da si pocetnik...

zato malo prouci jos sta s nudi,skupi neke nofce i kupi kvalitetno sjeme.

s tim da se slazem s MoXxom, prvo lupi jedan grow sa nekim nekvalitetnim sjemenom da se naucis na greskama pa da poslije izvuces maksimum :)