Par pitanja :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
Prvo,nov sam i na forumu i nov sam s kanabisom :D. . .
Drugo,imam par pitanja... a to su:

1. Dali je istina ako je pre hladno da biljka nece moci rasti?
2. Dali je potrebno obrezivanje biljke?
3. Koliko puta zalijevati?
4. Susenje,kako i gdje?
5. Nakon koliko mogu osusiti da probam kakva je biljka?


Naime, za par dana dobivam sjemenke i posadit cu outdoor, znaci ima jedna livada na koju nitko ne ide,u blizini je moje kuce, nije bas pristupacno obicnim ljudima jer se moras penjat preko jednog zida, ali ja mogu svaki dan tu brinuti o biljci... Sada,ako posadim ovih dana - jel mi se isplati?

Ljudi hvala unaprijed =)


thc_positive
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ovako to so si nov znaci da treba da ucis nemoj pogresno da me shvatis al niko ty nece odgovoriti na ta pitanja ..
nemozes zimi saditi sadi se tek mart ,april a bere se oktobar , novembar..
imas vremena da naucis do marta sta i kako pa lepo kad posadis onda dodjes i pitas sta i nije jasno ...
mada ako prelistas forum o vanjskom uzgoju nebi rebalo da bude problema..
ali po tvom pitanju vidim da nemas pojma sta i kako tako da na ucenje nemoj da mislis da je meni neko nacrto kako da sadim sve je to hobi kojem moras da pruzis ljubav i strpljenje ako nemas strpljenja neces nikad nauciti sustinu...
do marta ces nauciti toliko da neces imati pitanja nikakva samo ces mozda dopuniti u nijansama svoje znanje od ljudi koji ce ti pomoci na forumu jer niko nece da objasnjava nesto sto je vec napisano na forumu , nemoj da mislis da te ljudi ovde nevole nego brate dodjes i pitas gluposti koje su vec uveliko raspisana ovde...

ti ja prporucim nesto lepo ti posadi u martu u neku saksiju jedno tri cetiri biljke zbog mogucnosti da biljka bude musko a tebi treba zensko... al ne u jednu sksiju. svaka semenka posebno pa kad biljke budu visine jedno 30cm zasadis na to meso koje hoces da ti biljke rastu... al do tada uci i bice sve ok..

inace pozdrav i dobrodosao...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ovako na prvu stranu i citaj niko ti nece objasniti kad pitas ovako znas kolko treba ti jos da ucis ..
nemoz zimi saditi napolju tek negde u mart, april tako ja sadim..
pa ti izracunaj kad moz probati kad je beres oktoba, novembar..
i dosat sam rekao sve u svemu moras uciti do marta pa da postane nesto od tebe za ovaj hobi treba strpljenje i lljubav i puno toga nauciti i uciti dok je sadis...
sta mislis da je meni neko nacrto kako se sadi ako te zanima samces nauciti ako nemas strpljenja neces nikad nauciti.. a kasnije neke stvari ako ti nebudu jasne pomocice ti svako mada to su vec nijanse koje ce dopuniti tvoje znanje....
inace pozdrav i dobrodosao .. kad dodje vreme za sadnju ty posadi pa onda dodji i postavljaj pitanja a do tada bi ti preporucio da ucis i nece biti problema..
pozzzz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ovako to so si nov znaci da treba da ucis nemoj pogresno da me shvatis al niko ty nece odgovoriti na ta pitanja ..
nemozes zimi saditi sadi se tek mart ,april a bere se oktobar , novembar..
imas vremena da naucis do marta sta i kako pa lepo kad posadis onda dodjes i pitas sta i nije jasno ...
mada ako prelistas forum o vanjskom uzgoju nebi rebalo da bude problema..
ali po tvom pitanju vidim da nemas pojma sta i kako tako da na ucenje nemoj da mislis da je meni neko nacrto kako da sadim sve je to hobi kojem moras da pruzis ljubav i strpljenje ako nemas strpljenja neces nikad nauciti sustinu...
do marta ces nauciti toliko da neces imati pitanja nikakva samo ces mozda dopuniti u nijansama svoje znanje od ljudi koji ce ti pomoci na forumu jer niko nece da objasnjava nesto sto je vec napisano na forumu , nemoj da mislis da te ljudi ovde nevole nego brate dodjes i pitas gluposti koje su vec uveliko raspisana ovde...

ti ja prporucim nesto lepo ti posadi u martu u neku saksiju jedno tri cetiri biljke zbog mogucnosti da biljka bude musko a tebi treba zensko... al ne u jednu sksiju. svaka semenka posebno pa kad biljke budu visine jedno 30cm zasadis na to meso koje hoces da ti biljke rastu... al do tada uci i bice sve ok..