Par pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.01.2010
3
0
0
32
Pozdrav svima, imam par pitanja da postavim koja mi nisu jasna, a nadam se da je ovo forum koji ce mi pomoci.
E ovako:
1.) Znaci svi govore da ne treba pretjerivati sa travom, tj. da ako vec pusimo, da pusimo u umjerenim kolicinama. Sta se to podrazumijeva u pretjerivanju?
Nas par (3-4) smo pusili skoro svaki dan po 1g (sad svaki drugi-treci), da li to utice lose na nas tinejdzerski mozak?
2.) Koje su prosjecne cijene u nasim krajevima, za hash, skank i obicnu marihuanu ?
3.) Da li ima razlike ako pusimo travu bez duvana ili sa? Mi uglavnom stavimo pola-pola.

Pusim vec par mjeseci, ali sam uvijek trazio odgovor na ova pitanja, pa se nadam da cu ih ovdje naci. :icon_lol:
Pokusao sam naci odgovore na forumu, ali nisam uspio...

Hvala. :sick:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ako pušiš iz gušta i zabavno ti je,a ne osječaš neke promjene,nisi pretjerao.Zapravo,što se količine tiće,to je ok na vas 3-4 kako si napisao.E,sad...koliko godina imaš neću pitati,ali vidim da si poprilično mlad,pa ti savjetujem samo lagano i pazi šta i od koga kupuješ,a što se cjene tiće,hm...krivo mjesto za takva pitanja (pritom mislim na forum općenito-ne temu)
Ima razlike ako pušiš sa ili bez duhana! Još pitaš!!! Baci duhan!!! Duhan je štetan!!! Piše ti na je**noj kutiji cigareta!!! J*b*te!!!
 
25.01.2010
3
0
0
32
zlo&naopako je napisao(la):
Ako pušiš iz gušta i zabavno ti je,a ne osječaš neke promjene,nisi pretjerao.Zapravo,što se količine tiće,to je ok na vas 3-4 kako si napisao.E,sad...koliko godina imaš neću pitati,ali vidim da si poprilično mlad,pa ti savjetujem samo lagano i pazi šta i od koga kupuješ,a što se cjene tiće,hm...krivo mjesto za takva pitanja (pritom mislim na forum općenito-ne temu)
Ima razlike ako pušiš sa ili bez duhana! Još pitaš!!! Baci duhan!!! Duhan je štetan!!! Piše ti na je**noj kutiji cigareta!!! J*b*te!!!

Moje drustvo je 91-92 godiste.
Znaci treba pusiti cistu travu,zbog efekta,ili sto je duhan stetan?
Hvala.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ovisi, na bong treba više al na pajp ne...a ok je i umjesto duhana stavit neki čaj :D
tako se npr. skunk može duže dimit, a da duhan ne sjebe doživljaj(oslabi itd).
jedino neznam kolko je pametno ove industrijeske čajeve jer su valjda puni pesticida
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
1. Kolko sam skužio, nešto stariji sam od tebe, imam 18 i pol, prvi put zapalio sa 13, al aktivno od 16-e pušim, znači nešto više od 2 godine. Ima vremena (pogotovo preko zimskih i ljetnih praznika) kad nas 2 (ja i frend što stalno zajedno pušimo) svaki dan pušimo po gram, i tako svaki dan mjesec najmanje, a zna se razvuć i na 3 mjeseca..... e sad, kad to prestane, malo mi treba da se priviknem na normalu al nakon tjedan-dva je sve ok opet, nije da sam ovisan pa mi fali nego mi je jednostavno promjena, jer inače imam problema sa nesanicom pa kad pušim lako i dugo spavam a kad se vrati u normalu, onda mi se i spavanje sjebe..... Po svom i frendovom iskustvu mogu ti reć da ti to neće pomutit tvoj tinejđerski mozak, ja prolazim s 4 i upisujem faks na jesen, frend mi radi ko kuhar, sve normalno....

dalje.

2. imaš gore temu o cjenama, uglavnom 1g je 100 kuna, sad ovisi do dilera i respekta prema tebi kolko ćeš ustvari dobit i što ćeš dobit, svi smo bili sjebani puno puta kad smo počinjali....

3. mješanje....hm, ovisi od stvari koju pušiš....ako je neki skank dobar, dovoljne su samo mrvice da se ubiješ, a obična vutra, pa ono, pol-pol, možda malo više u korist duhana, ovisno o tome kolko imate i kakva vam je financijska situacija......a šit....neznam, mi uvijek dobijemo jebeno jak šit pa malo stavljamo i razbijamo se, nas je dvoje samo....., al računaj da od grama jebenog skanka možeš srolat 3, od vutre 2, a od šita smo mi znali i 5 srolat al 4 obično, al opet napominjen, za sve troje ovisi KVALITETA najviše na to kolko treba stavit.....


Pozz, i ugodno chillanje....
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
Krejzy je napisao(la):
E to sam cuo ali nikad nisam probao (čaj umjesto duhana). Kako gori? Kakav je okus?
okus ovisi koji čaj staviš...al mogu te upozorit da ovi egzotični
ostavljaju aftertejst po pederluku :D tako da najbolje neš domaće.
nisam puno puta tako dimio al čini mi se da dobro gori,
možda malo preprzo pa bi stavio više čaja od trave, skunka.
i mislim da je exarp pisao kako se može preršin prokuhat pa osušit
(da izgubi aromu)...da on na to kapa tinkture od salvije al da može poslužit i umjesto duhana.
p.s hash nema smisla dimit na joint jer previše toga propadne
a da bi izgorio kako spada ubit ćeš se od duhana :p
 
21.01.2010
5
0
0
31
mi pusimo oko 4-5 mjeseci redovno, kao sto je napisao moj prijatelj 20k4 (zoka) :D
do sada nismo pusili ni skank ni shit, zato sto zivimo u gradu (citaj selu) koji ima