Par pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.08.2009
0
0
0
30
Pozdrav svima.
Imam par pitanja..
1.Ja i drug smo zasadili isti dan njemu je niklo a meni ne a sve isto smo radili znaci saksija,1,5 cm dubine i 3 sjemenke sam ubacio_On isto tako njemu niklo a meni ne..
2.Mozda je i meni niklo ali ne znam jer on nije gledao par dana pa kad je dosao izbacilo mu 2 izrezbarena lista i 2 ona obicna lista...(nadam se da me razumjete)
A kod mene je izbacilo samo 2 lista i to jedva se vide...Nadam se da ste me razumjeli..Pozz i unaprijed Hvala
 
02.04.2010
33
1
8
33
Ako ste sve isto napravili, odgovor je vrlo jednostavan - tvoje sjeme ne valja, a njegovo je dobro ^^ Pretpostavljam da se radi o nekoj unknown sorti?
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Uhhh ovo je bilo teško čitati (ili razumjeti),

e sad prvo kažeš da nije niklo, pa onda da JE niklo ali su mali listovi.....

Ugl, kaj su sve njegove 3 veće od svih tvojih 3?
Možda su samo naprednije, iliti brže nikle, ak 1 dan brže niknu odmah su duplo jače u izgledu!

Kaj se brineš (ono LoLač xd),
NEK SU TEBI ONE NIKLE!
 
02.08.2009
0
0
0
30
jedna je i meni nikla znaci izgleda ovako :
2 lista izrezbarena a 2 okrugla,ali druga ne znam jeli to vutra jer ima samo 2 mala okrugla listica?
I samo da pitam mogu li se pusiti muske biljke? Mislim ima li ukus vutre i ima li ikakvog efekta..Pozz i unaprijed Hvala
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bez uvrede ali postavljate pitanja koja su kao sa početka srednje škole!!!
Nemojte saditi a da neznate šta sadite,informirajte se prvo.Ili se zamišlja da je ovo škola pušenja...e nije!
bar ne u prvom planu:)
dumpY,ništa osobno,al svejedno knjigu(forum) u ruke,sačuvati češ živce ako pokažeš sebi volju,šta god to značilo.
Stpljenja u ovom hobiju iz ljubavi,samo bi to trbalo biti.Pruži najbolje i dat če ti najbolje,tvoje je samo da izabereš o kojoj češ se briniti:)
Sretno i izvještavaj!
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Greenpower1 je napisao(la):
Bez uvrede ali postavljate pitanja koja su kao sa početka srednje škole!!!
Nemojte saditi a da neznate šta sadite,informirajte se prvo.Ili se zamišlja da je ovo škola pušenja...e nije!
bar ne u prvom planu:)
dumpY,ništa osobno,al svejedno knjigu(forum) u ruke,sačuvati češ živce ako pokažeš sebi volju,šta god to značilo.
Stpljenja u ovom hobiju iz ljubavi,samo bi to trbalo biti.Pruži najbolje i dat če ti najbolje,tvoje je samo da izabereš o kojoj češ se briniti:)
Sretno i izvještavaj!


Dobro rečeno, ako si amater, NEMOJ saditi sa znanjem da postoji OVAJ FORUM a da ga nisi ni proškiljio!!!
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
POZDRAV GROWERI :)
evo i ja da napisem koju, s obzirom da se sticajem srecnih okolnosti izdesavase stvari zbog kojih sam na bas ovoj temi... naime svakojako seme sam bacao po saksijama koja su mi po terasi (ko ce ga znati kad tacno) i posle nekog vremena, pre par nedelja primetim da se razvila stabljicica omiljene biljke :)
dakle danas 4.3. bi trebalo da ima 6 pari listova (zajedno sa onim okruglim s pocetka) ali sam poslednji par secnuo (kao da ne raste previse u visinu- primenio znanje :) i okrugle isto- bejahu mali i skroz suvonjavi pa mi se to ucinilo ok za uraditi...
da se razumemo, nemam neke preterane ambicije i probao bih da isteram do kraja pa makar bila i DECAK-cisto da vidim kako sve to funkcionise makar je i ukucani iscupali (za sad niko nista ne sumnja :p
vreme je bilo uzasno kisovito ovde i vetrovito al s obzirom da je u zavetrini, deluje mi kao da joj se moja terasa dopada- od npr 1 do 7 dobija direktne sunceve svetlosti...
i jos par info- saksija je r=25 cm, sa svakog para preostalih listova- izbila su po 2 para listica...
eto, toliko...sad bih samo malo tips-a, kako bih mogao da izvucem maximum iz ne bas najsjajnije situacije tipa-hrana, voda, itd s obzirom da nije ni skroz outdoor ni indoor..pozz i thx
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sve u svemu, PLAN before PLANT.... moras stvarno uloziti truda i vremena i nauciti nesto o tome ako se zelis time bavit, a ne bacis sjemenke i dobis 200g skunka za 5 dana :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.