Par pitanja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2009
30
0
0
33
Nije nista hitno al zanima me misljenje nekog ko je vec radio sa boxom manjih dimenzija(PC box).
Znaci imam to kuciste od kompijutera visine 45 cm, jeli to uopce dosta za bilokakav grow?
Oce li mi jedna Hps-ica bit dosta za jednu biljkicu?
Di mogu kupiti neki najosnovniji timer i kolko to kosta?
Jesu li mi dosta 2 pc ventilatora i dali trebam radit filter za miris?

samo mi nemojte rec gledaj po forumu jer sam sve to vec prosao i treba mi konkretan savjet
Hvala
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
visina ti je ok... pa vidia si dnevnike o pc growu (valjda) i izgleda da je dovoljna visina s lst-om
hps je super ali puno grije - s dobron ventilacijon je odličan, a ako misliš uzgajat s ta 2 ventilatora onda su CFL dobrodošle- one obave isto dobar posa...
tajmere možeš kupit (ako si iz hrvatske) u chipoteci ili drugin tehničkin prodavaonicama.
 
26.11.2010
2
0
0
34
Pozdrav. Imam jedno pitanje pa da se tu nadovežem! isto ću krenuti prvo sa kučištem, i sve korisno sam na ovom forumu pročitao.. zanima me da li je bolje/lošije umjesto reflektora iznad sijalica, možda staviti zrcalo?? Pošto se svjetlost odbija od zrcala možda bi bilo to i bolje rješenje?
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
nemože... bila je jedna tema davno- tija je jedan napravit box od zrcala (cili obložit) pa su mu rekli ljudi iskusni da nevalja, da je ista stvar kao i sa aluminiskon folijon - stvara neke vruće točke koje nisu zdrave za biljku...