Par pitanja :>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.07.2011
9
0
1
34
Pozdrav ekipo,
Dolazak na ovaj forum me je inspirisao da posadim svoju prvu bebicu, seme mi je proklijalo juce, i odma je posadjeno u zemlju (zemlja je crnica iz saksija od keve) dodao sam malo peska, stiropora. Eh sad mene brine da nije malo kasno, tj jeste sigurno, al vreme je bilo sugavo do sad, tek sad najavljuju neko zatopljenje pa se nadam da ce toplo vreme trajati duze nego inace. Eh da, prvo sam se odlucio da je posadim u saksiju, bice nekih 2-3 nedelje indoor, pa cu je puknuti napolju, suma mi je na dohvat ruke, nasao sam super sajt :) I naravno svaki predlog mi je dobrodosao jer mi je 1. put :> Slike kacim za nekih nedelju dve kad bude licilo na nesto.
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Moj savet je da ju odma puknes na sajt ako ima sunca tokom cijelog dana.
Ili da ju drzis 30 dana u indooru na 16/8 i onda ju stavis van na cvetanje.

Kakve lampe imas?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
rockerboy je napisao(la):

Ili da ju drzis 30 dana u indooru na 16/8 i onda ju stavis van na cvetanje.

Kriva informacija, točan režim za vegeteciju bio bi 18/6 a ne 16/8
 
04.07.2011
9
0
1
34
@FunkFreak - Hvala ma odgovoru, videcu za koji dan da ih nabavim, inace imam podkrovni prozor na kojeg sunce gleda skoro ceo dan, a saksija mi stoji odma ispod prozora, tkd ne verujem da ce biti problema i da ne koristim lampe, ili se varam?

@SiD - Hvala na informaciji :>

EDIT: Eh da i zaboravio sam da pitam koliko cesto treba zalivati dok je indoor, i kad je prebacim outdoor isto?
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Zaliješ, ostaviš da se osuši dobro zemlja, pa zaliješ ponovo. Tako jednostavno. Pazi na pH obavezno. Trebao bi ti biti 5.5-6.5, nikako iznad. Prstohvat limunske kiseline na L vode i super. ;)